problem z ventilatorom topenia

  • Lujgi320
  • Autor tématu
12 roků 6 měsíců zpět #1 od Lujgi320
problem z ventilatorom topenia vytvořil uživatel Lujgi320
Nazdar uz som pozeraral po celom fore o ventilatoroch topenia ale nenasiel som nic co bi mi pomohlo snat mi niekto poradi. Mam taky problem mam Tempru 1,6iesx ta ma digitalne kurenie (nieje klima) to kurenie od zaciatku blblo ras sa zaplo raz nie tak som pozrel na ten plosni diel co je za ventilatorom a prisiel som nato ze je zli vyzeral tak ako keby ho niekto polial z vodov tak som dlho dlho zhanal druhy namontoval som ho tam slo vsetko normalne a zrazu prestalo nachvilu a potom v kuse len slo nejde ho ani vypnut normalne tlacitkom ani zapnu a nejde ani ubrat otacky na ventilatore zbitok funguje polohi a tie to veci. ale predtim ako som kupil ten druhi diel tak to fungovalo zapinanie vypinanie a zosilovanie. a tak som namontoval ten stari diel a to iste sa deje a pritom uz potom vobec nechcel ist. nechapem tomu co sa mohlo stat. zatial vdaka

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 6 měsíců zpět - 12 roků 6 měsíců zpět #2 od jumbo
Poslední změna: 12 roků 6 měsíců zpět uživatelem jumbo.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Lujgi320
  • Autor tématu
12 roků 6 měsíců zpět #3 od Lujgi320
Odpověděl Lujgi320 pro téma Re: problem z ventilatorom topenia
ano toto som cital taký to regulator ventilatora som mal predtým na tempre ale teraz mam iny a o takom som tu nenasiel nic aspon myslim. jak som pisal ja mam elektronicke topenie take jak na klimu. ale nemam klimu :( neviem si stim poradit neviem co je s tim

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 6 měsíců zpět #4 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: problem z ventilatorom topenia
Jestli tomu dobře rozumím, tak ti nefunguje ventilátor topeni?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 6 měsíců zpět #5 od ivobr
ventilátor by mu aj išiel ale nedá sa mu ovládať. má tam nejaké digitálne ovládanie cez nejaký plošák. v tom mu mi z obyčajným ovládaním asi nepomôžeme. :blush:

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 6 měsíců zpět #6 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: problem z ventilatorom topenia
Ať mu někdo proměří jednotlivé součástky. Nevím sice jak to vypadá, ale může tam být spálený např. jen odpor, nebo tyristor.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Lujgi320
  • Autor tématu
12 roků 5 měsíců zpět #7 od Lujgi320
Odpověděl Lujgi320 pro téma moze bit v prdeli poistkova skrinka?
Ach jaj ludia nez som opravil kurenie tak vsetko sa pokazilo a uz som stoho hotovy a nechapem tomu. Do teraz mi v aute cvakali skoro vsetky relatka a teraz uz len niektore :blink: ja uz neviem co mu je prestali svietit stretavacie svetla svietia len parkovacie a ked prepnem na vypnutie svetiel tak stale ostavaju svietit tie parkovacie as kým klucik nevypnem nejdu ani stierace uz nejde ani ofukovanie a dokonca to sem tam cvaka aj do centralu a prisiel som nato ze ked mam packu na svetla na nule a pohnem z packou na stierace tak sa pusti stierace a aj ofukovanie a ked zaroven zapnem svetla tak potom sa vipnu stierace aj ofukovanie. Mam uz toho dost nevladzem a nechapem tomu. nestretol sa niekto s takym niecim?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 5 měsíců zpět - 12 roků 5 měsíců zpět #8 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: problem z ventilatorom topenia
Zkontroluj si jestli máš pořádně dotažené kontakty na baterii. Pak se podívej po uzěmnění.
Poslední změna: 12 roků 5 měsíců zpět uživatelem jumbo.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 5 měsíců zpět #9 od ivobr
alebo máš vodu v poistkovej skrinke ako som mal ja. tiež blblo celé auto :)

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 5 měsíců zpět - 12 roků 5 měsíců zpět #10 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: problem z ventilatorom topenia

ivobr napsal: alebo máš vodu v poistkovej skrinke ako som mal ja. tiež blblo celé auto :)


Do Fiatů přece nezatíká.:ohmy: :P

Fiat ti jen změní život.:P
Poslední změna: 12 roků 5 měsíců zpět uživatelem jumbo.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 5 měsíců zpět #11 od mio9
Ahoj tipaři mě to topí velice pěkně ale ventilátor mi funguje až od polohy III. I a II mi vůbec nefoukají nevíte někdo co stim? Díky :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 5 měsíců zpět - 12 roků 5 měsíců zpět #12 od ivobr

mio9 napsal: Ahoj tipaři mě to topí velice pěkně ale ventilátor mi funguje až od polohy III. I a II mi vůbec nefoukají nevíte někdo co stim? Díky :)

máš odpálenú tepelnú poistku na predradnom odpore,ten sa nachádza hned pri ventilátore aby ho chladilo a ide donho asi 5 káblov a je na dvoch šroubách na krížový šroubovák. ja som tú poistku prepojil na priamo káblikom a už to fachčí pár rokov :)

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d
Poslední změna: 12 roků 5 měsíců zpět uživatelem ivobr.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 5 měsíců zpět #13 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: problem z ventilatorom topenia
Vím co s tím.

www.fiattipo.net/index.php/clanky/6-elek...k%20ventil%C3%A1toru

A když se zastavíš, tak ti ty odpory dám.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 5 měsíců zpět #14 od mio9
A co by jsi za ně chtěl?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Lujgi320
  • Autor tématu
12 roků 5 měsíců zpět #15 od Lujgi320
Odpověděl Lujgi320 pro téma Re: problem z ventilatorom topenia
Tak ze je mala pravde podobnost ze odisla poistkovka? bo ma uz asi slak trafy. baterka je urcite dotiahnuta dobre. tak ze mam skontrolovat kostry v aute tie pri motoru aj v zadu pri svetlach su este niegde? sa mi vidi ze nie ale prejstotu sa pitam. ja som uz stoho zufali lebo na aute nemozem chodit a zachvilu konci stk tak musim to poriesit cim skor alebo zkoncovat z celim aute. ale vdaka zatial.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.474 sekund
Powered by Kunena fórum