1.9 tds

Více
12 roků 9 měsíců zpět #1 od milan8007
1.9 tds vytvořil uživatel milan8007
Zdravim vsetkych.moj problem je ze ked nastartujem za studena tak motor akoby isiel na tri valce a z vyfuku ide biely dym.Akonahle pridam plyn na cca 1500 otacok tak sa chyti aj ten neposlusny valec a uz je to bez dymu.Ked sa trochu zohreje tak uz nedymi ani na volnobehu.co to moze byt?zeby vadna tryska.Dakujem za rady.JE TO MOTOR 1.9 TDS.:unsure:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 9 měsíců zpět #2 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: 1.9 tds
Pokud je to opravdu bílý dým... Neztrácí se ti trochu voda??

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 9 měsíců zpět #3 od milan8007
Odpověděl milan8007 pro téma Re: 1.9 tds
Voda sa nestraca.ten biely dym trva len chvilu pokial sa trocha zohreje a potom ide pekne bez dymu.Neviem co to moze byt ked budem mat cas tak sa na to pozriem.Ked to vyriesim dam sem odpoved o co islo.;)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 9 měsíců zpět #4 od ivobr
Odpověděl ivobr pro téma Re: 1.9 tds
vyzerá to na tú trysku

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 9 měsíců zpět #5 od milan8007
Odpověděl milan8007 pro téma Re: 1.9 tds
Tak dnes som zistil ze mi nefunguje automaticky sitic.mozno ze je to sposobene aj tym.M:silly: otor hned po nastartovani ostane na cca 800 otackach.Co na to poviete?Ale aj tak si myslim ze ked nejde ten sytic tak by to nemalo tak dymit.Zopakujem este raz ze za tepla bez problemov naskoci a ani nezadymi.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 9 měsíců zpět #6 od ivobr
Odpověděl ivobr pro téma Re: 1.9 tds
ja mam sytič funkčný a aj tak my to dymylo na bielo ked sa mi zasikovala tryska až kým sa motor nezohrial.

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d
Poděkovali: milan8007

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 9 měsíců zpět #7 od milan8007
Odpověděl milan8007 pro téma Re: 1.9 tds
Podla toho co pises to bude predsa asi ta tryska.Vies mi poradit kde by som zahnal trysky za dobru cenu?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 9 měsíců zpět #8 od ivobr
Odpověděl ivobr pro téma Re: 1.9 tds
to neviem ja som kôli tryskám kúpil celú tempru za stovku a mal som tam hned štyry trysky nastavené v držiakoch. aj tak by bolo dobré tie v aute najskôr odskúšať.

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 9 měsíců zpět #9 od milan8007
Odpověděl milan8007 pro téma Re: 1.9 tds
Kde sa to da vyskusat.Ja sa moc v diesloch nevyznam.Tipo vuzivam len do prace a spat koli spotrebe.Mimo prace jazdim na Fiate Stilo 1,6 benzin.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 9 měsíců zpět #10 od ivobr
Odpověděl ivobr pro téma Re: 1.9 tds
u nás má na to vercajch hocikto takže si to robíme doma na dvore. popýtaj sa nejakých mechanikov ci nemajú stroj na trysky.keby si bol z okolia brezna tak by to nebol problém

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 9 měsíců zpět #11 od BlackJack
Odpověděl BlackJack pro téma Re: 1.9 tds
Ahoj,

tvůj problém s bílým dýmem z výfuku po nastartování poukazuje na špatnou žhavící svíčku nebo také na špatné nastavení aut. sytiče. (problém

Pokud tedy motor, jak říkáš, po nastartování škube a letí tí bílý dým z výfuku, zkus si projít žhavící svíčky. Při zkoušení je zrovna očisti. Pokud se i potom bude problém opakovat, zkus nastavit aut. sytič na vyšší otáčky.

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 3 měsíců zpět #12 od lukaš 557
Odpověděl lukaš 557 pro téma Re: 1.9 tds
zdravym neviete mi poradit strasne mi dimy auto fiat tipo 1.9 tds biely husty dym a do neho aj kusok cierneho voda ani olej nemizne motor ide o nieco slapsie ako isiel prednedavnom sa mi stala taka vec ze mi vihodilo hadicu co ide na interkuler ale ta je uz ok a siel som tak asi 120 km nemohlo sa vtedy nieco stat vtedy auto nemalo ozaj ziaden vikon islo horsie ako skodovka

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 3 měsíců zpět #13 od ivobr
Odpověděl ivobr pro téma Re: 1.9 tds
s tým že ti zhodilo tú hadicu by to súvisieť nemalo. jednoducho ti netlačilo turbo a potom je to lenivejšie ako hladký diesel bez turba.a dymí to aj za tepla? a predtým to tak nedymilo?

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.463 sekund
Powered by Kunena fórum