Vymena zadneho blatnika

Více
14 roků 8 měsíců zpět #1 od command
Vymena zadneho blatnika vytvořil uživatel command
Zdravim chcem menit zadny blatnik uz je fakt dost rozozrany. Nove mam pripravene ale viem ze na to potrebujem nejaky tmel. kde to kupim a co to asi tak stoji? A este pri vymene zadneho blatnika musim dat dole aj to zadne okienko medzi dverami a kufrom?Dik za zhovievavost

Fiat Tipo 1.9 TD r.v1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #2 od apage
Odpověděl apage pro téma Re: Vymena zadneho blatnika
ahoj, k tomu tmelu, skus skocit niekam do predajni autosuciastok, povedz im co potrebujes a mali by ti poradit. Co sa tyka toho okienka tak tusim ze ho netreba davat dole. Ak mas knihu Jak na to. je to tam niekde opisane ako na to.Link na tu knihu k stiahnutiu bol aj na tychto strankach.

Fiat Tipo 1.4 I.E

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #3 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: Vymena zadneho blatnika
Charles to sundaval, on ti to řekne přesně.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #4 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Re: Vymena zadneho blatnika
okýnko netřeba sundavat, ale pozor na ty šrouby co ten bblatník držej, resp. matice v plechu.. mě se 3 protočily, tak jsem je musel rozštípnout sekáčem..

http://fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=12819

nějaké snímky jsou u mě v galerii

coupe 2l 16V ... no cement
tipo 2l 8V RIP-> 2l 16V alive
stilo 1.8 16v
156 2.5 V6
bravo HGT 175 alive

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #5 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Vymena zadneho blatnika

Charles to sundaval, on ti to řekne přesně.


No dobře, když jinak nedáte :lol:

Nemusíš to okénko vyndávat, jen povolíš těch 5 šroubů, odřízneš dokola ten blatník nožem a pak přiměřeným násilím (tahem od auta) ho odtrhneš z pod okénka. Počítej s tím, co tu psal Honza, určitě se ti nějaké ty bloky protočej a nepůjde to sundat, u mě to řešila flexa. Pak se ty bloky koupí nové, jeden stojí 25Kč a já jich kupoval 10, ale dával jsem pár nových i na přední blatníčky. Ale jestli máš sežraný blatník, počítej s tím, že bude podběh pod ním na odpis :oops:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #6 od command
Odpověděl command pro téma Re: Vymena zadneho blatnika

ahoj, k tomu tmelu, skus skocit niekam do predajni autosuciastok, povedz im co potrebujes a mali by ti poradit. Co sa tyka toho okienka tak tusim ze ho netreba davat dole. Ak mas knihu Jak na to. je to tam niekde opisane ako na to.Link na tu knihu k stiahnutiu bol aj na tychto strankach.

Knihu mam je tam nieco popisane ale skusenosti od vas su asi lepsie, takto viem co budem este potrebovat okrem toho tmelu.

Fiat Tipo 1.9 TD r.v1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #7 od command
Odpověděl command pro téma Re: Vymena zadneho blatnika

okýnko netřeba sundavat, ale pozor na ty šrouby co ten bblatník držej, resp. matice v plechu.. mě se 3 protočily, tak jsem je musel rozštípnout sekáčem..

http://fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=12819

nějaké snímky jsou u mě v galerii

Pocuj pozeral som tvoju galerku a na obrazku DSCF1181 su asi drziaky na predne narazniky a chcel by som vediet ci si ich kupoval alebo si niekde zohnal z ineho tipka? a co ta vysly lebo jak som pozeral tak moje predne narazniky drzia uz len silou vole :?

Fiat Tipo 1.9 TD r.v1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #8 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Vymena zadneho blatnika
Hele k tomu tmelu jak jsi psal, můžeš tam dát klidně jen silikon, jako já, to je jen proto, aby za něj nezatékala voda za deště. Ale lepí se to na lepidlo, co se používá na lepení spojlerů a částí karoserií. Ten se dá přelakovat, silikon je "mastnej" a barva na něm nedrží.

