Pomooooc nejde mi nastartovat.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #1 od Bracho90
Ahojte ludia,mam taky problem ze som asi nejazdil s autom cca tyzden,a ked som nastupil otocil klucikom tak auto len nakoplo na cca 10 sec,a zdochlo aodvtedy len toci a neodpali,sviecky su nove,iskru dva,rozdelovac je takisto ok,baterka nova,filtre pomenene,a stale nejde,a znicoho nic sa pokazilo,neviem co s tym uz moze byt,a ked sme neska startovali tak len tocilo a zrazu vyslahlo velke plamene zo sania,a nic,a zasa to iste...A ked nastartuje tak len na 2 valce,a ked idem pridat tak zasa ho zadusi a zhasne,podarilo sa nam nastartovat aj na 4 valce,motor isiel pekne potichucku asi 5min,potom zacal sklbat na 3,vzapeti hned na 2 valce,a zdochol a zase nejde... :?: ja uz fakt neviem a auticko jazdilo pohode,nikdy s nim neboli problemy,a ked sme vybrali sviecky a naprazno tocili klucikom ked vyfrkalo benzin,dali nas5 sviecky tak zasa nakoplo a vzapeti aj zdochlo,vsetko mam pomenene,kable,proste vsetko co by to mohlo byt?Vopred Dakujem za vsetky odpovede.Jedna sa O Fiat tipo 1,4ie r,v.1994.DAKUJEM! :(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #2 od čenda
To je nějaký celý divný. Aby to běželo na 2 válce, to by musel být v háji rozdělovač, ramínko, kabely nebo svíčky, o kterých tvrdíš, že jsou nové. Leda by snad mělo Tipo 1,4 z roku 94 dvě zapalovací cívky jako např. Punto, ale to se mi nechce věřit. Blafání z výfuku svědčí o špatném zapalování, zkus očistit kostru Digiplexu pod baterkou - 2 černé dráty svedené do jednoho konektoru.

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #3 od Bracho90
No asi som prisiel na chybu,no neviem isto ci to moze robit aj to,dosiel mi benzin,a tak som si bol vypytat od suseda,a dnes mi povedal ze to bol riedeny s olejom... :x ,tak zajtra skusim vypustit vsetok benzin a dat cistulinky...a uvidime co to spravi :cry: dufam ze to uz pojde lebo fakt nwm :(
Inak auto normalne jazdilo len zo dna na den postalo... :(
Dufam ze to uz spojazdnim,lebo tazko sa nato pozera ako stoji v garazi.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #4 od čenda
Tivole, příště tam rovnou nalej petrolej... :roll: Bodejť by to pak mělo jet.

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #5 od Bracho90
nie kamo,nejde to stale,aj rozvody sme pozerali ci su v poriadku,ventily,digiplex,proste vsetko je ok...a ked sme mali pripojene 4sviecky tak neslo,ked sme odpojili z 2 valca kabel tak islo na 3 valce,ale ked sme pripojili 4kabel uz neslo vobec :( :x uz si s tym nevieme dat rady :( Neake rady poprosiiim...alebo neaky navod ako nastavit rozvody.Dakujem

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #6 od miro_37
a co uz vies co to bolo???lebo ja mam podobny problem ze my len pretaca a nechce nastartovat ale ked chiti napriklad ze ma niekto potlaci tak si nedrzi vobec volno bech a skape tak ho vzi musim zohriat ked je zohriate startuje na prvy krat a uz apsolutne newem co tam moze byt a tiez som menil sviecky hlavu rozdelovaca a netusim uz co

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #7 od Bracho90
bohuzial este stale nejde :( ja uz fakt neviem co s tym moze byt :( Kazda rada by ma potesila...snimac otacok,alebo skrtiaca klapka,kde to najdem?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 4 měsíců zpět #8 od vlkodlak
Odpověděl vlkodlak pro téma nejede
No tak co tady z toho čtu tak bych se pořádně mrknul na rozvody,jestly neskočily o zub,měl sem stejnej problém ale u citroena co jsem opravoval,jinak mrkni jestly ti stříkačka dobře rostřikuje benzin v karburatoru,ale bacha at tě to neošlehne když ti z toho jdou plameny.Zkusit se má každá věc

Fiat Brava 1,9TD100
Fiat Punto 1,2 60 rv.99

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 4 měsíců zpět #9 od Bracho90
no ale ja som na tom aute normalne jazdil a odstavil ho ako funkcne,a uz nejde,a rozvody sme tiez pozerali a vsetko sedi ako ma.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.468 sekund
Powered by Kunena fórum