Hlavní sraz klubu 2010 - návrhy lokalit

Více
14 roků 3 měsíců zpět #1 od Charles
Ahoj lidi, zakládám toto téma, abychom se nějak zkusili rozumně domluvit, jestli bude vlastně nějaký "hlavní" sraz FTT klubu v letošním roce.
Jelikož asi všichni víme, jak dopadl loňský sraz v Radimi, kdy vlastně Martin s nunim řekli, že další organizace přenechají jiným a přijedou se podívat jako kdokoliv jiný, tak proto vás chci oslovit, jestli by jste mohli dávat nějaké návrhy lokalit, míst, kempů, zkrátka čehokoliv, o čem si myslíte, že by bylo vhodné místo na uskutečnění našeho srazu.
Případný doprovodný program by se dal řešit více méně až po tom, co bychom se nějakým způsobem domluvili na místě a znali možnosti.
Samozřejmě je tu i možnost, že bychom náš sraz spojili s nějakou jinou akcí či případně klubem, ale to je na vás...

Díky moc předem za vaše nápady, návrhy a další skvělé postřehy...

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #2 od Charles

no nebylo to fajn?


Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #3 od JiFi
můj osobní názor jsem vyjádřil celkem dost jasně už v jiném tématu, ale rozvedu to více zde

nejde jen o dání návrhů, místa, akcí atd.. ale jde tu také o aktivní přístup vás členů, ne že budete jen navrhovat, ale také přiložíte ruku k dílu, protože navrhovat můžeme všichni, ale organizace dá práci, i když to tak nevypadá.

Já sám za sebe říkám, ano, sraz by byl fajn, ale zda na něj přijedu kdo ví, podle času... Místo kde jej udelat? co tak Žďár nad Sázavou nebo Velké Meziříčí, ale to jen že ty obě místa mám rád, jak je to tam reálné nevím.. Ale nějaký kemp či co se jistě najde...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • vilímek petr
14 roků 3 měsíců zpět #4 od vilímek petr
Odpověděl vilímek petr pro téma Re: Hlavní sraz klubu 2010 - návrhy lokalit
Přesně tak,vše bude záležet na čase,alespon u mě.Na to je jěště spousta času.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #5 od F@ster
Co dodat... Sraz samozřejmě ANO...
Kde bude mi je celkem (úplně) jedno, když můžu dojet na sraz až na Slovensko, nevidím důvod proč bych nedojel po Čr...
Co se týče pomoci při organizaci apod., hlásím se jako nedobrovolný dobrovolník :)

Kdo mě zná, ví, že jsem pro KAŽDOU špatnost!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #6 od rs
No Karle jejikoz jezdim hodne a dokazi si predstavit fyzicky jak je co daleko tak idealni a tak nejak centralne ulozeno je okoli kolem tebe. Ze vsech stran je to primerene stejne daleko a nikdo nemusi brecet ze musi jet pres celou republiku.
Vis cely problem nizkych navstevnosti srazu je v tom, ze pokud kouknes ted na slozeni alespon trosku aktivnich clenu tak z hruzou zjistis, ze je to cca 20 lidi. To bych rekl, ze je tak relativne tvrde jadro(jak rikate) klubu. To jsou ti kteri se snazi odpovidat pomahat a neco pridat do debaty. Spousty z nich jsou uz starsi lide a maji rodiny a tady je druhy problem. Pro ne je reseni ala Radim trosku mimo misu. Chteli by treba vziti rodinu, ale co sni v takovem miste. Deti muzou tak maximalne behat po letisti a to je tak vse. Tatinkove si muzou popovidat (rozumej ozrat po vasemu) a drahe polovicky se unudi k smrti. To je celkem vse co se da delat. Je treba si uvedomit, ze ne kazdy chce byt tomu pritomen a laka ho to.
Kdyz se tak zamyslim nad tvym relativne blizkym okolim tak vidim moznost v kempu na Rozkosi. Toto misto ma spousty vyhod i pro rodiny s detmi. Kdo ma rad prirodu jsou blizko Adrzbazske ci Teplicke skaly, babiccino udoli. Kdo ma rad historii tak zcela jiste oceni pevnost v Josefove ci bunkry nebo zamek v Nachode. Kdo ma rad nakupy ma v okoli vetsi mesta. Kemp jak si ho pamatuji byl prostorny z veskerou socialni podporou a kdo nechce ci nemuze spat ve stanu tak je nad kempem hotel(chatky nevim jestli tam jsou, ale byva to zvykem v dnesni dobe). Vim ze todle by vyslo pro ucastniky draz, ale byl by to i hezky vylet a je mozne, ze by ucast byla vetsi. Myslim si, ze i spousty lidi z jinych klubu by se pridali typicky predpokladam treba Oazu s jeho plnym autem deti a chuti jezdit po srazech. Myslim si, ze i cestovatel Maxel by tohle daleko vice ocenil a pres zamitavy nahled na sraz by prijel.
Zkus to pojat timhle smerem. Nerikam ze todle je idealni misto pro sraz, ale je to mozny smer, kterym by jsi se mohl ubrat. Pokud bys to nevyhranil na ciste sraz TT klubu mohl by treba Dresik hodit odkaz na lancia klubu, Jifi ci ja na Marea klubu, Martas(tusim) na Bravo klubu a ver tomu ze by si vzpomnelo vice lidi ze neco je.
Zkus se nad tim zamyslet.

