Levny servis

17 roků 9 měsíců zpět #1 od Anonymní
Levny servis vytvořil uživatel Anonymní
Dobry den, prave jsem si koupila, 1.6, r.v. 1990,Tipo...
Je potreba to prohlednout, blbne tachometr, obcas to jde, jindy ne...

Pak kdyz hodne slapnu na plyn , tak to obcas zacukava.....je to mozne tim,. ze to hodne dlouho stalo???

Chtela bych se vas zeptat na rady a jestli byste mi tady v Praze nebo v okoli doporucit nejaky levny servis na Fiaty, aby se na to mrkli,.

Dekuju.

Nela:-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #2 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Re: Levny servis
odkud jsi?

to je asi rozhodující než někdo začne radit se servisama

osobně nám dělá běžný servis + nějaký nesmysli co si vymyslíme

p. Kubíček ze Žernova od. Rovenska pod Troskami....

coupe 2l 16V ... no cement
tipo 2l 8V RIP-> 2l 16V alive
stilo 1.8 16v
156 2.5 V6
bravo HGT 175 alive

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 9 měsíců zpět #3 od Anonymní
Odpověděl Anonymní pro téma Levny servis??
No, ja jsem z Prahy 4 a prave by pro me byl problem nekam daleko jet a pak se nekam bez auta dostat nebo tam do vecera cekat..

Potrebovala bych poradit s nejakym levnym servisem tady v Praze, nemusi byt odbornik na Fiaty, potrebuju to prohlednout, hlavne brzdy, to skubani opravit...celkove na to mrknout, digit. tachometr mi chvilkama ukazuje dobre, jindy zase nesmysly....to si necham opravit asi venku u oborniku:-)))

Nela :roll:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #4 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Re: Levny servis
tak v praze mě napadá člověk z coupe clubu:

www.autokohout.cz/

coupe 2l 16V ... no cement
tipo 2l 8V RIP-> 2l 16V alive
stilo 1.8 16v
156 2.5 V6
bravo HGT 175 alive

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 9 měsíců zpět #5 od Anonymní
Odpověděl Anonymní pro téma Levny servis??
Dekuju za radu, hned to omrknu:-))))

Mela jsem mit diesla 1.7, ale prisli jsem na spatny motor:-((( a pravdou bylo, ze moc nejel, tak jsem si v bazaru Kopecky koupila 1.6 cervenou za 23tis. ma par nedostatku, taky nam z te ceny slevili, puvodne chteli 25tis.

Necekam od toho Tipa zazraky, jen ho chci dat do kupy, aby jezdil:-))

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #6 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: Levny servis
To ale stojí prachy...móóóc prachů. :cry: V jednom máte pravdu - zázraky nečekejte. Vítejte mezi postiženými... :D :twisted:

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #7 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: Levny servis

To ale stojí prachy...móóóc prachů. :cry: V jednom máte pravdu - zázraky nečekejte. Vítejte mezi postiženými... :D :twisted:


to stojí kuva velký prachy už jsem asi přestal počítač dnes jedu zase na vaření výfuku

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 9 měsíců zpět #8 od Anonymní
Odpověděl Anonymní pro téma levny servis
To je jasny, kazdy auto stoji penize, nekdo ma stesti a auto je v pohode, nekdo ho ma zase kazdy tyden v servisu:-)))ja ho chci nechat prohlednout, zasekavaj se mi sterace pri pomalem stirani, nejde otevrit kufr, obcas se auto zaskube a chvilema ukazuje digital spatnou rychlost....neco mi opravi tata nebo kamosi, ale servisu se nevyhneme:-))

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #9 od komasix
Odpověděl komasix pro téma Re: Levny servis
mně se stěrače taky sekaly na pomalej stupeň (nahoru docela šli ale zpátky se jim nechtělo)ale bylo to tim že auto dlouho stálo.Samo se to rozhejbalo a je to v pohodě.Přeju hodně štěstí.