Ty vzpěry předních blatníků se prodávají normálně a jeden stojí kolem 350Kč. Takže pokud je máš úplně na tabák, tak je kup a navař nové ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #9 od command
Odpověděl command pro téma Re: Vymena zadneho blatnika

Hele k tomu tmelu jak jsi psal, můžeš tam dát klidně jen silikon, jako já, to je jen proto, aby za něj nezatékala voda za deště. Ale lepí se to na lepidlo, co se používá na lepení spojlerů a částí karoserií. Ten se dá přelakovat, silikon je "mastnej" a barva na něm nedrží.

Ty vzpěry předních blatníků se prodávají normálně a jeden stojí kolem 350Kč. Takže pokud je máš úplně na tabák, tak je kup a navař nové ;)

Da sa to zohnat tie drzaky v autotechne alebo tak?A este k tomu lepidlu musim tam dat aj to a potom silikon alebo postaci len ten silikon?zatial sa nechystam lakovat.

Fiat Tipo 1.9 TD r.v1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #10 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Vymena zadneho blatnika

Da sa to zohnat tie drzaky v autotechne alebo tak?A este k tomu lepidlu musim tam dat aj to a potom silikon alebo postaci len ten silikon?zatial sa nechystam lakovat.


Já jsem dal jen silikon, ničemu to nevadí. Jak jsem psal, drží to šrouby, tohle je jen kvůli vodě. Ale stejně ten blatník dýchá.
Ty vzpěry normálně koupíš, je to jako náhradní díl. Staré odsekáš a na jejich místo navaříš ty nové ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #11 od command
Odpověděl command pro téma Re: Vymena zadneho blatnika

Da sa to zohnat tie drzaky v autotechne alebo tak?A este k tomu lepidlu musim tam dat aj to a potom silikon alebo postaci len ten silikon?zatial sa nechystam lakovat.


Já jsem dal jen silikon, ničemu to nevadí. Jak jsem psal, drží to šrouby, tohle je jen kvůli vodě. Ale stejně ten blatník dýchá.
Ty vzpěry normálně koupíš, je to jako náhradní díl. Staré odsekáš a na jejich místo navaříš ty nové ;)

Este taka otazocka akou zvarackou to mozem zvarat musi byt CO2 alebo aj elektrickym oblukom?

Ozaj este som chcel vediet aky mam kupit ten silikon? staci nejaky obycajny alebo nejaky spec.

Fiat Tipo 1.9 TD r.v1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #12 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Vymena zadneho blatnika
elektrodou ten plech propíchneš a nebo uděláš díru. COčko je mnohem lepší, ale musí být ten plech zdravý, jinak taky vypálí díry.
Silikon jsem koupil obyčejnej univerální čirej. Dá se to řišit ale jakýmkoliv, ono to v podstatě není vidět, když tam máš světlo, zavřené dveře a tak.

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #13 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Re: Vymena zadneho blatnika
jelikož jsme odpůrce jakýhokoliv vaření (co jendou prohřeješ, to ti do 2 let schnije...), tak jsem původní vzpěry blatníků opatrně odsekal, následně začistil jejich držáky flexou, řádně oměřil a vyvrtal díry, takže mi to drží na 4 šroubech M8...

coupe 2l 16V ... no cement
tipo 2l 8V RIP-> 2l 16V alive
stilo 1.8 16v
156 2.5 V6
bravo HGT 175 alive

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #14 od pardal5
Odpověděl pardal5 pro téma Re: Vymena zadneho blatnika
Honza:tak to klobouk dolu,je to dřina sundat nápravy :?:

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #15 od command
Odpověděl command pro téma Re: Vymena zadneho blatnika

jelikož jsme odpůrce jakýhokoliv vaření (co jendou prohřeješ, to ti do 2 let schnije...), tak jsem původní vzpěry blatníků opatrně odsekal, následně začistil jejich držáky flexou, řádně oměřil a vyvrtal díry, takže mi to drží na 4 šroubech M8...

No nad tym som tiez rozmyslal kedze zvaracku mam jedine tak obluk takze to spravim podobne ze to dam dole a nejako napasujem a prisrobujem a hotovo.

Fiat Tipo 1.9 TD r.v1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.545 sekund
Powered by Kunena fórum