nový výfuk

Více
18 roků 3 týdnů zpět #1 od Iveta
nový výfuk vytvořil uživatel Iveta
Tak jsem si nechala vyměnit poslední díl výfuku(byl jak síto) a autí jede jak krásně. Dělal mi to známej co s tim byl na STK, navařil výfuk opravil zrcátko (někdo mi ho zrovna nakopl) a upevnil nárazník (byl prasklej od couvajícího řidiče), za výfuk jsem dala 780.-Kč(favoritáckej-dobře pasuje) a doplatila jsem mu 300.-Kč za práci. Tak myslim že to nebylo tak drahý, a hlavně, hlavně rychle. Tak jen ted doufám, že mi konečně klesne spotřeba paliva. :roll:

[img:1135fe0c32] i9.tinypic.com/40ab7g5.gif [/img:1135fe0c32]
Fiat Tipo 1,4 r.v. 1989
Kdyby lidé nedělali bláhové věci, nic inteligentního by se nikdy nestalo.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 3 týdnů zpět #2 od Criton
Odpověděl Criton pro téma Re: nový výfuk

Tak jsem si nechala vyměnit poslední díl výfuku(byl jak síto) a autí jede jak krásně. Dělal mi to známej co s tim byl na STK, navařil výfuk opravil zrcátko (někdo mi ho zrovna nakopl) a upevnil nárazník (byl prasklej od couvajícího řidiče), za výfuk jsem dala 780.-Kč(favoritáckej-dobře pasuje) a doplatila jsem mu 300.-Kč za práci. Tak myslim že to nebylo tak drahý, a hlavně, hlavně rychle. Tak jen ted doufám, že mi konečně klesne spotřeba paliva. :roll:


to je krásná cena, určitě sem pak napiš, jak si dopadla s tou spotřebou!

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 3 týdnů zpět #3 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: nový výfuk
Napiš - jsem jedno velký ucho. :wink:

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 3 týdnů zpět #4 od Iveta
Odpověděl Iveta pro téma Re: nový výfuk
No naposled jsem tankovala v pátek 20/lit. a to jsem s tim starým jezdila do neděle. Příští týden jedu do Strakonic takže uvidim jak to bude, zatim se mi ručička nějak moc nehýbla, ale uvidíme jak to bude. V každym případě to jezdí líp, uplně zlehounka plyn do kopce při 120/km. Jen budu muset ještě vyměnit ten střední díl výfuku, ale počkám na nějaký slušný z vrakáče. :lol:

[img:1135fe0c32] i9.tinypic.com/40ab7g5.gif [/img:1135fe0c32]
Fiat Tipo 1,4 r.v. 1989
Kdyby lidé nedělali bláhové věci, nic inteligentního by se nikdy nestalo.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 3 týdnů zpět #5 od martas
Odpověděl martas pro téma Re: nový výfuk
kdyz jsme u toho vyfuku potreboval bych ten stredni katalizator a nebo ho necim nahradit poradite mi nekdo je to na td a je to tan s prirubama na novy model

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 3 týdnů zpět #6 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: nový výfuk
včera mě na výfuku zavařil 3 dirky a hned jue to znát motor není skoro ani slyšet :wink:

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 3 týdnů zpět #7 od martas
Odpověděl martas pro téma Re: nový výfuk
no jo jenze ja mam na tom katalizatoru ten vrchni plast uz pryc to by asi nikdo nezaveril :Sorry:

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #8 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: nový výfuk
včera jsem koupil nový vlnovec a ještě mě vyměnili 30cm a přední část je jak nová vlnovec 600 a práce 300,- ale ten zvuk ted paráda

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #9 od Iveta
Odpověděl Iveta pro téma Re: nový výfuk
Tak jsem nakonec vyměnila komplet výfuk (konec-střed v jednom), dala jsem za něj 2200.-Kč, ale vyplatilo se to. Moje spotřeba je teď 7/100 v poměru 50/50 město,mimo. Výfuk jsem koupila v AutoMediku, kterej jsem našla tady. A myslím si, že ceny maji docela slušný. :idea:

