Digitální klimatizace

Více
14 roků 6 měsíců zpět #1 od petrinza
Digitální klimatizace vytvořil uživatel petrinza
Nemá tu někdo nějaké zkušenosti se závadama na digitální klimatizaci ? V mojí Tempře jen topí. Aktuální teplotu to pořád ukazuje -29, takže je jí pořád zima a i když chci mít + 18 a venku je +25, tak zatopí. Buď je špatné to čidlo - a to by mě zajímalo, jestli to ještě budou někde umět spravit, nebo mě napadlo, jestli není v háji něco jiného a nenastavuje si to samo nějakej nouzovej režim.. Zatím jsem jen zjistil, že systém ještě něčím naplněnej je a nějakej tlak to ještě má...

Tempra SW 2.0 i.e. 4x4, Fiat Tempra SW 2.0 i.e. automat, Peugeot 205 cabrio, Škoda Octavia 62
www.fiattempra.estranky.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #2 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: Digitální klimatizace
Kdyby bylo špatné čidlo, tak by to jelo aspoň na manuál - když tam nacpeš úplný max studeného (až to ukáže HI), tak by to mělo chladit čidlo nečidlo.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #3 od alain
Odpověděl alain pro téma Re: Digitální klimatizace
Někde jsem to tu už dávál jak otestovat digi klímu a poruchy -29 je porucha
Soubor přílohy:

Lancia Kappa 2.4 TDS v Kůží

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #4 od Dresik
Odpověděl Dresik pro téma Re: Digitální klimatizace
To cidlo v zrcatku je obycejny termistor za par haliru :)

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #5 od petrinza
Odpověděl petrinza pro téma Re: Digitální klimatizace
Tak v tom případě mám jasno, díky.
Levé zrcátko nemám origo - někdo z předchozích majitelů ho nahradil bastlem z něčeho úplně jiného :(

Tempra SW 2.0 i.e. 4x4, Fiat Tempra SW 2.0 i.e. automat, Peugeot 205 cabrio, Škoda Octavia 62
www.fiattempra.estranky.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #6 od alain
Odpověděl alain pro téma Re: Digitální klimatizace
Tak jedině najít dva dráty z toho čidla a dat to třeba do toho zrcadla a nebo sehnat origo zrcadlo z čidlem,jsou to dva černé dráty.

Lancia Kappa 2.4 TDS v Kůží

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #7 od petrinza
Odpověděl petrinza pro téma Re: Digitální klimatizace
Tak hned první problém je takovej prima.. Nový se to koupit nedá... Takže hledačka po vrakárnách... :(

Tempra SW 2.0 i.e. 4x4, Fiat Tempra SW 2.0 i.e. automat, Peugeot 205 cabrio, Škoda Octavia 62
www.fiattempra.estranky.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #8 od Dresik
Odpověděl Dresik pro téma Re: Digitální klimatizace
Ty draty urcite nikdo nevykuchal az buhvi kde, treba zbytky budou schovane nekde ve dverich. Na ne se pripaji termistor a cele se to strci nekam do zrcatka a je to. Mas nekde fotku origo zrcatka? neco tu mam, tak jestli by to nebylo stejne

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #9 od petrinza
Odpověděl petrinza pro téma Re: Digitální klimatizace
Fotku origo zrcátka nemám... :( Ale jestli se to dá takhle dobastlit, tak u Auto Kelly se v katalogu chluběj, že mají elektrický bez čidla skladem... Snad se to dovnitř nějak bude dát zastrčit.. Černý dráty jsem ještě nehledal, musím se po nich podívat, ale ten svazek je ustřiženej hned u zrcátka..

