Teče nafta z motoru

Více
15 roků 11 měsíců zpět #16 od skypan
Odpověděl skypan pro téma teče nafta z motoru

Zdar, tohle bude nejspíš šroub č 1,je to přívod nafty do čerpadla od naftového filtra.Podním je objímka s vývodem na kterou se nasouvá přívodní hadička. Je to utěsněné měděnejma podložkama.To znamená šroub č 1 zkus utáhnout,třeba se povolil a rosí to okolo. Taky na té hadičce je svorka,tu zkus utáhnout,nebo nejlepší by bylo ji stáhnout,uříznout vymačkaný 2cm té hadičky a nasunout zpět na trubyčku objímky a dát novou svorku.

ano souhlasím s Jendou,akorát těsnící podložky bývají vymačkané(takže já osobně bych je už nepoužil),takže šrob vyšroubovat dát nové měd.podložky zašroubovat a ktomu udělat i tu hadici :)
omastit do sucha a jet to projet abys vyděl jestli je práce úspěšná 8)

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #17 od zefo
Odpověděl zefo pro téma Re: Teče nafta z motoru
Zdravim, takze pokusal som sa dotiahnut srob c.1. aj obimku ale drzia poriadne takze som s tym ani nepohol. Zajtra sa na to pozriem este raz a dokladnejsie, no mam taky zly pocit ze to tecie aj okolo srobu c. 3. Otazka je na co sluzia sroby 2, 3 a ci ich mozem dotahovat. Resp. aky by bol zalozny plan ak to nebude ta hadicka? Lebo ta vyzera ze je v poriadku.
Vopred dakujem.

Fiat Tipo 1.7D, 1989, 112.000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #18 od bjukemen
Odpověděl bjukemen pro téma Re: Teče nafta z motoru
...mne to zase tečie okolo tej prevlečenej matici na vstrekovači...čo s tým,môžem ju dotiahnuť :?:

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #19 od zefo
Odpověděl zefo pro téma Re: Teče nafta z motoru

...mne to zase tečie okolo tej prevlečenej matici na vstrekovači...čo s tým,môžem ju dotiahnuť :?:


Myslim ze hej, skus to dotiahnut a daj vediet. Nemal by s tym byt nejaky problem.

Fiat Tipo 1.7D, 1989, 112.000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #20 od Jenda
Odpověděl Jenda pro téma Re: Teče nafta z motoru
Pokud ti to teče okolo převlečné matice,tak ji povol a trubyčku ohni přesně aby dobře dosedala,většinou špatně dosedá a je to způsobeno špatným směrem trubky.(nesedí přesně na celé ploše)

1.6 DOHC r.v.89,naj.220 000Km,spotř.8.2L/100
Šlape jako hodinky,ale nemá STK,spinká v depozitu.
Opel AstraF 1.7TDs,momentálně plně využito.
Fiat 127, spotř.5.2L/100 ,spinká v garáži.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #21 od bjukemen
Odpověděl bjukemen pro téma Re: Teče nafta z motoru
...a kd mi to bude tlačiť z pod vstrekovača tak potom čo až sú tam medené podložky tak to potom dotahovať nemôžem...je to celé zaliate od nafty zajtra sa na to pozriem poriadne

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.358 sekund
Powered by Kunena fórum