Tak se loučím s Tipem

Více
11 roků 11 měsíců zpět #1 od Ram512
Tak se loučím s Tipem vytvořil uživatel Ram512
Definitivně se loučím s Tipem, tento týden jde na vrakoviště. STK už by neprošlo, sloužilo dobře ale poslední dobou se začaly objevovat závady čím dál víc. Už se neoplatí do toho strkat finance. Děkuji všem za rady a tipy které jsem se dočet zde na foru.

Fiat Tipo 1.4ie ,1989 ,190000 km. STK 5/2012 :)

Soubor přílohy:
[/URL

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 11 měsíců zpět #2 od ivobr
Odpověděl ivobr pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
každého z nás to skôr či neskôr čaká. :) a do čoho ideš teraz? ja osobne som s temprou spokojný (aj ked by som ju niekedy najradšej zapálil) a neviem za aké auto by som ju vymenil.

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 11 měsíců zpět #3 od DURI123
Odpověděl DURI123 pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
tak tak tie auta maju svoje roky a to sa musi prejavit ale keby sa terza vyrabali v povodnom prevedeni s takym istym motorom a keby to malo este klimu, co moje nema + nejake tie vylepsienai interieru, tak nevaham a kupil by som ho znova :) tie auta sa mi proste pacia

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 11 měsíců zpět #4 od cembrit
Odpověděl cembrit pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
:) nenaděláš nic je fakt lepší najít rozumnou míru kdy už se nevyplatí do auta strkat prachy než dopadnout jako jeden muj znamej ma ve 120ce narváno 200000 a ted by ji chtěl za 100 prodat vim jaký je se loučit s nečim co dobře sloužilo ale ja to beru tak že to je jen věc která se dá nahradit další vecí

Fiat Tempra 1.6 SW 1992

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 11 měsíců zpět #5 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
Tak to si dovolím nesouhlasit ! U mě se tipo ničím nahradit nedá...měl jsem 1.6DOHC na ježdění každý den celkem 6 let... od doby, kdy jsem si koupil bravo 1.6, pak jsem měl 145ku 1.8, pak zase bravo 1.9TD, teď mám deltu 1.8...nevydržím s autem déle jak rok, prostě mě začne nudit a musím zkusit něco nového a nebo mi to auto nesedí, necítím se s ním tak jako v tipu, nedovolí mi tolik co tipo. Ale tipo mám stále, jen už spinká v garáži, po chvilkách na něm pracuji a pokud se povede, letos vyjede jako speciál :) ale všechno zde zveřejním až to bude kompletní ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 11 měsíců zpět #6 od DURI123
Odpověděl DURI123 pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
uz sa na to tesime ze bude nieco k videniu

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 11 měsíců zpět #7 od cembrit
Odpověděl cembrit pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
:) tak ja sem třeba jezdil do nedávna favoritem a taky se mi s nim blbě loučilo a fiat zatim není ještě ten vymazlenej spolehlivej stroj na čemž se taky pracuje jen finance sou trošku problem ale jako tempra super pohodlny prostorny a na to že sou s fačkem stejnej rok vyroby tak musim řict že fiat byl v ty době dost dopředu a v porovnání je tempra dost nadčasová

Fiat Tempra 1.6 SW 1992

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 11 měsíců zpět - 11 roků 11 měsíců zpět #8 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
Dřív nebo později nás to čeká všechny... Moje Tipo už rok stojí bez užitku a brzy taky půjde z domu... Byl to mazel, užil jsem s ním spoustu srandy, ale jak už tu někdo psal, je to jen věc kterou je třeba nahradit jinou, novější věcí...
Poslední změna: 11 roků 11 měsíců zpět uživatelem F@ster.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 11 měsíců zpět #9 od Skyline
Odpověděl Skyline pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
moje břibližovací 1.6 Tipátko které je v rodině spoustu let půjde taky z domu ale nahradí ho F@ster-ovo Tipo :) Tipa se nevzdávám

Fiat Tipo 1.8 swap 2.0 16v Turbo, 3dv., bílé - ve výstavbě
Fiat Tipo 1.4, 3dv., černé
Fiat 500 BlackJack 1.4 100HP
Alfa Romeo 156 sw 2.4 10v 110kw
bejvalé:
Fiat Tipo 5dv. 1.4, 1.6, 2.0 8v, 2.0 16v
Fiat Tipo 3dv. 1.4, 1.6

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 11 měsíců zpět #10 od matespv
Odpověděl matespv pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
taky asi půjde do žida :laugh: v červnu končí technická, podvozek hnije zase po zime neuveritelne a pri dnesnich cenach benzinu jezdi ze 78 konovym autem za 10l/100km se fakt nehodí, ale jak už někdo psal pobavil jsme se s tipem dobre, je em ho lito ale neda se nic delat, nastupce bude asi BORA 1.9tdi 4motion 110kw základ nebo GOLF s tim stejnym motorem ale předokolka

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 11 měsíců zpět #11 od DURI123
Odpověděl DURI123 pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
tipa uz svoju eru maju za sebou ale tie auta maju proste nieco do seba :)

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
11 roků 11 měsíců zpět - 11 roků 11 měsíců zpět #12 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
S tím se nedá nic dělat a vrážet prachy do starého zhnilého auta nemá cenu. Ovšem jsou tady i maniaci co si to pořád šperkují. Vím, že Enzo už příští technickou asi taky neprojde.
Co posral původní majitel, já už nezachráním.
Co ale nahradí Tempru zatím nevím.
Poslední změna: 11 roků 11 měsíců zpět uživatelem jumbo.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
11 roků 11 měsíců zpět #13 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
Matesipv, až to auto budeš dávat do dža, tak se dej vědet.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 11 měsíců zpět #14 od matespv
Odpověděl matespv pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
možná si necham u kyra vytavit jenom papir a budu met auto na pic***** :laugh: ale jinak dam vedet ;)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 11 měsíců zpět #15 od matespv
Odpověděl matespv pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
ještě jsem přemýšlel o AR 156 1.9jtd máte s tím někdo osobní zkušenosti. Vím že víceprvkový nápravy potřebujou trochu víc péče ale to jsou malý věci, spíš by mě zajímalo něco o motoru co odchazí atd.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.541 sekund
Powered by Kunena fórum