CHAT!!!

Více
16 roků 2 měsíců zpět #1 od Freedom
CHAT!!! vytvořil uživatel Freedom
Lidi choďte na chat nevim jestli všichni víte že je spuštěný tak to sem dávám aby ste si to přečetli :wink:

Fiat Tipo 1.7D 88 v karoserii 2.0 z roku 92
Nyní Lancia Delta HPE 1.6 76kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #2 od Pedros
Odpověděl Pedros pro téma Re: CHAT!!!
lol

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #3 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: CHAT!!!
jo, fakt, na chatu je sranda a řeší se tam zajímavé věci každej den po osmé večer se tam scházíme a učitě tam někdo z nás bude, když už né všichni

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #4 od skypan
Odpověděl skypan pro téma CHAT!!

jo, fakt, na chatu je sranda a řeší se tam zajímavé věci každej den po osmé večer se tam scházíme a učitě tam někdo z nás bude, když už né všichni

mě se to zasekává na chatu,kdyš tam je víc jak tři lidi(stále se mi zobrazují malé přesípací hodinky)jako kdyš to maká,tuším že mám v compu zabržděnou oper.pamět takže si připadám zabržděný :lol: ,jj asi sem zbržděnej :P .no ale mám AMD procesor 3000 +1.8GHz,512MB RAM,nevím ale prostě se to zasekává(ikdyš myslím si že by snad nemělo,nevím)
Max-eli řekneš mi k tomu více?prosím..dík 8)

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #5 od Freedom
Odpověděl Freedom pro téma Re: CHAT!!!
no vidíš já mám IP4 256MBram a je to v pohodě.....nikdy mě to nevyrazilo.....to bude chyba připojení

Fiat Tipo 1.7D 88 v karoserii 2.0 z roku 92
Nyní Lancia Delta HPE 1.6 76kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #6 od skypan
Odpověděl skypan pro téma CHAT!!

no vidíš já mám IP4 256MBram a je to v pohodě.....nikdy mě to nevyrazilo.....to bude chyba připojení

jo asi taky na tom něco bude mám sice zdílenejch ale sem první na ředě(ale to je asi jedno,že?)2048kbit-1:15

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #7 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: CHAT!!!
mě se to teď taky občas stává, ale nemam donačtenou celou stránku. Nebo áš už normálně načtenej celej chat a sekne se to?

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #8 od skypan
Odpověděl skypan pro téma CHAT!!

mě se to teď taky občas stává, ale nemam donačtenou celou stránku. Nebo áš už normálně načtenej celej chat a sekne se to?

jj mám, to bych viděl dole na liště(že zbívá zobrazit........,nebo něco takového)

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #9 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: CHAT!!!
no viděl bych to na to pomalé připojení. Podle mě se to nestíh obnovovat po zadaném čase, ale nevim. Chat sem neprogramoval, jenom sem ho tu rozběhal

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #10 od skypan
Odpověděl skypan pro téma CHAT!!
podle mě to taky tak vypadá.. páč kdyš se mi oběví přesípačky,tak v rámečku kde se píše vzkaz mi prostě na tu chvíli zmizí blikající čára a já píšu jako divej,ale vlastně nepíšu,takže nemám vl.napsanou půlku věty a to mě pěkně točí,že už bych tu větu měl mít dávno napsanou a nemám :evil: :evil:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #11 od bjukemen
Odpověděl bjukemen pro téma Re: CHAT!!!
...Počuj Maxi prečo su v chate stale tý isty dvaja ludia S_P_E_E_D, vilímek_petr a piše to že se odhasil a vypršal časovy limit a stale dookola???

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #12 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: CHAT!!

no vidíš já mám IP4 256MBram a je to v pohodě.....nikdy mě to nevyrazilo.....to bude chyba připojení

jo asi taky na tom něco bude mám sice zdílenejch ale sem první na ředě(ale to je asi jedno,že?)2048kbit-1:15


s takovým sdílením se nediv, pořid jiný internet

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #13 od Tonny Tempra SW
Odpověděl Tonny Tempra SW pro téma Re: CHAT!!!
ja som to na chate este neskusal ale bnes budem mat neaky cas tak to skusim,ja mam pripojenie 5MB/sek tak to hadam pojde v pohode a sekat nebude,

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #14 od oBzB
Odpověděl oBzB pro téma Re: CHAT!!

no vidíš já mám IP4 256MBram a je to v pohodě.....nikdy mě to nevyrazilo.....to bude chyba připojení

jo asi taky na tom něco bude mám sice zdílenejch ale sem první na ředě(ale to je asi jedno,že?)2048kbit-1:15


s takovým sdílením se nediv, pořid jiný internet


agregace 1:15 je ještě celkem nadstandard, u wifi je podle ceny běžný 1:20 až 1:40, ADSL má snad 1:50. Takže v tom problém určitě není, jestli to je připojením, tak to bude nekvalitní signál, pokud jde o wifi, pak by ale vypadávalo i ICQ apod

dříve Tempra 1.6ie.cat 55kW (159A3.048) r.v. 1992
nyní Marea Weekend 1.6 76kW r.v. 1998

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #15 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: CHAT!!!
já mám Wifi-nu a snad 1:8(nadstandart,páč jim napájím ze svého anténu,vysílač a přijímač)co máme na bytovce,takže sem opr.první na řadě,ale ted přesně ani nevím kolik mám,asi kolem4000MB,ale stejně je to odvyslé od (taky odebírají ze sítě),takže pokud není na trase nějaký problem a jinak to bejvá i hodně zahlcený...icq se taky kolikrát nenastartuje.....
halt člověk někdy musí mít trpělivost..

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.533 sekund
Powered by Kunena fórum