Zadejte své požadavky na novou část stránek!

Více
16 roků 7 měsíců zpět #1 od Marco Bartoli
Rozděleno administrátorem....

Ty informace o dopravě, tak to je super!

Mám dotaz k vývoji nových služeb. Všimnul jsem si, že v seznamu uživatelů je skoro čtvrtina všech uživatelů bez jediného příspěvku. Vede se nějaký log o tom, kdy naposledy vstoupili na toto fórum? Možná by nebylo od věci všechny uživatel bez příspěvku, co se zde přihlásili naposledy před pul rokem (třeba) odstranit. Byla by to dobrá 100vka záznamů. Odpadla by velká část zbytečných informací v databázi. Tím by se databázi velice ulehčilo a zbylo by místo na další parametry pro každého uživatele jako je třeba jestli má tipo nebo tempru, jak dlouho ho má, co má za motor, kolik to žere, co má za výbavu, kolik si svého tipa cení, atd... Pak by bylo potřeba udělat kampaň, která by všechny uživatel přesvědčila tyto údaje doplnit. Vůbec by nebylo špatné vyhledávat uživatele podle tipu motoru nebo při problémech z klimou kontaktovat někoho z kamarádů, co klimu má, o radu. Z tak zvaných podpisů se toho člověk moc nedozví. Nebylo by třeba ani k zahození udělat databázi o tom, jaká věková skupina lidí sem chodí a zda se o tipo@tempru vůbec zajímají nějaké uživatelsky, ne jen uživatelé.

Jsem dosti zvědavý člověk a tak mi zde takové informace chybí.

Fiat Tipo 1,7D 1988 zakoupeno 1.6.2007. Doinstalovaný interiér z 2.0 16V.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 7 měsíců zpět #2 od Max-el

Mám dotaz k vývoji nových služeb. Všimnul jsem si, že v seznamu uživatelů je skoro čtvrtina všech uživatelů bez jediného příspěvku. Vede se nějaký log o tom, kdy naposledy vstoupili na toto fórum? Možná by nebylo od věci všechny uživatel bez příspěvku, co se zde přihlásili naposledy před pul rokem (třeba) odstranit.

zde je seznam odstraněných uživatelů , jak tam píšu, nikam neukládáme, kdy tu užilvatel byl naposled.

Zbylo by místo na další parametry pro každého uživatele jako je třeba jestli má tipo nebo tempru, jak dlouho ho má, co má za motor, kolik to žere, co má za výbavu, kolik si svého tipa cení, atd...

tohle je zajímavej nápad, už dlouho jsme to chtěli udělat. Bude dobré, když sepíšeš vše co by tam uživatel mohl vyplnit a proberem to tady ve fóru.

Pak by bylo potřeba udělat kampaň, která by všechny uživatele přesvědčila tyto údaje doplnit.

jo, jen by bylo dobrý, kdyby jste všechno nenechávali na mě a někdo jste nabídl aktivní pomoc

Vůbec by nebylo špatné vyhledávat uživatele podle tipu motoru nebo při problémech z klimou kontaktovat někoho z kamarádů, co klimu má, o radu. Z tak zvaných podpisů se toho člověk moc nedozví.

u tohohle bodu bych byl rád, kdyby se taky rozběhla živější debata

Nebylo by třeba ani k zahození udělat databázi o tom, jaká věková skupina lidí sem chodí

taková nějaká hrubá statistika je tady

a zda se o tipo@tempru vůbec zajímají nějaké uživatelsky, ne jen uživatelé.

tohle by šlo přidat k těm informacím o autu

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #3 od Max-el
tak jelikož jste do původního tématu nikdo nepsal, musel jsem ho rozdělit...