[img:1135fe0c32] i9.tinypic.com/40ab7g5.gif [/img:1135fe0c32]
Fiat Tipo 1,4 r.v. 1989
Kdyby lidé nedělali bláhové věci, nic inteligentního by se nikdy nestalo.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #10 od petr1978
Odpověděl petr1978 pro téma Re: nový výfuk

kdyz jsme u toho vyfuku potreboval bych ten stredni katalizator a nebo ho necim nahradit poradite mi nekdo je to na td a je to tan s prirubama na novy model


Nedávno jsem kupoval katalizátor. Je to Bosal a stál 1800. Jen jsem si na něho musel navařit příruby. Ale jinak je O.K.
Taky mám originál zadní díl Remus a je to o ničem. Brzo ho budu měnit za nějaký tichší výfuk. Na výkonu jsem to nijak nepoznal, jen kravál Rámus je úžasný. Při dlouhých trasách mi praská lebka jek to zbytečně řve :(

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #11 od andreapipo
Odpověděl andreapipo pro téma Nový výfuk
Právě dnes jsem si objednal nový výfuk, zadní díl na www.vyfuky1.cz . Dal jsem za něj 2015,- Kč včetně poštovného. Je to i s objímkou a oběma gumovejma držákama. Je to to nejlevnější, co se mi podařilo najít. Je na něj záruka 2 roky, takže odhaduji, že by měl 4 roky vydržet. Nejlevnější katalyzátor jsem našel kolem 8.000,- Kč, takže bych opravdu rád měl kontakt na ten za těch 1.800,- Kč jak tady psal petr1978. Přední díl výfuku stojí od 3.500,- Kč do nějakých 5.500,- Kč. I s těma všema serepetičkama potřebnýma k montáži vyjde celý výfuk na Tipo kolem 14.000,- Kč. Pokud víte o levnějších dílech, uveďte kontakty na prodejce. Vděční budou určitě všichni, nejen já.

andreapipo
Fiat TIPO 1.4 DGT cat. i.e., r. v. 1990, 185.000 km, 6,9
l/100 km.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #12 od Tom
Odpověděl Tom pro téma Re: nový výfuk
Mě stojí Bosal na 1.6ku
Díl od katalyzátoru až do zadu Star Line 2200kč od Bosalu to samé 3555kč od jednoho prodejce a od druhého 2845kč tuším že.
Tom

Škoda Octavia 1.9TDi Combi cca 100kw/ 300nm
Škoda Fabia 1.4-50kw
Fiat Tipo 1.6-8v DOHC 66kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #13 od petr1978
Odpověděl petr1978 pro téma Re: nový výfuk
Je možné, že seženeš i levněji, já nesehnal. Ten bosal jsem sehnal v Autogeorg v havířově. Nevím jak to přesně mají a jestli mají zasilkovou složbu. Tlefon je 603 294 545, 596 881 000. Tk to můžeš zkusit :) Je to na trubku 50, a musíš si navařit přírubu.

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #14 od andreapipo
Odpověděl andreapipo pro téma Nový výfuk
Už to mám hotové, za výfuk od katalyzátoru dozadu 2009,- Kč i s poštovným, se dvěma držákama, objímkou a se zárukou na dva roky (takže by tak 4 roky mohl vydržet - odhaduji), za práci 200,- Kč. Myslím, že to při dnešních cenách je dost slušný a navíc - katalyzátor mám prý dobrý, takže jsem ušetřil. :D

andreapipo
Fiat TIPO 1.4 DGT cat. i.e., r. v. 1990, 185.000 km, 6,9
l/100 km.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #15 od petr1978
Odpověděl petr1978 pro téma Re: nový výfuk
Tak to je fajn, že se ti tak zadařilo :)

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.498 sekund
Powered by Kunena fórum