přezouvání na zimu

Více
14 roků 5 měsíců zpět #1 od jipaf
přezouvání na zimu vytvořil uživatel jipaf
tak co? už přezuto? jelikož předpovědím počasí nevěřím, tak po neděli se počasí uklidní a přezuji asi až cca za měsíc :D

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #2 od čenda
Odpověděl čenda pro téma Re: přezouvání na zimu
Já jsem na vážkách a jestli zítra najdu všechny zimáky, přezuju.
Časy jsou zlé, Kamile...

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #3 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: přezouvání na zimu
si piš, ještě bude 15° nad nulou ;) a já přezouvat nebudu, sjel jsem minulou zimu zimáčky pod 1.6mm :oops: a časy jsou zlé, Kamile, je to fakt nemilé, na nové zimní, bohužel už není :P

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #4 od pegas77
Odpověděl pegas77 pro téma Re: přezouvání na zimu
ja jsem ostuda, za 8 let co Tipko mám jsem zimní neměl, nikdy na ně koncem roku nějak nezbylo, jezdím jen po měste a jezdím opatrně jak to jen jde a když cítím že by to nešlo tak jedu MHD, letos bych ale zimáky chtěl

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #5 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: přezouvání na zimu
Každoroční oblíbené téma je tady :D Já přezuju asi příští víkend, a to jenom pokud bude hezky. Myslim že po tomhle sněhovým záchvěvu nás ještě čeká pár týdnů sucha a relativního tepla.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #6 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: přezouvání na zimu
taky váhám tipátko přezuju o víkendu a pašíka až na druhou vlnu podle mě bude ještě hezky, minule jsem přezul a pak bylo ještě krásně .
Ale mám obavy dnes jedu v 22.00 z práce a naopak zítra ráno v pět do práce tak snad nebude nasněženo

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #7 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: přezouvání na zimu
Už jsem to přeházel. Stejně by mě to neminulo. Jako fotograf čekám věčnost na to až nakydají sračky a bude listí ještě na stromech a je to tady, jůůů, Jedu na Hemmrich fotit v Sobotu jůůůů. A to jsem zrušil svoje kočičky co chtěly přijít na focení, a jedu tam! Nějaký ty holky mám v portrétu nový, a lidi mi tam choděj a píšou že nic neumím, takže musím máknout. Pište mi tam taky na stránky, bando, prosíííím. adresa je dole. www... Takže jsem přezul protože do serpentin bych se nedostal, a stejně budu muset mít od Listopadu zimní, u nás to je v úseku Raspenava - Oldřichov a nově Bílý potok. Kolik má bejt minimální vzorek? stejně jako letní? Já mám tak šest :cry:

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #8 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: přezouvání na zimu
samozřejmě povolená minimální hloubka dezenu je 1.6mm, ale u zimních je doporučení, vyměnit pokud mají pod 4mm.

Já ještě uvidim příští měsíc, jak to bude, ale musím zaplatit teď povinný a jiný pojistky, padne na to víc, jak celá výplata :( ach jo

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #9 od Michael!!!
Odpověděl Michael!!! pro téma Re: přezouvání na zimu
zdravím tak taky se to už u mě blíýí tady u nás v Horách musím přezovat už dřív než mě městě ale ještě to tak na 14 dní vidím na letnáky!!!...jinak zimaky mám úplně new MAtadorky tak že to bude pohoda!!!:)

Fiat Tempra 1.6i.e cat.kombi 1992!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #10 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: přezouvání na zimu
No, v sobotu jedem na sraz 1203ek a to je v Žacléři, českopolská hranice. Už teď je tam asi 15 čísel sněhu, takže jsme jednu trosku obuli na drapáky a berem i řetězy. Držte nám palce, ať is někde nerozbijem držku.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #11 od bery1970
Odpověděl bery1970 pro téma Re: přezouvání na zimu
chlapi ze vsetínska zrovna asi přezouvaj 60 cm sněhu to je nášup 8) u nás je to v poho takže počkám taktéž věřím v oteplení :snowboard:

bery1970 /F/I/A/T/ tipo 1,4 ie
r.v.1988-už je pryč

fiat marea weekend 1.6 16v
r.v.2000
ITALIANO ETERNAMENTE

NACHYSTEJTE KVĚTINÁČE NA VÁNOCE JSEM ZPÁTKY

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • vilímek petr
14 roků 5 měsíců zpět #12 od vilímek petr
Odpověděl vilímek petr pro téma Re: přezouvání na zimu
No tak vám řeknu že u nás je vcelku hrůza,od včerejška asi od 17.00 nejde ve fabrice elektrika ještě do tedka.Tak nevím jestli odpolední vůbec bude.Jinač pár cm sraček tady máme,a přezout pujdu zítra .

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #13 od Dvoři
Odpověděl Dvoři pro téma Re: přezouvání na zimu
tak pánové já přezul před 10ti minutama :D potřeboval jsme sundat kola tak jsme tam rovnou dal zimaky když už jsem je měl dole...

bývalé--Tipo 1.8 GT r.v.93 77kw
nyní--Alfa Romeo 2.0JTS r.v. 2002 125kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #14 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: přezouvání na zimu
podle mě zbytečné....tu je 10cm sněhu a ještě padá a jsem v klidu, protože silnice jsou jenom mokrý. Navíc má to přestat, na příští týden uvádějí oteplení zase na 12-16°C což je na zimní zbytečně hodně teplo :) Myslim si, že zima ještě tak přes měsíc bude spát, tohle bylo jen strašení, aby jsme se nenudili :lol:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #15 od Dresik
Odpověděl Dresik pro téma Re: přezouvání na zimu
Pred dvouma rokama, jsem honem honem kupoval za tezky penize novy zimaky. Odjel sem na nich v mrazu a snehu 4 dny a po zbytek zimy bylo hezky :lol: :lol: Ja zatim zimaky nemam, takze se me to netyka..

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.544 sekund
Powered by Kunena fórum