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #7 od skypan
Rs velice odpovědně vistihl situaci na tomto foru,dostává za to malé,ale významné plus :lol:
ale vážně Rozkoš je velice dobrá lokalita,souhlasím sním,....navíc já(pokud pojedu),tak vezmu určitě sebou děti a ženu a pojedu se podívat na pevnost Hanku(plánuji to už pět let,že se sem podívám)

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #8 od rs

Rs velice odpovědně vistihl situaci na tomto foru,dostává za to malé,ale významné plus :lol:
ale vážně Rozkoš je velice dobrá lokalita,souhlasím sním,....navíc já(pokud pojedu),tak vezmu určitě sebou děti a ženu a pojedu se podívat na pevnost Hanku(plánuji to už pět let,že se sem podívám)


No z druhe strany prijde clenstvo v tvem pripade o kourove efekty ve svedskem podani. :lol:

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #9 od skypan

Rs velice odpovědně vistihl situaci na tomto foru,dostává za to malé,ale významné plus :lol:
ale vážně Rozkoš je velice dobrá lokalita,souhlasím sním,....navíc já(pokud pojedu),tak vezmu určitě sebou děti a ženu a pojedu se podívat na pevnost Hanku(plánuji to už pět let,že se sem podívám)


No z druhe strany prijde clenstvo v tvem pripade o kourove efekty ve svedskem podani. :lol:

no zatím sem nebyl na volvo srazu,je to bud v PHa někde v hospodě(na kameře),nebo po republice a také v kempech-ale většinou daleko.
schází se jich od 5do 15lidí,víc né

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #10 od Předseda
Nj, tak já jezdím na srazy veteránů, většinou škodováckých. Na Kachličce (bejvalo to pro starý škodovky s motorem vpředu), kterou pořádám, bývá tak kolem 60ti lidí, většinou tak 35-40 aut a nějaký starý autobusy a náklaďáky. V Kaplici, která má podobné zaměření a organizovaný program, je složení hodně podobné. Na srazu 1203ek bývá taky tak nějak ke třiceti těhle popelnic. Na Bierfestu pro socky, který jsme si vymysleli jako kontrast k pompézním srazům leštěnek, se sjede tak cca 25 starých aut různých značek. No a potom jsou oficiální klubový srazy, jako je Slavkov, Bystřice pod Pernštejnem apod., kam jezděj kluci a kde bývá třeba 100 vozidel, ale ty já nemusím. Tyhle monstrakce, kde se platí startovný atd., jsou mi proti srsti.

Srazy bez aut, čili setkání v hospodě, nepočítám.