Tempra SW 2.0 i.e. 4x4, Fiat Tempra SW 2.0 i.e. automat, Peugeot 205 cabrio, Škoda Octavia 62
www.fiattempra.estranky.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #10 od alain
Odpověděl alain pro téma Re: Digitální klimatizace
Tak jestli to máš ušmiklé u zrcátka tak máš dva svazky jeden má 5 drátu to je na el.zrcátko a potom svazek ze 2 drátama černýma a to je na to čidlo.Náhodou to zrcátko mám tady doma,ale nemá sklo a ten mechanizmus je poškozený a je tam to čidlo funkčí.

Lancia Kappa 2.4 TDS v Kůží

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #11 od petrinza
Odpověděl petrinza pro téma Re: Digitální klimatizace
Teď jsem tam koukal, ale tapecíro se mi po tmě už nechtělo vyndavat, takže jsem pod tím plastovým krytem z vnitřní strany zrcátka viděl jen ten svazek s pěti kabely, ale logicky tam ty k čidlu taky budou. Ty bys byl ochotne to svoje čidlo za nějaký přiměřený obolus přenechat ?

Tempra SW 2.0 i.e. 4x4, Fiat Tempra SW 2.0 i.e. automat, Peugeot 205 cabrio, Škoda Octavia 62
www.fiattempra.estranky.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #12 od jipaf
Odpověděl jipaf pro téma Re: Digitální klimatizace

Nemá tu někdo nějaké zkušenosti se závadama na digitální klimatizaci ? V mojí Tempře jen topí. Aktuální teplotu to pořád ukazuje -29, takže je jí pořád zima a i když chci mít + 18 a venku je +25, tak zatopí. Buď je špatné to čidlo - a to by mě zajímalo, jestli to ještě budou někde umět spravit, nebo mě napadlo, jestli není v háji něco jiného a nenastavuje si to samo nějakej nouzovej režim.. Zatím jsem jen zjistil, že systém ještě něčím naplněnej je a nějakej tlak to ještě má...


a jseš si 1oo% jistej že máš klimu?
co v létě? chladilo to?

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #13 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: Digitální klimatizace
No já si myslím, že nápis "AUTOMATIC CLIMATE SYSTEM" by mu mohl leccos napovědět :D

Jinak: vítej s temprou 4x4. Těch moc není.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #14 od petrinza
Odpověděl petrinza pro téma Re: Digitální klimatizace
Jak to chladilo v létě, nevím... Mám to auto tři týdny.. Minulý majitel mi vysvětloval, že takové divné tikání či vrčení v kabině při zapnutém klíčku dělá klimatizace. Ale nechladilo to, tak jsem si o řečech o klimatizaci myslel svoje. Ale teďka o víkendu jsem se dostal k tomu, abych si pod to taky lehnul a propátral to.. Před vodním chladičem je skutečně druhej chladič a trubička s ventilkem na plnění je tam taky - tlak to má. A jestli číslo -29 na displeji znamená špatné čidlo v zrcátku nebo přerušené vedení, tak obojí souhlasí, když tam to levé zrcátko origo nemám..

Ba právě proto jsem do toho Předsedo šel, že těch 4x4 není moc.. I za cenu toho, že motoru teda moc nevěřím, má to nalítáno 230 tis., ale spíš se dá pořídit jinej 2.0 8V než zbytek toho auta... Navíc s tím moc nenajezdím, na těch běžných 40 tis ročně mám služebního Megana, na projížďky v létě Octávku, Tempru chci brát v zimě na hory a cesty do práce během kalamit....

Tempra SW 2.0 i.e. 4x4, Fiat Tempra SW 2.0 i.e. automat, Peugeot 205 cabrio, Škoda Octavia 62
www.fiattempra.estranky.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #15 od Dresik
Odpověděl Dresik pro téma Re: Digitální klimatizace
Na palubce jakoby za klickem, kde u starych verzi byva tahlo sytice, je okenko s zebrovanim. Za nim je maly vetracek, ktery nasava vzduch z kabiny a ridi tak klimatizaci. Casem, kdyz je uz hodne spinavej a vybehanej, trochu nahlas vrci..zkus to treba vycistit..

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.563 sekund
Powered by Kunena fórum