Zlobí elektroinstalace - prosim radu

Více
15 roků 5 měsíců zpět #1 od Romeo
Ahoj všem prosim vas mam veliky prblem myslim si ze to zacalo tim ze my zniceho nic prestali fungovat sterace nevym jak ale odklopil jsem pojistkovnici a zacali fungovat a ted ta zahada jel jsem vecer v klidku a najednou my zhaslo cele auto uplne motor bezel ale docela pruser na vozovce zajel jsem nastranu pochvili se to zase rozblikalo ale co rikam vypnu motor a skusim znova naskocit ale prd vytahl jsem hlicek ze zapalovani a motor bezi dal a sviti palubovka i kdyz vypnu svetla koukal jsem se na skrinku ta vypada vporadku skousel jsem dratky kam jsem se dostal a taky zadna zmena proste auto obzivlo dost me to trapi a nevym si stim rady poradte my prossssssssiiiiiiiiimmmmm budu vdecny za vsechno co by mohlo pomoct musim myt odpojenou baterku jak ji zapnu rozsviti se palubovcka sama nastartuju ale uz nevypnu motor a palubovka sviti dal ps muj Milášek je Tempra 0.2

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #2 od Augustin

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #3 od Romeo
Odpověděl Romeo pro téma Romeo
nojo ukostreni ale kde pod baterkou je vse vporadku je divny skrinka taky vporadku myslim pod volantem nekde to proste nechce sepnout nebo odepnout ale kde :cry:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #4 od Charles
Podívej na toto téma (viz. odkaz) tam jsem to psal, kde jsou kostřící body. Elektrika v tipu dělá občas divy a většinou to jsou jen zanedbané zoxidované kontakty a nebo přechodové zkraty :?

www.fiattipo.net/modules.php?name=Forums...viewtopic&t=8454

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #5 od bjukemen
...presne ako hovorí Charles...hlavne skontroluj ukostrenie pod bateriou a nabudúce použivaj zrozumitelnejšie označnie problému aby hned vštci vedeli o čo sa asi jedná... :!:

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #6 od BlackJack
To, aby zhasla světla a přestal fungovat stěrat může být ukostřením, ale že nevypneš motor ... jedině že by kontakt spínací skříňky byl kostra (ukostřením napajení zapalovaní) a nevím zda je.

Zkus sejmout kryty pod volantem u páček a postupně odpojuj konektory vedoucí do páček a spínací skříňky. Pak taky zkontroluj pojistkovku. Mrkni na přívod +12V od baterky do pojistkovky.

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #7 od Romeo
Odpověděl Romeo pro téma badaní
tak lidicky pred chvili jsem se vratil od mazlika sel jsem po vsech kostrach jak jste tu radili rozebral jsem celou palubovku odpojid ji kompletne vsude kam jsem se dostal jsem rozpojoval dratky na 99% celou pojistkovnici jsem skontroloval relatka vseky pojisky proste vse co se da rozdelat u palubopvky u motoru jsem oblezl vsechny kostry vsechny cidla rozpojil a zpatky zapojil ba dokonce i sem odpojil ridici jednotku a proste palubovka porad jela blinkri blikali aniz bych tam mel klicek tak vam nevym u spinaci skrinky to jde jedine vypnout motor ale porad sviti palubovka takze musim odpojit baterku aby se vipla zajimej orisek

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #8 od Funman
A zkoušel jsi zkontrolovat spínačku? Vypadá to tak, že se Ti nevypíná po přepnutí klíče do nulové polohy...

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #9 od Romeo
Odpověděl Romeo pro téma rady
tak neco na tom je akorad me zarazi ze normalne cvaka jsou tam dva konektory a kdyz je odpojim tak by melo vsechno zhasnout nebo myslis ze to ma vliv na palubovku ?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #10 od Charles
Palubovka je ovládaná spínačkou. Jeden kabel je spínané plus a jak zapneš zapalování, tak se na něm objeví napětí, rozsvítí se kontrolky a začnou fungovat budíky. Takže zkus omrknout tu spínačku, jestli tam někde není nějakej zkrat...hodně štěstí v hledání toho psa, protože občas jsou to úplné banalitky a člověk na ně nemůže přijít jakou dobu :lol:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #11 od Funman
Je to přesně tak, jak píše Charles... Takže zkontroluj a uvidíš. A pokud to nebude tím, tak aspoň eliminujeme jednu možnost a budem bádat dál... :wink:

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #12 od Romeo
Odpověděl Romeo pro téma duvera
chlapi zatim dik zitra to skusim prohodit stou co by mela fungovat teda jsem zvedavej potm pisnu a zatim moc dik

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #13 od Romeo
Odpověděl Romeo pro téma zoufalstvi
tak tedy ahooj lidicky muzu rict ze uz opravdu nevym spinacku jsem tam dal odskousenou ktera funguje i tra moje je vporadku zapojim jeden svazek a jakmyle tam zapojim druhej slim jak proste samo najizdi cerpadlo tak jako kdyz otocite klickem palubovka potrad sviti vecele dal musi to byt oravdu velika zrada nekde jinak nevym apropo jenom orientacne jakou mam smulu nejakej parchant my jeste kevsemu propich zadni kolo na kterem bylo jeste dost vrorku tak ktomu me pribylo jeste litani snou no proste uz jsem stoh celej namrtvicu proc my ten milasek tak zloby napada nekoho co by to mohlo byt me uz opravdu nic nenapada :cry: :cry: :cry:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #14 od Romeo
Odpověděl Romeo pro téma prozba
kluci myslite si ze by melo neco spolecneho cele rizeni stouto zahadou myslim riteni na ktery je pridelana spinaci skrinka a zdruhe strany se dava klic je ktomu privedena taky elektrika nekde ?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #15 od Kůrkyn
Myslím si že problém bude ve spínačce - tedy v její elektrické části. Když jí rozebereš, tak se dá vyměnit jen takový "ořech". Stačí tam aby vevnitř vypadal jedna pružinka a tak pak propojí všechno co může:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.504 sekund
Powered by Kunena fórum