Objednejte si Klubové Tričko

Více
16 roků 11 měsíců zpět #1 od mk-tec
Tak jsem byl v šicí dílně a ptal se na ceny a zjistil jsem asi toto:

cena trčka T-shirt (polokošile-krátký rukáv s límcem) je v bílé 122 Kč a v ostatních barvách 144 Kč - takže žádný rozdíl. K dispozici je ve velikostech L-XXL a jdou i dámské v menších velikostech. Potom jde o ty nápisy. Tady u nás je vyšívají na strojích. Jmenovka na rukáv vychází okolo 40 Kč, znak na prsou okolo 60 Kč a nápis na zádech okolo 120Kč. Je to všecho bez DPH, takže cena okolo 500 Kč s DPH.

Takže, pokud má někdo zájem...
Akorát je třeba se dohodnout, který návrh a v jaké barvě. Každý by chtěl svoji barvu, ale osobně bych byl pro to, abychom se dohodli na jednotné barvě. U Fiata připadá v úvahu sytě modrá, ale klidně i bílá nebo černá.

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #2 od Max-el
čau, pokud se nepletu, tak vyhrál opravdu Kračmi. Ale dohodlo se potom pár věcí jako odstranění Italské vlajky. Kdyby nás opět nepostihl výpadek, byly všechny komentáře v galerii...



konečný návrh nejspíš vypadal takhle. Tak to proberte, jestli tak, nebo jinak. Já jsem taky pro vyšité, kvalitnější. Akorát zjistěte, jestli ten škorpion půjde vyšít

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #3 od mk-tec
...tak mi dnes poslal kalkulaci:

Ceny výšivek jsou stanoveny na základě dodaných předloh a v přiměřeném
rozměru. Ten se ovšem dá změnit dle potřeb.

Výšivka
- záda (Tipo + Tempra, Fan club + štíři), rozměr 28 x 14 cm, cena 94,- Kč
- srdce (štír + www....), rozměr 6 x 6 cm, cena 54,- Kč
- rukáv (jméno nebo přezdívka), cena cca 30,- Kč

cena je za kus a bez DPH.
Cena je orientační a může se měnit v závislosti na konečné velikosti a
provedení výšivky.

Když to shrnu, tak cena je 178 bez DPH, takže asi 212,- Kč s DPH.
K tomu je třeba připočíst cenu trika. Ta je možné shlédnout na adrese www.greensport.cz . Záleží zde na materiálu (100%bavlna nebo 65% polyester) a barvě. Po výběru trika mám k dispozici ceník, takže tím bude stanovena konečná cena.

Objednávky přijímám na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a po zaplacení zálohy 300,- Kč na účet. Nezapomeňtě uvést své jméno nebo přezdívku, kterou budete chtít na triko. Číslo účtu zašlu emilem.

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #4 od mk-tec

ale zase sem nenašel ceny???? :D :D


tak ceník mi dal jen v kopii a je to dost špatně čitelný, takže to naskenovat nepůjde. Všeobecně Polokošile v bavlně okolo 300-400,- Kč a polyester 65% okolo 170-300,- Kč vč. DPH - záleží podle firmy. To už je na Vás, pokud jsem to prohlížel, tak bych byl pro 3 knoflíčky u krku ve stejné barvě (ne ty hnusný mramorový apod.), náplet okolo rukávů a pro 100% bavlnu (ono když zasvítí slunce a spotíš se - mět na sobě tu umělinu...myslím, že ten cenový rozdíl není až tak veliký). Nejlíp mi z toho vychází 562.02 , je tam na výběr z 19. barev! a cena 365,- Kč (zlatá střední cesta)

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #5 od mk-tec
Tak ešče raz:

Polokošile, 100% bavlna, zn. Hanes, výběr z 19. barev! a cena 365,- Kč (zlatá střední cesta) - možno shlédnout na www.greensport.cz kód 562.02
(vetšina z nás)

Výšivky vycházely v tomto roce 212,- Kč vč. DPH,
(Po novém roce uvidíme, jak se ceny změnily)

Jinak každý si může vybrat z jejich katalogu, co se mu líbí. Cenu mi dají po dotazu, bo se stále mění.

Objednávky přijímám na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a po zaplacení zálohy 300,- Kč na účet. Číslo účtu zašlu emilem.

Nezapomeňtě uvést:

- barvu trika
- barvu výšivky
- velikost
- své jméno nebo přezdívku, kterou budete chtít na triko
- počet kusů

- při individuální objednávce též kód výrobku z katalogu

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #6 od vvoky182
Bylo by možné si objednat tričko?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #7 od mk-tec
...možné to je.

Tímto tedy otevírám další vlnu objednávek. Pokud to do 14 dnů objednám, může to být do srazu hotové!!! Takže, kdo chcete (triko, mikinu...) zavčasu. :wink:

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #8 od vvoky182
Já si vemu taky , ale nevim jesi mikinu nebo triko. Mohl bys mi taky poslat nějaké odkazy jak to vypadá? Dík moc

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #9 od Charles
Já bych měl celkem zájem o mikinu, ale zajímala by mě info o ceně a typu...díky

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #10 od Max-el
můžete si vybrat co chcete z tohoto katalogu:
www.textileurope.cz/

ceny upřesní Miki

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #11 od TDGT
100% beru triko , v te cerne vypada vyborne :wink: jen mi reknete co vse je potreba napsat za udaje,ale ma objednavka je zavazna

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #12 od vvoky182
Objednám si taky pošlu to na mail. akorát si myslím, že by se tam ta nějaká malá vlaječka hodila. Nechci vybarovat, ale chci se zeptat jestli by to šlo jesi ne tak žádnej problém.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #13 od pardal5
www.textileurope.cz/ mě to ukazuje,že nic nebylo nalezeno

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #14 od michal_tipar
www.textileurope.cz/article-1102
výše zmiňované polokošile

jen mám trochu strach jak bude vypadat výšivka přes celý záda, každá výšivka je tím obšitím trochu pomačkaná a to jsou jen malý rozměry. Mám obavu, že přes celý záda to bude po vyšití vypadat blbě, bude to zmuchlaný...
Zatím sem tak vekou výšivku neviděl, už někdo ano?

Jinak jsem naprosto pro, taky bych chtěl takový klubový triko, akorád nevím barvu, přemýšlím o modré s bílou výšivkou, ale jak správně definovat jaký odstín by to měl být - základní modrá. ASI TAKOVÁHLE

Opravil sem odkaz aby byl aktuální

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • vilímek petr
15 roků 11 měsíců zpět #15 od vilímek petr
Odpověděl vilímek petr pro téma Re: Objednejte si Klubové Tričko
S tou výšivkou nevím,snad to dopadne dobře.A co se týče barvy dal jsem si tyrkysovou s bílou výšivkou,taky nemusí vypadat špatně.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.589 sekund
Powered by Kunena fórum