foto galerie motorů a jejich dílů

Více
17 roků 4 měsíců zpět #1 od jirkaR
tak jsem si říkal že by nebylo špatný udělat fotogalerii motorů máš ještě maxi ty fotky? A navíc to doplnit fotem jednotlivých čidel ,cívek,sytičů.potenciometrů atd.
Prostě pro ty lidi když něco hledají třeba jako čidlo teploty vzduchu tak aby věděli kde co najít
Co vy na to?
Já můžu nafotit 2.0 8v

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #2 od rat21
Mozem nafotit 1,9TD, teraz je motor relativne cisty.

1.9 TDsX - r.v. 1991 - 270.000 km - po smrti :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #3 od paldous
ja mam celkom zachovaly 1.7 diesel,ak bude pekne vonku ze bude svietit slnko mozem ho nafoti,ale popis vsetkych tych cidiel neviem,neviem,to je praca na 2 tyzdne,pofotit ich mozem ale ci ich budem vsetky poznat to uz je druha otazka.....

Fiat Tipo 1.7D, r.v.:1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #4 od Criton
je fakt, že podobná věc by se mi kolikrát taky hodila...

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #5 od seko888
to nebude zle le v knižke neni nič o 1.9 td :? chybaju tam strany :?:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #6 od jirkaR
no právě třeba před půl rokem jsem teprve zjistil kde je čidlo teploty vzduchu už mám něco nafocený ale bylo by lepší kdyby to vytvořil jeden človíček

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #7 od paldous
podle mne to nemuze vytvorit jeden clovek ponevadz asi nebude mit moznost vyfotit vsechny typy motoru,ledazeby je mnel vsechny doma :D ale ne ted vazne,kdyz kazdej pofoti ten svuj a popise co vi,tak si myslim ze az se to da dohromady tak by to mohlo byt kompletni,kdyby nekdo nahodou vyfotil nakej ventil anebo snimac co nevi nac je muze se zeptat jinejch a pak to doplnit do galerie....to by se snad dalo zrealizovat,ne?

Fiat Tipo 1.7D, r.v.:1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #8 od PavelM
Ja muzu poskytnout 1.6i.e. kat (jednovacku) 57kW. Jsem taky pro vytvoreni galerky..

Fiat Tipo 1.6i.e.kat rv. 91'

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #9 od Max-el
jeden člověk už to zčásti vyfotil... alespoň to základní :twisted: ale zatím nestíham, připravuju kompletní informace o motorech (motorových prostorech), někde už tu o tom byla debata, ale časově je to na mě náročný. Už mi pomáhá kolega F@ster, kterej by, jak přezdívka napovídá, mohl celou záležitost značne zrychlit :lol:

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #10 od Kracmi
Muzu vyfotit 1,4ie. Ja sem teprva nedavno zjistil že jedna ctyrka vypada uplne stejne jako 1,6 jako ma PavelM koukal sem na to jak vyvorana myš :lol: :roll: :roll:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #11 od PavelM
Jj, jsou vzhedove uplne stejny, akorat 1.6ka ma vetsi vrtani. Proto mam taky v 1.4ce 1.6ku :P Musel jsem jeste prerazit typ motoru..

Fiat Tipo 1.6i.e.kat rv. 91'

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #12 od Kracmi
Clověce ja to mam zase přesně vopačně ja mam auto z německa a je to 1,4 na 1,6 papirech

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #13 od jirkaR

podle mne to nemuze vytvorit jeden clovek ponevadz asi nebude mit moznost vyfotit vsechny typy motoru,ledazeby je mnel vsechny doma :D ale ne ted vazne,kdyz kazdej pofoti ten svuj a popise co vi,tak si myslim ze az se to da dohromady tak by to mohlo byt kompletni,kdyby nekdo nahodou vyfotil nakej ventil anebo snimac co nevi nac je muze se zeptat jinejch a pak to doplnit do galerie....to by se snad dalo zrealizovat,ne?


no myslel jsem jako vytvořit tu galerii a ne náfotit :D ale max si už poradí tak mu dáme trochu času možná by mohl dát vypověd a živit se jenom tímhle co ty na to maxi? :lol:

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #14 od michal_tipar
jj Jirko práce je hrozná mrcha strašně člověka zdržuje od užitečných činností :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #15 od Max-el

možná by mohl dát vypověd a živit se jenom tímhle co ty na to maxi? :lol:


jo, to není špatná myšlenka, když každej z členů klubu pošle 50,- měsíčně, tak bych do toho šel :total:

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.503 sekund
Powered by Kunena fórum