píšťala do výfuku

Více
16 roků 2 měsíců zpět #1 od TDGT
píšťala do výfuku vytvořil uživatel TDGT
zdravim kluci,chtel sem se zeptat nevite neco blizsiho o teto vecice,no mam tipo 1.9 TD GT a chtel bych to zkusit koupit ,videl sem par videjek a jako dela to fakt pekne zvuk,tak sem se chtel zeptat na vas nazor,pripadne jestli nemate nekdo zkusenost,montaz a tak

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #2 od jedla
Odpověděl jedla pro téma Re: píšťala do výfuku
nejmenuje se ta věcička náhodou BLOW OFF VENTIL a přidává se někam k turbu?

TIPO - 1,6 ie DGT r.v. 90
Marea Weekend - 1,6/16V 100 koníků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #3 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: píšťala do výfuku
nene je to pistala do vyfuku a pri seslapnuti plynu pridava na piskani je to fakt moc pekna vecicka imituje piskani turba a na naftovem turbodieslu to piskani jeste zvysi, tady sou tri videjka pustte si je fakt pekny forum.honda-club.cz/viewtopic.php?p=1555...bc7ebb3e84dce7fe909f

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #4 od JohnRoss
Odpověděl JohnRoss pro téma Re: píšťala do výfuku
ŠIKOVNÁ VĚCIČKA - DOPORUČUJI

www.autofam.cz/index.php?page=product&id=5807

7 kousků Fiat Scudo, 1 Ducato,

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #5 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: píšťala do výfuku

ŠIKOVNÁ VĚCIČKA - DOPORUČUJI

www.autofam.cz/index.php?page=product&id=5807


jj dnes jsem si to z tama obednal tak doufam ze mi to zitra privezou,nevis nahodou jak daleko od vyfuku to ma byt pridelane abych to zbytecne neucpaval?

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #6 od bjukemen
Odpověděl bjukemen pro téma Re: píšťala do výfuku
....musíš ju dať do vyfucku až na doraz,kamarat to mal na golfe a zvuk fakt krasny

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #7 od JohnRoss
Odpověděl JohnRoss pro téma Re: píšťala do výfuku
Jsou dva druhy montáže buď to přišroubuješ zvenku na výfuk, nebo to strčíš do výfuku ( je to lepší) a takové řeči že to zacpe výfuk neposlouchej, to jsou kecy. je to píšťala, takže tím prochází vzduch taky a není zase tak velká aby to kladlo vysoký zpětný tlak ve výfuku. VW Brouk má píšťaly 2 a taky jezdí.

7 kousků Fiat Scudo, 1 Ducato,

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #8 od gotie
Odpověděl gotie pro téma Re: píšťala do výfuku
Tak jsem ji také koupil uvidíme jak to bude znít.

Tipo 1.6ie Dohc 66kw DGT

STRACH JE ZLODĚJ SNŮ
www.tandemoveseskoky.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #9 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: píšťala do výfuku
taky mi dneska prisla a musim rict ze sem nadmiru spokojene,na tom naftaku to zni fakt pekelne jako turbo o dve tridy vetsi,clovek by ani neveril jak takova blbost za 300 kila muze byt efektni :lol:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #10 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: píšťala do výfuku

taky mi dneska prisla a musim rict ze sem nadmiru spokojene,na tom naftaku to zni fakt pekelne jako turbo o dve tridy vetsi,clovek by ani neveril jak takova blbost za 300 kila muze byt efektni :lol:


Nechceš natočit nějaký video jakej to má zvuk na tipu :?: Nebo aspoň na mobilu nahrát ten zvuk ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #11 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: píšťala do výfuku
no to bych mohl jakmile se dostanu kfotaku nebo tak neco tak to sem hodim :wink:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #12 od DURI123
Odpověděl DURI123 pro téma Re: píšťala do výfuku

taky mi dneska prisla a musim rict ze sem nadmiru spokojene,na tom naftaku to zni fakt pekelne jako turbo o dve tridy vetsi,clovek by ani neveril jak takova blbost za 300 kila muze byt efektni :lol:


a co zeleny??? nemaju s tym problem??? akoze moze to byt fakt cooll :wink:

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #13 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: píšťala do výfuku
no zeleni tezko,nic o tom ve vyhlasce neni,no kazdopadne doporucuju zkusit neni to zas tak financne narocna koupe :)

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #14 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: píšťala do výfuku

no zeleni tezko,nic o tom ve vyhlasce neni,no kazdopadne doporucuju zkusit neni to zas tak financne narocna koupe :)


Jen nevim jak to příjde dát do výfuku, jako nelíbí se mi tam ten převis a venku šroub, to by chtělo asi zadělat dovnitř na pevno....a jestli se mi to tam vejde, i když mám teda laďák se širokou koncovkou ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #15 od hovi
Odpověděl hovi pro téma Re: píšťala do výfuku

no zeleni tezko,nic o tom ve vyhlasce neni,no kazdopadne doporucuju zkusit neni to zas tak financne narocna koupe :)


Jen nevim jak to příjde dát do výfuku, jako nelíbí se mi tam ten převis a venku šroub, to by chtělo asi zadělat dovnitř na pevno....a jestli se mi to tam vejde, i když mám teda laďák se širokou koncovkou ;)


no tak přibodovat to dovnitř koncovky jenně , nebo vyvrtat v koncovce dirku a chytit to na šroubek , nevypadá to špatně ,ale zase nevim , jestli by mi to nekazilo vzhled koncovky

tipo 1.6 ie decent tuning - 14"alu , sportovní filtr,prahy,leddiodove neony,blinkry fabia,mračítka, M3 zrcátka ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.542 sekund
Powered by Kunena fórum