Starty a skubani motru za studena

Více
13 roků 6 měsíců zpět #1 od peho
Zdravím chtel bych se zeptat tco muze zapricinit spatne starty studeneho motoru napred se musi jednou dvakrat poradne protocit a pak chytne.Pokud je motor uz ohraty chytne pouze na otoceni klicku tzv cvrnknuti.Pote co auto nastartuje a jede na studeno takdo 75 stupnu skube ale pote jede jiz naprosto bez problemu.

Byllo mi receno ze zve vstriku pod air boxem byla nejaka kulicka co upadla ale nevim o co jde...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #2 od F@ster
Promiň, ale věšteckou kouli jsem nechal dneska doma... :D

Ale teď vážně, chtělo by to napsat nějaké podrobnosti, typ motoru například, rok výroby a tak...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #3 od čenda
Vono by to chtělo hlavně napsat, co je to za motor. Jediná kulička, která se mi vybavuje pod SKŘÍNÍ VZDUCHOVÉHO FILTRU (airbox je votuzerský patvar) u vstřikování Mono Jetronic je snímač teploty nasávaného vzduchu.

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #4 od peho
Odpověděl peho pro téma MOtor
Motor je to 1,4 ie a rok vyroby 1991.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #5 od F@ster
Tak s 1,4kou ti bohužel neporadím :-(
To je jeden z mála motorů kterej mě v tipátku úplně minul :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #6 od peho
Odpověděl peho pro téma mozna
To neva, ale diky ttreba se tu jeste nekdo najde..., ale nefungoval mi tam ten ukazatel aktualni spotreby ci co to ma predstavovat, ale natahl jsem nove hadicky a uz funguje a za studena uz neskube a nechcipa, spis to ted vypada na levnou spojku a poskubavani ji za studena.Fakt nevim.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #7 od peho
Odpověděl peho pro téma NOVÉ ZJIŠTĚNÍ!!!!
Tak tu mám pár nových zjištění.3kubání po motorické stránce bylo odstaněno a zmizely dve mouchy najednou.Začala funkovat ručička ekoměru a prestalo škubat.Byla prasklá hadička podtlaku.Ale nový problém je ve startech startuje za studana uplně mdle musi se tak dvakrat protocit a na potreti chytne.A dalsi vec je mozne ze pokud je spojka studena tak auto škube uplne se zasekava jako kdyz zapomenete seslapnout pojku na krizovatce kdyz brzdite.Nevi nekdo mozne priciny?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #8 od juraj l
mozno pada benzin. daj palivove cerpadlo napriamo na 10s a potom skus startovat

na predaj: Tempra Liberty S.W. 1.6 MPI made in Turkey

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.383 sekund
Powered by Kunena fórum