brava vs tipo

Více
13 roků 3 měsíců zpět #1 od strouhalik
brava vs tipo vytvořil uživatel strouhalik
Zdravím fijaťáky....Mám problémy se svým tipem (1.4ie) , porád me zlobí vím že mám vadnej potenciometr škrtící klapky....navic to žere atd..a shodou náhod mi volal znamý ze zběrny, že tu má funkční motor Fiat brava 1.6 nebo 1.8 teď nevím..je to 16v nejakych 110 koní tuším..tak se ptám jak moc velkej problém bude, to dát do tipa já si myslím že by to neměl byt vubec žádnej problem ten motor je s kompletní elektrikou a vším co by měl mít. Tak jestli s tím má někdo nějakou zkušenost ať napíše jak to je :-) děkuju.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 měsíců zpět #2 od vlkodlak
Odpověděl vlkodlak pro téma motor
Tak všechno jde pokud se chce a je čas a trocha chechtáků,Takže asi vykuchat komplet tipko i z el.určitě vyvařit :-) při trochu dobrý vůle by to tam mohlo jít jen stou elektrikou trochu nevim kontakty na přístrojovku no asi děsnej vomrd to.Po pravdě sem to nedál ale tohle si myslim,jinak řízení je stejné co vim...

Fiat Brava 1,9TD100
Fiat Punto 1,2 60 rv.99

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 měsíců zpět #3 od strouhalik
Odpověděl strouhalik pro téma Re: brava vs tipo
chce se...protože to aute je po jednom starym panovi kterej s tim najel 50 000 a je garažovany generalku jako takovou jsem dělal jako je vyvaření atd...skoro nebylo co je tam novej vyfuk laděnej remus a vnitřek je top stav všechno funguje prostě je mě líto takový auto jen kvůli motoru likvidovat :) takže pokud ta možnost je, určitě se do toho pustím :) jen sem chtěl vědět, jestli pasuje to řízení a podobny věci :) už sem předělaval motor z opla astra do kadeta....a trvalo to jeden den...a večer sem jezdil..:-) takže toho se nebojímm a děkuju za rady :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 měsíců zpět #4 od simir
Odpověděl simir pro téma motor
Tak určitě to půjde, vždyť Bravo/a je pořád stejný skelet, akorát jsou na tom naplácaný jiný plechy, dveře atd...I řazení je stejný. Pokud máš komplet i elektriku, tak nevidím problém. Počítač (řízení motoru) bych přidělal někde v motorovým prostoru a pak zbývá to jenom nějak přepojit na tipáckou přístrojovku.

Fiat Tipo 1.6 DOHC (149C2046)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 měsíců zpět #5 od vlkodlak
Odpověděl vlkodlak pro téma auto
Tak z řazenim si nejsem moc jistej nevim jak je na tom benzín,ale já mám na bravíčku řazení lanovodama,ikdyž vše by šlo přizpusobit..No pustil bych se do toho a napsal o tom projekt třeba na Italiancars at je více lidí chytřejších nebo to zprojektovat tady na tipo klubu myslim že určo budou ohlasy a povzbuzeni popřípadě rady a pomoci.Jen do toho kámo. :driver:

Fiat Brava 1,9TD100
Fiat Punto 1,2 60 rv.99

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 měsíců zpět #6 od simir
Odpověděl simir pro téma motor
řazení lanovodama má 1,4, divím se, že je i na 1,9TD. Ostatní benzíny mají 100% řazení přes 3 táhla jako Tipo. Ale i ty lanovody by šly přehodit, jenom by se muselo přendat celé řazení i s řadičkou z Bravy + spojkové lanko, protože tam je myslím delší. Takže jediný problém bude ta elektrika, i když vše se dá...

Fiat Tipo 1.6 DOHC (149C2046)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.323 sekund
Powered by Kunena fórum