Fiat Tempra SW 1,9TD 1995

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #10 od Nela
Odpověděl Nela pro téma Levny servis
Dekuju,

ten zadni nejde vubec, ty predni presne nahoru jdou a dolu nechteji a zasekavaji se, bojim se je poustet, abych to nejak neuvarila, uvidim jestli se to rozchodi, tachometr uz docela chodi, obcas ukazuje nesmysl, jinak jde..

Fait Tipo 1.6,8V, DOHC,1990....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #11 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Levny servis

Dekuju,

ten zadni nejde vubec, ty predni presne nahoru jdou a dolu nechteji a zasekavaji se, bojim se je poustet, abych to nejak neuvarila, uvidim jestli se to rozchodi, tachometr uz docela chodi, obcas ukazuje nesmysl, jinak jde..

No nechci Te nejak znervoznovat, ale urcite nemas 16V,kterym mas v podpisu.Urcite se jedna o DOHC, ktere mam i ja, a ma pouze 8V.
Jinak se priprav na to,ze to auto vice papa, i kdyz pokud je na tom dobre,tak to jde vykonove znat (tech 90koni to ma dobry zatah,avsak az ve vyssich rychlostech a ve vyssich otackach).
Vyhodou je vsak, ze to ma samodiagnostiku,kterou si muzes udelat i sama (navod je v clancich - "chybove kody").

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #12 od Nela
Odpověděl Nela pro téma Re: Levny servis
Dekuju za rady, ja se v tom nevyznam, me to rikal tata, ze to je 16V, kdyz koukal na motor a ten dela do aut, tak jsem predpokladala, ze to tak je...

Zatim mi spotreba vychazi na 8l...ale uvidime, az pujde do servisu, treba pak bude mensi..

Jinak mi svitila jedna kontrolka a zjistila jsem, ze to znamena vstrikovani, muze zpusobovat to cukani???Musi to asi hned do servisu...

Fait Tipo 1.6,8V, DOHC,1990....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #13 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Levny servis

Dekuju za rady, ja se v tom nevyznam, me to rikal tata, ze to je 16V, kdyz koukal na motor a ten dela do aut, tak jsem predpokladala, ze to tak je...

Zatim mi spotreba vychazi na 8l...ale uvidime, az pujde do servisu, treba pak bude mensi..

Jinak mi svitila jedna kontrolka a zjistila jsem, ze to znamena vstrikovani, muze zpusobovat to cukani???Musi to asi hned do servisu...

Zatim bych nikam nechodil to zvladne i otec, pokud dela do aut. Jen mu vzkaz, ze to je pouze 8V (at si sunda ty kryty vackovek, tam to uvidi).
Dal bych mu ten navod, ktery je tady: www.fiattipo.net/modules.php?name=News&a...e=article&sid=11
Tu diag zasuvku najdes nad nohama spolujezdce (pod skrinkou), tam kde je RJ. Staci pak jen dratek a pak bude vedet po cem ma jit.
Cukani Ti odhali vysledek te samodiagnostiky, a bez servisu (ono vetsina servisu na to nema zadne pristroje).

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #14 od Nela
Odpověděl Nela pro téma Re: Levny servis
Fakt moc dik, mrknu na to....nevite jestli je nekde na internetu manual k Tipu??Nebo si budu muset koupit knizku Jak na To??Abych aspon neco vedela...tatovi to vyridim, nevim co zas, kde videl :D

Uvidim, co to cukani, bojim se, aby to Tipo nebylo nejak spatny, kdyz je z bazaru:-)))se servisem chvilku pockam... a pak necham vymenit kapaliny, bude potrebovat asi i brzdy, dlouho to stalo a v jednom momentu brzeni to nejak dre a vrze 8O a jeste mi pri nerovnostech vrze kolo...to nevim, bazarar mi rikal, ze by to chtelo novy tlumice.

:?:

Fait Tipo 1.6,8V, DOHC,1990....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #15 od Nela
Odpověděl Nela pro téma Re: Levny servis
jsem jen "blba holka", mohla bych se zeptat cim spojim to A a B???Nejakym dratkem??Dik

Fait Tipo 1.6,8V, DOHC,1990....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.485 sekund
Powered by Kunena fórum