Typ motoru ???

Více
13 roků 6 měsíců zpět #1 od m.rabák
Typ motoru ??? vytvořil uživatel m.rabák
Dobrej cetl jsem tu nejake prispevky, ale nepomohlo to. Cislo motoru jsem nenasel. Jde o to ze pritelkyne si koupila Tipo v papirech je 1.4 ale je to jako prestavba a motor je jinej, nikdo nevi jakej muzete presne napsat kde najit cislo motoru popripadne poslat nejake foto konkretniho mista.

tady je foto onoho motoru jestli je nekdo dobrej znalec a pozna aspon kubaturu budu rad.

odkaz : backercz.rajce.idnes.cz/Fiat_Tipo/

Díky chlapy

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #2 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Typ motoru ???
Tak to buď rád, že to má papíry na 1.4, tohle je krásná 1.8...jede to moc pěkně a těch motorů je mizivé procento, taková rarita ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #3 od F@ster

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #4 od m.rabák
Odpověděl m.rabák pro téma Re: Typ motoru ???
seš si jistej jo?A to číslo motoru najdu kde abych věděl přesně výkon a tak?

Tak to to od přítelkyně odkoupím vyhodim z toho ten plyn a hezky přetěsnim komplet motůrek. Protože je to krasnej kousek absolutně bez koroze a super tech. stav a ten interier ty sedačky úžasný. hlavně za ty peníze 10tis :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #5 od maxwell
Odpověděl maxwell pro téma Re: Typ motoru ???
stastny to majitel :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #6 od Dresik
Odpověděl Dresik pro téma Re: Typ motoru ???
Asi na to nekdo nalatal papiry z jineho auta. Podivej se, jestli neni prevarene cislo vin.
Typ motoru by mel byt na bloku zepreduna leve strane spis..

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #7 od m.rabák
Odpověděl m.rabák pro téma Re: Typ motoru ???
ne ne papiry jsou z auta kde byla 1.4, ale bylo total na vyhozeni tak se koupilo tohle a udelalo se to jako prestavba jako vymena kastle. V technicaku velkym je normalne ofiko zmena vinka tehle kastle, ale je to vedeny jako ze se pouzila jen ta kastle pritom se nechalo cele auto, ale mel znameho co to udelal ofiko.

A ze predu neni nikde videt jediny cislo jsou tam hned parohy, ktery vse schovaj. A ze spod jsem taky nic moc nevidel... :(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #8 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Typ motoru ???
právě, že to je vedle výfuku na takovém plochém výstupku bloku motoru. Vidět to je bez problému z vrchu, ale lépe zespoda nebo z vrchu pomocí zrcátka. Jinak budeš mít buď 66kW a nebo 77kW, ale podle roku výroby, pokud to je nový model, tak to bude asi ten slabší model.

Mimochodem, když jsme u toho, jak se dá udělat oficiálně změna kastle? Mě jde o moje tipo, mám shnilou kastli, ale doma mám druhé se stejným motorem bez papírů se zdravou kastlí. Potřeboval bych to dostat na svoje značky.

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #9 od m.rabák
Odpověděl m.rabák pro téma Re: Typ motoru ???
Hele ja to nedelal jo to auto sehnal pritelkyni znamej...ale nahlasi se nekde prestavba tim ze musis oficialne pouzit jen tu kastli a vs prendat a pak jed nekam na technickou zrejmne a oni to asi odsouhlasej a pak se prepise vin v TP... tak bych to videl ze se to dela ale nejsem si jistej chce se to zeptat nekde treba na stk ty by to mohli vedet.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.401 sekund
Powered by Kunena fórum