Diagnostyka cez OBD II ??

Více
10 roků 4 týdnů zpět #1 od Ricsi257
Diagnostyka cez OBD II ?? vytvořil uživatel Ricsi257
Zdravým skúšal už niekto prepojit káble z OBD II na fiat 3 pin diagnotyku? lebo som to skúšal a žiadna reakcia.

www.italpower.cz/data/fotogalerie/clanky...ke/15__fiat_3pin.jpg

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 3 týdnů zpět #2 od Wardeyx
Odpověděl Wardeyx pro téma Re: Diagnostyka cez OBD II ??
Jo, já to zkoušel s multiecuscanem jednotku to načetlo ale aby s tim šlo dělat něco víc je potřeba plná verze což se mi nepodařilo sehnat.

Fiat Tipo 1,6 ie,rv. 1994, 160 000km,, Suite

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 3 týdnů zpět #3 od Ricsi257
Odpověděl Ricsi257 pro téma Re: Diagnostyka cez OBD II ??
ja mam diagnostyku od Delphy a plnú verziu syce 2,0 ie tam neni ale 1.8 hej čo ma podobnu RJ, ale diagnostyka mi ani nereaguje že by dostala signál. može tam byť zlá koncovka na aute na diagnostyku? :

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 3 týdnů zpět #4 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Diagnostyka cez OBD II ??
myslim si, že se ti to nepodari...
jsou to stare, dnes uz skoro prehistoricke, jednotky a tyhle nove systemy je proste neumi cist. Jedine, co bys napichnul, tak bude jednotka ABS...
Ono nejde ani poradne napichnout jednotka u coupe 2.0 16V a 16VT, ktere jsou skoro stejne jako 2.0 v tipu.

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 3 týdnů zpět #5 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: Diagnostyka cez OBD II ??
Podobnej konektor má i moje Kappa 2.0t 20v. Zatím jsem s tím mazal akorát jednotku airbagu (respektive chybu, kterou jsem si vyvolal výměnou volantu a špatným kroužkem). Horší je, že jsem to dělal něčím, nepamatuju si název SW a formátoval jsem notebooka... :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 3 týdnů zpět #6 od matko228
Odpověděl matko228 pro téma Re: Diagnostyka cez OBD II ??
kamarat ma od Magnetti Marreli , sa mi zda , a bratrancove 1.8 Tipo tam v pohode islo napichnut :)

Fiat Tipo 1.9 TD r.v 1994 66 kw :) No smoke , no fun :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 3 týdnů zpět #7 od mio9
Odpověděl mio9 pro téma Re: Diagnostyka cez OBD II ??
No já byl teď u kamaráda, chtěl po mě napíchnout Bravo 97" a jediný co by šlo je ABS a Airbag ale motor nic takže myslím, že u Tipa jako u staršího motoru to asi taky nic moc neudělá asi jak píše Charles. Jinak momentálně mám Coupé 2000 1.8 16V a diagnostika bez problému. Používám na to Multiecuscan na Fiaty přes Wi-fi OBDII.
Poděkovali: F@ster

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 3 týdnů zpět #8 od F@ster

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 1 týden zpět #9 od Pegas77
Odpověděl Pegas77 pro téma Re: Diagnostyka cez OBD II ??

Charles napsal: myslim si, že se ti to nepodari...
jsou to stare, dnes uz skoro prehistoricke, jednotky a tyhle nove systemy je proste neumi cist. Jedine, co bys napichnul, tak bude jednotka ABS...
Ono nejde ani poradne napichnout jednotka u coupe 2.0 16V a 16VT, ktere jsou skoro stejne jako 2.0 v tipu.


mam OBDII pro škody a VW a k tomu redukci na 3pin fiat celkem za cca 700 a coupe coupe 2.0 16V jede ale s free programem startrek 409 od Neila Barnese (a je to i pro 16VT) zobrazuje hodnoty cidel a chyby, nelze nic mazat

Pegas77 Tipo 1.6 1990 asi brzo vrakac :(
Fiat Coupe 2,0 16V broom Yellow

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 1 den zpět #10 od Ricsi257
Odpověděl Ricsi257 pro téma Re: Diagnostyka cez OBD II ??
no len ja mám problém že my vobec nereaguje samotná diagnostika ani neukazuje že by dostal prúd, možná že je niekde poškodený ten káblik na diagnostyku? :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
9 roků 11 měsíců zpět #11 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: Diagnostyka cez OBD II ??

Ricsi257 napsal: no len ja mám problém že my vobec nereaguje samotná diagnostika ani neukazuje že by dostal prúd, možná že je niekde poškodený ten káblik na diagnostyku? :D

Často se tam lámal ten přídavný kablík na napájení, zkus se na to podívat...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.417 sekund
Powered by Kunena fórum