Klíček k zapalování....neotočím...neodemknu

Více
11 roků 3 měsíců zpět #1 od martyozz
Čuss už jsem tu dlouho nepřispíval :DD stalo se mi že jsem prostříkával zámky u dveří a vzal i zámek u soínačky...ouha dveře odmykají jedna báseň ale u spínačky zastřčím klíč a prostě ho neotočím-klíč mám jeden který je jak na dveře tak na startování,prostě s ním nepohnu do polohy kdy se mi odemkne volant...Dá se třeba ten zámek vyndat a pročistit případně opravit?:(

fiat tipo 1.6 sx dgt DOHC 1992 (149 C2 046)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 3 měsíců zpět #2 od Skyline
teoreticky ano ale v praxi nevim jak ještě sem to nedělal ale myslim že to je v knize tak se koukni ;)

Fiat Tipo 1.8 swap 2.0 16v Turbo, 3dv., bílé - ve výstavbě
Fiat Tipo 1.4, 3dv., černé
Fiat 500 BlackJack 1.4 100HP
Alfa Romeo 156 sw 2.4 10v 110kw
bejvalé:
Fiat Tipo 5dv. 1.4, 1.6, 2.0 8v, 2.0 16v
Fiat Tipo 3dv. 1.4, 1.6

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 3 měsíců zpět #3 od martyozz
koukal jsem do knihy a kromě vyndání zámku tam víc není zámek jsem vyndal ale nechodi proste nejde otočit....ted jde o to,když je zámek venku zda se bude řízení zamykat nebo ne,ono nastartovat auto vím jak,ale jde mi o to,zda se mi to nějak nemuze zamknout při jízdě...

fiat tipo 1.6 sx dgt DOHC 1992 (149 C2 046)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 3 měsíců zpět #4 od Skyline
tak sundej volant a oddělej nějak ten zámek, nezkoušel sem to sice ale mohlo by to jít, je to jen kostička co zapadne do volantu, tak tu kostičku vyndat,

Fiat Tipo 1.8 swap 2.0 16v Turbo, 3dv., bílé - ve výstavbě
Fiat Tipo 1.4, 3dv., černé
Fiat 500 BlackJack 1.4 100HP
Alfa Romeo 156 sw 2.4 10v 110kw
bejvalé:
Fiat Tipo 5dv. 1.4, 1.6, 2.0 8v, 2.0 16v
Fiat Tipo 3dv. 1.4, 1.6

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 3 měsíců zpět #5 od martyozz
to mně taky napadlo už ale díky za tip,můj názor je,že pokud je volant odemčený,vyndaný zámek,mělo by to tak zustat-tudíž ve stavu odemčeno trvale.:)

fiat tipo 1.6 sx dgt DOHC 1992 (149 C2 046)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 3 měsíců zpět #6 od joki
Asi Ta nepotešim: Asi pred dvomi rokmi ked som mal dole volant.Ma napadlo že to zamýkanie volantu nejako znefunkčním-vyberem a pod.Ale som sa na to vyprdol asi to nebolo jednoduche. Nepočul som ešte že by zamykanie volantu zachranilo niekomu auto pred kradezou. Ale o nehodach zapričinenými zamknutým volantom ano.

jj

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 3 měsíců zpět #7 od tipo160
Zdar toto se mi také stalo namazal jsem zámek zapalování a ejhle už se to nechtělo otačet v zamku spínačky. vzal jsem druhý klíč nový co jsem měl udělanej a hnedka se to dalo otáčet. chtělo to nový klíč ten starej byl dost omletej a kžyž se to ještě namazalo tak to pořádně neroztahovalo ty planžety. zkus nechat udělat někde nový klíč. Pak to až rozebírej. držím palce.:) :) :)

tipo 1,4 karbur. 1989 tuzex

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 3 měsíců zpět #8 od martyozz
jj už se stalo.........ale neuspěšně......takže varianta padla na to že jsem po cca hodině a půl vrklání ten zámek pootočil do stádia vyndání,vytáhl ho ven,auto startuju přes šroubovák v tý černý krabičce z boku spínačky co jsem sundal a volant se nezamyká.....ani při jízdě.....do středy než budou mít otevřeno na vrakáčí a koupím jinej funkční to musím vydržet no.Jinak neviděl jsem shop ani prodejnu kde by nabízeli jen zámek spínačky všude je to 5+1 za komplet 1250,--........

fiat tipo 1.6 sx dgt DOHC 1992 (149 C2 046)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 3 měsíců zpět - 11 roků 3 měsíců zpět #9 od remarque
Až nebude mrznout, zkusil bych ten zámek prostříkat odmašťovačem brzd. Čístím tím zámky běžně.

FIAT Tipo 1,6 159A3.046 r.v.91
Poslední změna: 11 roků 3 měsíců zpět uživatelem remarque.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.419 sekund
Powered by Kunena fórum