můj nový tlumič

Více
15 roků 4 měsíců zpět #1 od Charles
můj nový tlumič vytvořil uživatel Charles
Ahoj všem, tak mi dnes přišel nový koncový tlumič na moje tipko ;) Je to celonerezový leštěný do efektu chromu :P Mám z něj vážně radost a omlouvám se, ale musim se vám pochlubit :) odkaz na foto v dalším příspěvku

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #2 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: můj nový tlumič

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #3 od mt-tuning
Odpověděl mt-tuning pro téma Re: můj nový tlumič
zabudol si ho este odvazit :P :lol:

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #4 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: můj nový tlumič
hmm hezky kanon ,to je funlac?nebo pouzity?co je to za zanacku?silencer asi nema ze?

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #5 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: můj nový tlumič
Jo je to fungl nový, silencer na tohle asi nebude, nevim jak by se vyndával :roll: Jinak značky je to Anticor (noname), ale uvidíme jakej bude zvuk ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #6 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma výfuk
pěkný laufík :wink:

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #7 od Romik
Odpověděl Romik pro téma Re: můj nový tlumič
Ten je hezkej ale jsem zvedavej aji na ten zvuk :party:

Romik Tipo 1.6 DOHC

Nissan Primera P10 2.0 GT 110kw

Nissan Primera P11 2.0 GT 110kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #8 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: můj nový tlumič
Já radši nic neříkám 8)

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #9 od esox25
Odpověděl esox25 pro téma Re: můj nový tlumič
Ludia prosim vás, sú nejaké kritériá na výfuk pre Tipo? Alebo sa dá napasovať každý univerzálny. Myslím koncový. Je rozdiel medzi dislom a benzínom?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #10 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: můj nový tlumič
je to uplne jedno ktery tam hodis,delaji se i primo na urcity typ auta,ale ty sou strasne drahy,a znackovy, ale kvalitni universal sezenes v pohode od 1500 ja sem koupil RS Type Exhaust se silencerem a je to nerez,mam ho na TDčku a navic mam vyhozenej predposledni tlumic a nahrazenej taky nerez trubkou,a sem spokojenej ,tuhle kombinaci kdyz udelas na benzinu tak to bude paradni zvuk stimhle vyfukem, paradni brumlavej zvuk v nizkych otackach a ve vysokych ostrej

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #11 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: můj nový tlumič

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #12 od esox25
Odpověděl esox25 pro téma Re: můj nový tlumič
čítal som, že tieto lacné výfuky nevydržia dlho. že po čase sa rapídne zmení zvuk. Je na tom niečo pravdy? a ešte jeden dotaz, ked dám miesto stredného filtra rezonátor, nebude s tým problém pri emisnej kontrole?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #13 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: můj nový tlumič

čítal som, že tieto lacné výfuky nevydržia dlho. že po čase sa rapídne zmení zvuk. Je na tom niečo pravdy? a ešte jeden dotaz, ked dám miesto stredného filtra rezonátor, nebude s tým problém pri emisnej kontrole?


Ono by neuškodilo napsat typ motoru co máš ;)
jinak samozřejmě na STK musíš jít s originálním výfukem a nebo pokud bys chtěl tento sportovní, musí být s homologací, jinak máš smůlu a vyhoděj tě, protože auto musí splňovat i emise zvukové podle TP :?

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #14 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: můj nový tlumič

čítal som, že tieto lacné výfuky nevydržia dlho. že po čase sa rapídne zmení zvuk. Je na tom niečo pravdy? a ešte jeden dotaz, ked dám miesto stredného filtra rezonátor, nebude s tým problém pri emisnej kontrole?


Ono by neuškodilo napsat typ motoru co máš ;)
jinak samozřejmě na STK musíš jít s originálním výfukem a nebo pokud bys chtěl tento sportovní, musí být s homologací, jinak máš smůlu a vyhoděj tě, protože auto musí splňovat i emise zvukové podle TP :?


jj presne,jak rika charles,bud homologace,nebo soupnout zpatky origo,jinak ja musim rict ze jak uz sem psal mam ladenej kooncak,a predposledni tlumic nemam vubec a STK sem prosel v pohode ,mozna sem mel jen stesti,ze koncak je hezky nerez,a stejne tak i trubka misto predposledniho tlumice a privni dil mam origo novej,jinak jak rikas levne vyfuky, to je jen kec,nemuzu ti sice rict jestli me se zmenil zvuk protoze ho tam mam teprv par mesicu,ale kamos ma ten samej na CRX uz 3 a pul roku a je to porad stejny,ztohodle bych vubec strach nemel jestli zmeni zvuk nebo ne

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #15 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: můj nový tlumič
Tenhle výfuk co mám teď už je na autě přes 2 roky a pořád má stejnej zvuk :) jen teda pokud se někde udělá dirka, tak se samozřejmě změní. Ale tipo není auto do lesa, poslední moje návštěva mi ten výfuk pěkně počochnila. Kameny udělali svoje, ale ten výfuk měl pak krásnej chraplavej a agresivní zvuk, hlavně při 4000ot. ale díra je poznat jak na výkonu tak i spotřebě (ne že bych jezdil na spotřebu).

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.540 sekund
Powered by Kunena fórum