očekávám tedy seznam všech doplňkových informací, které jste o sobě a svém vozu ochotni zveřejnit. Zatím mě napadají:

druh vozu: TIPO / TEMPRA
typ karosérie: 3dv. / 5dv. / sedan / kombi
rok výroby: 19xx
rok, od kdy vůz vlastníte: xxxx
typové označení motoru: např. 835C2.000 - díky tomuto číslu se ostatní informace jako /obsah, výkon, točivý moment, typ vstřikování, .../ vyplní automaticky
barva vozu: seznam barev
velikost kol: seznam rozměrů
velikost pneumatik: seznam rozměrů
stav vozu: jako nový / zachovalý / na rozpadnutí - prosím o doplnění seznamu vhodnými výrazy
po celkové renovaci jsou tyto části: motor / brzdový okruh / díly řízení / interiér / antikorozní ochrana / lak
garážováno: ano / ne
tuning: ano / ne
klimatizace: ano / ne
majitel/ka: muž / žena

víc mi teď nenapadá, tak přidejte své názory

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #4 od Max-el
průměrná súpotřeba

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #5 od martas
maxi je nekde na to nejaky formular?? nebo to mam napsat podle tveho vzoru?? ja ty informace klidne poskytnu me to nevy a jsem take pro to urcite to bude zajimava informace

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #6 od mt-tuning
tiez poskytnem akekolvek informacie o aute...
nenapada ma momentalne nic naviac, ale ak hej, tak.... 8O

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #7 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma služby
u toho tuningu mě napadá - lehký, střední a třeba profi. jinak seznam náhr dílů? asi blbost, kdo bude mít nabídne v bazaru, eště třeba počet km. pokud to někoho bude zajímat vypíšu vše :oops:

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #8 od BlackJack
Není to špatný nápad. Udělal bych další odkaz (tlačítko) vedle odkazů pod příspěvkem .. tj. profil, SZ, e-mail, ICQ ...
Tam by každej kdo má zájem vyplnil tabulku o které bychom mohli pouvažovat.

Nebyl by jen profil uživatelů, ale taky profil aut vazaný k uživateli :wink:

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #9 od Max-el

maxi je nekde na to nejaky formular?? nebo to mam napsat podle tveho vzoru?? ja ty informace klidne poskytnu me to nevy a jsem take pro to urcite to bude zajimava informace


špatně jsem se vyjádřil, nebo se Vám nechtělo pozorně číst první příspěvěk a nadpis.

tak znova, ať s tím někam pohnem. Žádný formulář není, teprve bude vznikat. Abych věděl co o sobě všechno chcete zveřejnit, je tu tato diskuze. Potom až bude celý formulář naprogramovaný, přidám ho na stránky, lidé ho vyplní a podle toho uvidíme kdo má jaké auto a uvidíme lidi, kteří by nám mohli pomoci lépe vyřešit náš problém

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #10 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: služby

u toho tuningu mě napadá - lehký, střední a třeba profi. jinak seznam náhr dílů? asi blbost, kdo bude mít nabídne v bazaru, eště třeba počet km. pokud to někoho bude zajímat vypíšu vše :oops:


mohlo by se tam dát políčko větší množství náhradních dílů. A když by někdo měl celej vrak na ND, tak by zaškrtnul a lidi by ho přes vyhledávání našli. Možná by to i šlo.
počet ujetých km

jo vypiš vše co Tě napadne, pak to společně probereme a ucelíme požadavky

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #11 od mt-tuning
mna tak napadlo/ vybava, audio, zabezpecenie/alarm/, hruba statistika najazdenych kilometrov, ako casto sa to kazi-tym dostaneme statistiku u jednotlivych druhov motora, ktore exemplare su najkazovejsie, najcastejsie menene ND, ja neviem, kopa z tohoto su blbosti, ale snad///

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #12 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma služby
jo eště mě napadá u té renovace, spíš by tam mohlo být částečná a celková. je to slovíčkaření, ale třeba já mám vyměněné komplet přední brzdy a u zadku jen obložení atd. jinak si myslím supernemá chybu

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #13 od BlackJack
Ohledně zabezpečení by bylo v úvahu jen pro plnohodnotné členy.

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #14 od BlackJack
Ještě Druh paliva někdo jedzí na naftu a benzín, jiný frituje a dýchá plyn :wink:

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #15 od mt-tuning

Ohledně zabezpečení by bylo v úvahu jen pro plnohodnotné členy.

prave som nad tym rozmyslal. radsej toto vynechame kvoli zneuzitiu informacii nekalymi zivlami...

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.516 sekund
Powered by Kunena fórum