lepidlo na potahové látky

Více
14 roků 7 měsíců zpět #1 od TooM-As
lepidlo na potahové látky vytvořil uživatel TooM-As
konečně jsem se dokopal k tomu sundat stropnici . potřebuji lepidlo které naředím a stropnici tím potřu (reps. jí v tom vykoupu). To a by se přestala drolit a taky trošku zpevnila. Pak znovu natřu a nalepím nový potah. tak raďte čím ..

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #2 od Charles
normálně bez problémů vezmi chemopren a pokud chceš, aby byl tekutější a lépe zpracovatelný, tak ho naředíš nitrem....to je cela věda ;) mě to fungovalo vždy a všude 8)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #3 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: lepidlo na potahové látky
přesně tak,já sem chemoprenem lepil koženku na sedačce v autě a zatím super.jo je ředitelný toulenem nebo nitrem.
zkoušel sem jiné lepidla jako třeba silicon a jiné,ale nic nefuguje jako chemopren... :)

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #4 od michal_tipar
pokud se nechceš sr** se štětkováním a nejistým výsledkem, tak běž do tohohle
http://www.motipdupli.cz/article.asp?nArticleID=62&nLanguageID=1
dělá se s tím výborně, stejný postup jako s chemoprénem, nastříkat, nechat zavadnout a přilepit.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #5 od TooM-As
dobrá ... chemoprenu sice moc nevěřím ale už mi ho podporučili 3 lidi , tak to skusíme . ten sprej je moc drahej, já si to radši v klidu natřu.

ale ještě pořád nevím co použít na "utažení" staré tkaniny ..ví někdo ?

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #6 od čenda
Odpověděl čenda pro téma Re: lepidlo na potahové látky
...bych se na lepení vyprdl, nastříkal to nějakou matnou akrylovou barvou a vydával to za záměr (nejhustoextrémní tuning).
:lol:

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #7 od simir
Odpověděl simir pro téma Re: lepidlo na potahové látky
asi použít lepidlo co je na potahy reprobeden. Chemoprén je dobrý, ale dražší než např. Alkapren, co jsem používal já (a splní stejný účel). Ale já potahoval subwoofer (savý-nesavý), ale je několik druhů (i na savý-savý)

Fiat Tipo 1.6 DOHC (149C2046)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #8 od Charles
no chemopren a alkapren....jediný rozdíl je v tom, že to prodávají dvě firmy, ale jinak jsou to absolutně stejná lepidla. Já používám chemopren, protože jsem ho z práce měl 2 velké plechovky zadarmo 8)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #9 od TooM-As
Dnes jsem přivezl dost podstatnou část pro potahování .

Soubor přílohy:


Soubor přílohy:



Soubor přílohy:


bohužel se nedá tvarovat přesně tak jak jsem čekal , takže budu muset trochu imporovizovat .
Rady uvítám .

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #10 od stiglitz
Já jsem chtěl barvu na textil a aby to bylo černý ta stropnice, to je to nej-řešení, ale nikdo mi tu neporadil. Ten vzor řeznický košile mě krká. :?

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #11 od michal_tipar
co to máš za materiál, takhle to vypadá jak koberec...
tvaruje se to pomocí válečku, kterým se přitlačuje, ale to nesmí být konzistence jako koberec, potahuje se většinou obyč látkou nebo podlaminovanou molitanem, to se dá poměrně dobře na tvarovat a nedělá varhany.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #12 od TooM-As
jo je to takový koberec . a když jsme jen nasucho zkoušel to nazvarovat do dutiny pro clonítko tak to nešlo . přístí týden mám spicha s kamarádkou čalounicí tak uvidíme .

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #13 od petr1978
Jsem byl v prrodejně koberců, a našel tam ajímavý koberec. Je tenký, v různých barvách a neuvěřitelně prožný. Natáhl jsem o o polovinu, což se ze standart kobercem dělat nedá. Stál cca 250 kč za m, což není tak hrozná suma:-) No naštěstí stropnici už za mě potáhl předchozí majitel a vypadá to slušně. Sice to musím popravit, protože to odlzá, ale vypadá to super :)
Barvu na tapec jsem zkoušel přímo od Motip a je to pěkně na ho... Barva je speciálně na to určená, ale jinak nepoužitelná k tomuto účelu. Je to jen spůsob jak vytáhnout koruny z kapsy něoho kdo hledá levné řečení. Barva je po zaschnití tvrdá jako každá jiná a navís se drolí a odpadává. Hned po nástřiku se mi objevily čmouhy a vypadá to pěkně blbě. Navíc jsem se odřel když jsem se o nastříkaný kus rychle otřel. Prostě lepidlo a potah je asi nejschůdnější cesta :)

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #14 od stiglitz
Nemyslím barvu, která nechá film, nebo jak to napsat. když na to udělám tečku tlustým permanentním fixem, tak to nemůže ztvrdnout. Tý barvy, co je v tom fixu, kdybych měl litr. Tak to by se dalo.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #15 od simir
Odpověděl simir pro téma Re: lepidlo na potahové látky

Nemyslím barvu, která nechá film, nebo jak to napsat. když na to udělám tečku tlustým permanentním fixem, tak to nemůže ztvrdnout. Tý barvy, co je v tom fixu, kdybych měl litr. Tak to by se dalo.

Tak si kup lihový mořidlo, to bude to samý jako v tom fixu :twisted:
Já jsem použil barvu na semiš ve spreji a výsledek za ty prachy nestojí. Ztvrdlo to jako kdybych to vzal obyčejnou barvou... :evil:

Fiat Tipo 1.6 DOHC (149C2046)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.849 sekund
Powered by Kunena fórum