zadní sklo- ohřev a polepy

Více
13 roků 1 měsíc zpět #1 od mio9
zadní sklo- ohřev a polepy vytvořil uživatel mio9
Ahoj mám dotaz rád bych si koupil polepy zadních oken tyto: www.auto-doplnky.com/protislunecni-folie...ack-15-adc06163.html .Ale mám strach že až zapnu ohřev zadního skla ,aby se mi tam neudělaly bubliny nebo aby se to kolem netavilo má s tím někdo zkušenost? :) Díky:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 1 měsíc zpět - 13 roků 1 měsíc zpět #2 od Charles
absolutně nic to nedělá, ono si nemysli, když zapneš to vyhřívání, tak že okno je teplé, že na tom neudržíš ruku. To je nesmysl.


Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)
Poslední změna: 13 roků 1 měsíc zpět uživatelem Charles.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 1 měsíc zpět #3 od čenda
Funguje rozmrazování zadního okna, když je votuněné fólií?

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 1 měsíc zpět #4 od Charles
nevím, z jakého důvodu by nemělo...

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 1 měsíc zpět #5 od mio9
Odpověděl mio9 pro téma Re: zadní sklo- ohřev a polepy
Jsou schváleny tyto protisluneční folie? www.auto-doplnky.com/autofolie-na-auto-m...ack-25-adc06164.html
Chci si je nalepit pouze na zadní sklo a zadní okýnka. Nerad bych problémy s PČR. :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 1 měsíc zpět #6 od Charles

mio9 napsal: Jsou schváleny tyto protisluneční folie? www.auto-doplnky.com/autofolie-na-auto-m...ack-25-adc06164.html
Chci si je nalepit pouze na zadní sklo a zadní okýnka. Nerad bych problémy s PČR. :)


Pokud nemají atest, což asi těžko, to by ti musela lepit autorizovaná firma, tak budeš mít problémy vždycky. Ten atest musí být prostě, navíc ještě by po tobě mohli chtít kartičku s razítkem firmy, protože atest se dneska dá koupit solo, a na té kartičce je i uvedena propustnost folie.
Já jsem si ji nalepil jen na zdní okno, aby mi nebylo tolik vidět do kufru na muziku a už jsem s tím problémy měl.

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 1 měsíc zpět #7 od mio9
Odpověděl mio9 pro téma Re: zadní sklo- ohřev a polepy
Jj díky.:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 5 měsíců zpět #8 od mio9
Odpověděl mio9 pro téma Re: zadní sklo- ohřev a polepy
Tak přišla zima a námraza. Nastartuji zapnu ohřev zadního skla a nic, ani kontrolka mi nesvítí. Nevíte někdo jak je to zapojený? Díky:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 5 měsíců zpět #10 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: zadní sklo- ohřev a polepy
To MIO 9:

Dnes jsem viděl ve šrotu v Haná Metal v Prostějově nějaké Tipa. Tak se tam skoč podívat.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 4 měsíců zpět #11 od mio9
Odpověděl mio9 pro téma Re: zadní sklo- ohřev a polepy
Díky moc. :) Tak jsem dnes vše zkontroloval, pojistky, relé a pořád nic. Podle knížky kontrolka vyhřívání zadního skla je zapojena mimo, takže podle toho usuzuji, že ikdyž mi nesvítí kontrolka na palubovce měl by ohřev fungovat. Jinak mi nesvítí ani podsvětleni na (páčce) spínači ohřevu zadního skla. A dozadu na kontakty, které jsou na okně mi nejde šťáva. Jediný co mě napadá je studený spoj někde v instalaci ,ale jak ten budu hledat to nevím nebo špatný spínač v páčce. :(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 4 měsíců zpět #12 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: zadní sklo- ohřev a polepy
V Metal šrotu Haná je vyhozené bíle Tipo 1,4 a má celou palubku a jsou na něm ještě obě dvě páčky na volantu. :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 4 měsíců zpět #13 od skvelejmira
Koukni do toho krku u 5tych dveri, jestli nemas ukroucene draty...

ahoj

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 4 měsíců zpět #14 od mio9
Odpověděl mio9 pro téma Re: zadní sklo- ohřev a polepy
ty jsem kontroloval jsou OK :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 4 měsíců zpět #15 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: zadní sklo- ohřev a polepy
Tak mne napadlo dát do vyhledávače ,, oprava vyhřívání zadního skla a vyskočilo mi toto:

search.seznam.cz/?aq=5&oq=oprava+vyhriva...AD+zadn%C3%ADho+skla

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.520 sekund
Powered by Kunena fórum