Centrál zamkne na podruhé....vyhŕ. zadního okna

Více
11 roků 1 měsíc zpět #1 od Vajcusek
Zdravim lidi...zima nam sice končí...ale muj fiatek tak něják stale zamiká až na podruhé...skoro dycky poprve zustanou odemcene prave zadni dvere....a to už jsem to měl rozebrany a prostriknul jsem to WDckem...a furt to same...nevíte někdo co s tim?....a druhá věc...nejde vyhřejvání zadního okna....a přitom proud do okna jde...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 1 měsíc zpět #2 od Skyline
mě do zadního okna proud taky jde ale vyhřejvaj jen dva proužky :( to asi taky nedám dokupy co ?

Fiat Tipo 1.8 swap 2.0 16v Turbo, 3dv., bílé - ve výstavbě
Fiat Tipo 1.4, 3dv., černé
Fiat 500 BlackJack 1.4 100HP
Alfa Romeo 156 sw 2.4 10v 110kw
bejvalé:
Fiat Tipo 5dv. 1.4, 1.6, 2.0 8v, 2.0 16v
Fiat Tipo 3dv. 1.4, 1.6

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 1 měsíc zpět - 11 roků 1 měsíc zpět #3 od remarque
Ahoj,
To Vajcusek: je potřeba si uvědomit,že WD40 není čistič,ale olej.
Některé typy zámků jdou rozebrat,takže pokud možno zámek rozeber a na vyčištění si kup čistič brzd ( http://www.zbozi.cz/... ) a pořádně to vystříkej,není potřeba to nějak sušit, za pár minut se čistič odpaří i s mastnotou. Nakonec aplikuj silikonový olej,ale s mírou!
Pokud tento postup nepomůže,tak bude problém přímo v servomotorku, tzn. výměna celého zámku.

To Skyline: Na opravu proužků vyhřívání si kup Loctite 3863. Je to v podstatě vodivá barva. Mám to odzkoušené, takto opravené vyhřívání mi funguje už druhou zimu.

FIAT Tipo 1,6 159A3.046 r.v.91
Poslední změna: 11 roků 1 měsíc zpět uživatelem remarque.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
11 roků 1 měsíc zpět #4 od jumbo
Taky jsem si s tím zámkem nejdřív hrál. Pak jsem se naštval, dal rovno jiný a byl svatý klid. Měl jsem to udělat hned a ušetřil bych si čas. A vyhřívání jsem moc neřešil.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 1 měsíc zpět #5 od cembrit
Když už sme u toho vyhřejvání jak se hledá místo kde je to přerušený? jde to vidět a nebo se to dá změřit? je docela otravný v zimě mít jen 3 proužky :-D

Fiat Tempra 1.6 SW 1992

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 1 měsíc zpět - 11 roků 1 měsíc zpět #6 od remarque
Většinu přerušení identifikuješ pouhým okem.Postižená místa jsou vybledlá,propouští více světla.

No a ten zbytek jde změřit ohmetrem,ale je potřeba si uvědomit,že všechny ty proužky jsou k sobě zapojeny paralelně,tzn. nelze prostě přiložit ohmetr k začátku a konci proužku,je potřeba postupovat po menších částech a sledovat skokovou odchylku odporu.

FIAT Tipo 1,6 159A3.046 r.v.91
Poslední změna: 11 roků 1 měsíc zpět uživatelem remarque.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.353 sekund
Powered by Kunena fórum