Sranda je, že ačkoliv jsou to různý akce, lidi bývají z 80 procent furt ty samý 8)

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #11 od JiFi
naprosto souhlasím s rs, vystihnul jsi to naprosto přesně a i tak uvažuji, proto v diskusi s Karlem jsem poukazoval na to, jak mají zaměřené srazy na marea klubu a že to je ten duvod, proč tam jezdí celé rodiny a ne jen chlapy... :-) Drží se hesla Mareáci sobě, což znamená, že když se sejít, tak aby se tam všichni cítili fajn...

S tím tvrdým jádrem máš pravdu. Celkem se tu stalo zvykem se registrovat, ale aktivnich je slabých 10%... pak postrádá smysl myslet si, že na akci zaměřenou jen a jen na jednu značku auta a model a jen a jen na to se ožrat do němoty, že na takovou akci přijede celá rodina...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #12 od Charles
Konečně konstruktivní diskuse, kterou jsem myslel, že otevřeme, díky Radku [smilie=bluecolorz5_pdt_01.gif]
Ano je to jak píšeš, mám na to stejný názor, bohužel těch aktivních je málo a ještě z nich je tak polovina, kteří ještě mají něco, co připomíná tipo. Já si toho jsem plně vědom a osobně jsem taky nakloněn spíš nějakému kempu a pozvat lidi z ostatních klubů, vždyť dost lidí bylo od nás a jezdilo tipem (např. codexx, freedom, kůrkyn aj.).

Kemp Rozkoš je fajn, byl jsem tam kdesi dávno, ale zase budou lidi namítat, že to je moc na severu. Já jsem myslel spíš se zaměřit někam více dolů na Vysočinu, někde Havl. Brod, Jihlava, Žďár n. Sázavou apod. Tam se mi to zdá jako takový střed pro všechny. Ale ono co si budeme nalhávat, i tak se najde dostatek lidí, co řekne, že jet 70km je daleko (přitom hodinka cesty, když se nespěchá). Já to beru tak, že pokud se to nějak nerozštípne tady, tak se budu snažit vloudit na sraz k jiným, nepravděpodobněji k lidem z italiancars, protože tam je jedno jaké italské auto máš a jsi vítaný...

Jen si dovolím malinkou poznámečku, Jirko, kdo bude chtít, tak je jedno jestli je z klubu ferarri nebo trabant, ožere se stejně v kempu jako na letišti. Kdo chce, ať si dá, kdo pít nechce, nemusí a nebude...

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #13 od JiFi
no já jen poukazji na fakt, že v Radimi byl pátek jen o tom se ožrat... toť můj názor, a když je v té náladě hlavní organizátor, tak se na mě nezlob, ale chlastacka je program jako hrom! :evil:

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #14 od Charles

no já jen poukazji na fakt, že v Radimi byl pátek jen o tom se ožrat... toť můj názor, a když je v té náladě hlavní organizátor, tak se na mě nezlob, ale chlastacka je program jako hrom! :evil:


no to si myslíš, ale tak tomu nebylo, já jsem například "ožralý" nebyl a Marťas byl sice v náladě, ole ožralý taky nebyl, to spíš Criton. Ale nechám tě v tom, ty jsi přijel, chvilku pokoukal a šel spát, chápu že jsi přijel večer a byl unavený, ale já tam byl od začátku až úplně do konce s nunim, Danem a zulou a nikdo z nás tam ožratý teda nebyl. No je fakt, že to bylo trochu hlučnější, ale neslo se to spíše v duchu dobré zábavy. Myslím si, že to potvrdí i skypan nebo Max...ale to jsme zase někde jinde.
Vážně nevím oč ti jde, to že ty nepiješ je čistě tvoje věc, já taky alkoholu nikterak neholduji, ale dvě piva nebo dvě dvojky dobrého vína si dám, jestli i tohle je u tebe ožírání, tak to potom je 99,9% této (a nejen této) republiky ožralů a alkoholiků. Pokud organizuješ sraz na jedno odpoledne, je jasné, že tam se s nějakým popíjením nepočítá, ale uvidíš že i na tom marea srazu na více dní se popíjet bude...

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #15 od JiFi
na toto už reagovat nebudu, je videt ze jsi nepochopil podstatu věci, takže končím s touto debatou

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 3.222 sekund
Powered by Kunena fórum