Převodovka u 1.4 nemá neutrál

Více
13 roků 9 měsíců zpět #1 od Jenda
Zdravím po dlouhé době,Problém je následujicí,sousedka jela na chajdu,utrhnul se ji silenblok na motoru a od té doby se s těžka řadí rychlostí,jako kdybych přemahal pružinu,všechny rychlosti tam jdou,drží v poloze jak mají.Ale když chci dát neutrál,tak ze středové polohy tam pořát skáče jakákoliv rychlost,prostě se tam ten neutrál neudrží.Jako když si představíte řazení bez neutrální polohy.

Silenblok sem vyměnil,zkontroloval táhla,vše je v pořádku.Při řazení se motor hýbe do stran.Motor je jinak pevný ve všech silenblocích.Nic jiného mě nenapadá než převodovka KO.Může to způsobovat řadicí kulisa pod řadičkou? Nebo kde je zakopanej pes?

1.6 DOHC r.v.89,naj.220 000Km,spotř.8.2L/100
Šlape jako hodinky,ale nemá STK,spinká v depozitu.
Opel AstraF 1.7TDs,momentálně plně využito.
Fiat 127, spotř.5.2L/100 ,spinká v garáži.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 9 měsíců zpět #2 od Duncan
Taky by mne to zajimalo, mam stejny problem u 1,9 TD. Jeste bych dodal ze kdyz byl motor venku tak tento problem nebyl.

Fiat Tipo 1.9TD

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 9 měsíců zpět #3 od tommy
taky jsem měl tento problém,děla to zatuhlej nebo ohnutej kloub razení. To je to misto kde se sbíhají ty tři tyčky od řazení těsně nad nápravou


1.6ie 93"

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 9 měsíců zpět #4 od Malcom
Vyměň převodovku , taky jsem neměl jinou možnost .. tady u těch automobilů je to prostě levný vyměnit převodovku , neser se s tím , všude jsou toho mraky...

Fiat Tipo,Sedici Valvole,107kW,1991 RED

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.312 sekund
Powered by Kunena fórum