predná kola máte posunuté dozadu

Více
10 roků 3 měsíců zpět - 10 roků 3 měsíců zpět #1 od RUDIS
Zdarec Tipari, chcem sa spýtať, má niekto skúsenosti s tým, že predná kola máte posunuté do zadu o asi min. 2 cm? Mám nové ramená, čím to može byť? Krivá nápravnica? Auto bolo buchnute o obrubnik prednou nápravou, ale aj rpedtým boli trochu vzadu... Čo to može robiť? Prikadám foto dik moc!

Fiat Tipo 1,8 ie
Přílohy:
Poslední změna: 10 roků 3 měsíců zpět uživatelem Charles. Důvod: nezadavej nic nerikajici nazvy temat

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 3 měsíců zpět - 10 roků 3 měsíců zpět #2 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: POMOOOC!
Ahoj, předně si dovolím poznatek - na podobný posun předních kol směrem dozadu trpí každé druhé Tipo, ale u tebe už je to fakt o dost (hlavně na té druhé fotce je to hodně vidět). Může to být cokoliv, speciálně pokud to bylo na nápravu trefené. Mohlo se tam ohnout skoro cokoliv, bude to chtít pořádně prověřit se zkušeným mechanikem.


PS: Tohle třeba ještě bylo v normě, ale taky byly kousek dozadu:
Poslední změna: 10 roků 3 měsíců zpět uživatelem F@ster.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 3 měsíců zpět #3 od Charles
všechna tipa to mají lehce šouplé dozadu. ty to máš více, mozna mas ohnutou napravnici. Jednu tady mam, kdyby jsi potreboval..

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 3 měsíců zpět #4 od RUDIS
jaka by bola cena tej napravnice? samozrejme pokial je v dobrom stave... ono bolo aj predtym tušim trochu posunute, ale po tom naraze je toviac.. :/ ramena su tam nove, tak snad už len napravnica.. :/

Fiat Tipo 1,8 ie

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 3 měsíců zpět #5 od Charles
se zeptám kolik nabidnes? napravnice je v pohode, neni s ni nic...mozna se najde nejaka povrchova rez, ale nic strasneho.

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 3 měsíců zpět #6 od RUDIS
nemam šajnu aka by mohla byť cena toho? pravdupovediac ešte som to ani nejak poriadne nevidel, netušim jak sa to pohybuje... skus niečo ponuknuť...

Fiat Tipo 1,8 ie

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 2 měsíců zpět #7 od Hanys
Nápravnici mám, cena 800kč???

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 2 měsíců zpět #8 od RUDIS
napravnicu možem mať za 15 eur, to neni problem, ale fakt neviem či to bude nou :( :(

Fiat Tipo 1,8 ie

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 2 měsíců zpět #9 od ivobr
asi by bolo dobre zmerať rozteč vpredu na nápravnici a porovnať s nejakou inou či nebude nejaká roztiahnutá od toho nárazu. čo by sa teoreticky mohlo stať kedže je do účka. inak som riešil to isté s jednou stranou po búračke som mal tiež koleso v zadu.vid fotogaléria ivobrfoto. nápravnicu som síce nemeral ale vyzerala byť v poriadku. skorej som mal dojem že mi potlačilo na kasni celý ten kus v čom sú závity,kedže aj samotná kasna bola už dosť hrdzavá. napravil som to tak že som na nápravnici na tej strane zväčšil diery do oválu do potrebnej strany aby sa dala potiahnuť dopredu a potom som ten ovál z opačnej strany dovaril aby to neušlo späť.koleso mi podalo do predu vyše centimetra. možno by to chcelo ešte nejaké milimetre ale to už neriešim. ak bude treba môžem premerať riadnu nápravnicu,tiež mám jednu na povale.

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 2 měsíců zpět #10 od RUDIS
hmm, vieš len ide o to, že niektore Tipá to už takto mali od výroby a myslím, že práve to moje je jedno z nich :/ A ty píšeš, že si mal jedno posunuté, či by mohla byť chyba nápravnice, ale ja mám obidve strany posunuté rovnako dozadu rovnakú vzdialenosť, čiže asi keby ohlo nápravnicu, tak by hu neohlo symetricky.. neviem.. už možno len to nejak poprevárať ako hovoríš ty :/

Fiat Tipo 1,8 ie

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.790 sekund
Powered by Kunena fórum