lambda ?

Více
11 roků 9 měsíců zpět - 11 roků 9 měsíců zpět #1 od expertik
lambda ? vytvořil uživatel expertik
Tak jsem dnes zjistil další problém , jen si nejsem jist zda je to tím co si myslím , auto nechce za tepla startovat , naopak za studena nastartuje bez problému ani vysoké mrazy mu nedělali problém , ale zase poměrně dost škube když není zahřátý , nedrží volnoběh cca 10min a pak pomalu začne chcípat , ale tím způsobem že postupně ne že to ihned chcípne ale chvílí to tomu trvá většinou to spestřím tím že slyším jak začne poplivávat výfuk a ještě stihnu do auta prošlápnout plyn :D (trapas) a pouze někdy když je studený tak za jízdy přestává jet jako kdybych pustil plyn , ale když trošinku přidám tak se chytne , někdy když to začne při rozjezdech tak pomáhá když penálem pulzuji (mírně přidávám a ubírám plyn) po chvíli to zas přestane a také se mi někdy rozsvítí dioda vstřikování , takže váš názor ? je to lambda nebo ne ?

jeste je otazkou jestli to auto vubec nejakou lambdu ma :D

Fiat Tipo 1.6ie
r.v. 1995 , 55kw
Poslední změna: 11 roků 9 měsíců zpět uživatelem expertik.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 9 měsíců zpět - 11 roků 9 měsíců zpět #2 od aaa_najn
Odpověděl aaa_najn pro téma Re: lambda ?
tak ja mam vsetky cidla ok len lambdu nie ..a a nedrzi mi volnobeh a otacky ... (neriesim)
ked ma 1.6ie tak urcite to ma lambdu ... kedze je to elektronicke vstrekovanie

Tipo 1.4 i.e. 51kW socque_line , clima, central, lpg, 200km, anno immatricolazione 93, 160.046
Poslední změna: 11 roků 9 měsíců zpět uživatelem aaa_najn.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 9 měsíců zpět #3 od remarque
Odpověděl remarque pro téma Re: lambda ?
Pro začátek bych tu lambdu zkusil odpojit,pokud se nic nezmění,tak příčina bude jinde.

FIAT Tipo 1,6 159A3.046 r.v.91

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 9 měsíců zpět #4 od expertik
Odpověděl expertik pro téma Re: lambda ?
já jsem lambdu překostřil protože měla zoxidovanou a celek potrhanou kostru a všechny kontakty motoru jsem prostříkal kontaktolem a už nechcípe , jen je slyšet mírný nepravidelný chod motoru , takže se asi podívám na ten jezdec u vstřikování a ještě protsříknu kontakty konektoru co vede k řídící jednotce

Fiat Tipo 1.6ie
r.v. 1995 , 55kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.291 sekund
Powered by Kunena fórum