Fiat tipo 1,4 karburator... nehází jiskru

Více
14 roků 8 měsíců zpět #1 od Vajcusek
Nevíte prosim někdo cim by mohlo byt to že mi můj fiat z niceho nic neházi jiskru? auto se natočilo přes kabely protože byla mrtvá baterka...dovezlo se domu... dala se tam nová baterka a znićeho nic nehází jiskru...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #2 od asfezorkg
odkial nehaadze od inducky do rozdelovaca??..

fiat tipo 1.6 DGT 66kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #3 od simir
a nepřepólovali jste baterku? Stačí chvilka a je odpálenej zapalovací modul. Nevím, jestli je tvá motorizace na to náchylná, ale třeba 2l/16V má háklivej počítač - stačí otočit kontakty a je v háji...

Fiat Tipo 1.6 DOHC (149C2046)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #4 od m.seky
1,4 karbec žádnej počítač nemá tot výhoda :-D mrkni se jestli ti jde proud s indukční cívky a pak mrkni na rozdělovač mě se to stalo to samí a vyndal sem tozddělovač a byl uplně na kaši přidřenej a vypálený všechny drátky uvnitř.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #5 od simir
tak jak to dopadlo? Čím to bylo? Karbec sice počítač nemá, ale něco musí dávat impulzy zapalovací cívce, takže nějaký Digiplex tam bude...
Docela by se hodilo (jako jsem to viděl v jiných fórech) u každé vyřešené závady napsat do názvu vlákna VYŘEŠENO, ale to je spíš pro adminy a ne sem...

Fiat Tipo 1.6 DOHC (149C2046)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #6 od jamk1
Skontrolovat ukostrenie pod bateriou - ale skutocne poriadne. Nie iba pozriet a skonstatovat, ze je to OK. Premerat multimetrom. Poriadne ocistit a potom hladat dalsie mozne priciny.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #7 od ivo_PN
presne tak. aj mne to robila 1,6 i.e a bolo to ukostrenie.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.379 sekund
Powered by Kunena fórum