Típko moc netopí

Více
13 roků 4 měsíců zpět #1 od Vajcusek
Típko moc netopí vytvořil uživatel Vajcusek
Zdravim...venku kosa jak v ruskym filmu...a v tipu skoro taky protože auto se bez problému ohřeje (pred rokem měněnej termostat)...ale prostě dovnitř to fouka teplo jen tak aby se neřeklo....kdyz jsem pak seděl v Pumě od fordu nebo ve 206tce od peugeotu tak jsem jen tiše...možná i docela hlasitě zaviděl...cim to je ze to proste skoro netopí?...je to 1,4 karbec 89rok

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 4 měsíců zpět #2 od BlackJack
Odpověděl BlackJack pro téma Re: Típko moc netopí
Ano, i moje Tipo 1.9TD s 2 roky starým termostatem Vernet taktéž fouká teplý vzduch, jen aby se neřeklo. A to nemluvím o době za kterou se motor ohřeje. Asi staří nebo špatně řešená koncepce topení.

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 4 měsíců zpět #3 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Típko moc netopí
no pokud máte nový termostat, ale špatně to topí, vyplatí se vyndat radiátor a opravdu pořádně ho vypláchnout (klidně s použitím nějakého přípravku na odstranění vodního kamene) a vyčistit uzavírací kohout. Za ty roky se uvnitř vytvoří takový hnědý nános usazeniny a do radiátoru jde méně teplé vody. Já jsem to udělal už před pár roky a nikdy jsem si na zimu v tipu nemohl stěžovat, před výdechem ventilace jsem ani neudržel ruku jak tam šel horký vzduch.

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
13 roků 4 měsíců zpět #4 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Típko moc netopí
Prohledej starší témata a najdeš spoustu odpovědí. Řešilo se to. I návod jak vytáhneš radiátor topení.
Taky se podívej jestli ti pořádně funguje vodní pumpa. Při přidání plynu ti v expanzce musí klesnout hladina chladící kapaliny. Další věc je, v jakém stavu máš klapky, jestli nejsou nějak posunuté. To poznáš tak, když přepínačem poloh na topení dáš tzv. mezipolohu. Jestli ti to bude tam foukat víc a teplejší vzduch, tak je to klapkami. A příští jaro hodně štestí při opravě. Pokud nemáš garáž. :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 4 měsíců zpět #5 od vlkodlak
Odpověděl vlkodlak pro téma topení
Odvzdušnit :)

Fiat Brava 1,9TD100
Fiat Punto 1,2 60 rv.99

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.326 sekund
Powered by Kunena fórum