Teplota

Více
17 roků 10 měsíců zpět #1 od crusy
Teplota vytvořil uživatel crusy
Omlovám se,již jednou sem o mém problému psal.Teploměr mi ukazuje na MAXimum.čidla mám vyměněný,motor nevaří.Máte někdo zkušenost s tímto.Popř. se zapojením "náhr.budíku"?Nebo koupím FUNKČNÍ palubku. Budu velice rád za každou radu.Díky.
Fiat Tipo 1.4. ie. DGT.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 10 měsíců zpět #2 od Anonymní
Odpověděl Anonymní pro téma Re: Teplota
myslim ze by jsis mel koupit novou palubku a nejlepe klasickou s kulatyma budíkama.ty digi jsou casto poruchové.tak to muze byt ten tvuj duvod

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 10 měsíců zpět #3 od crusy
Odpověděl crusy pro téma Re: Teplota

myslim ze by jsis mel koupit novou palubku a nejlepe klasickou s kulatyma budíkama.ty digi jsou casto poruchové.tak to muze byt ten tvuj duvod


A co náhon,zapojení palubky a tak.?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 10 měsíců zpět #4 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Teplota
No. nevim nevim, ale si jsi jisty, ze to je palubkou? Opravdu jsi vymenil to spravne cidlo mezi 2 a 3 valcem?
Co se tyce poruchovosti, mam uz druhe tipko s dgt palubkou a zatim (musim zaklepat) bez problemu. Uz jsem si na tu palubku zvykl a nejak bych nemenil.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 10 měsíců zpět #5 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: Teplota
Souhlas kamarád má taky TIPO s digitál palubkou a jede mu už 5 let bez problému ;)
Jinak k problému: Si si jistej že máš dobrej kotakt jak u palubky tak i u čidla ( mě osobně třeba vypadává kontakt u měřáku hladiny oleje :-) takže občas svítí občas ne :-) a ještě jsem neměl možnost ho spravit - navíc sem teď boural :-( )??
Dál mě napadaj přelomený vodiče :-) že by to bylo přímo palubkou se mi nezdá ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 10 měsíců zpět #6 od crusy
Odpověděl crusy pro téma Re: Teplota

Souhlas kamarád má taky TIPO s digitál palubkou a jede mu už 5 let bez problému ;)
Jinak k problému: Si si jistej že máš dobrej kotakt jak u palubky tak i u čidla ( mě osobně třeba vypadává kontakt u měřáku hladiny oleje :-) takže občas svítí občas ne :-) a ještě jsem neměl možnost ho spravit - navíc sem teď boural :-( )??
Dál mě napadaj přelomený vodiče :-) že by to bylo přímo palubkou se mi nezdá ...


Jistej si právě nejsem.Čidlo mám vyměněný to spravný.Teplota na budíku se mi vyšplhá prostě na max. a pak to skáče +- 2,3,dílky.I větrák se sepne když je budík na max. i tam je nový čidlo. :oops: :cry:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 10 měsíců zpět #7 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: Teplota
Hmm tak s tim větrákem s imě dostal...
Přece by nesepnul kdyby to byl jen kontakt nebo palubka, nebo se pletu ?
Zkuste napsat někdo další názor :-)
Já sám sem začátečník, ikdyž už dost věcí vim, tka spoustu věcí newim :D :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 10 měsíců zpět #8 od IceTipo
Odpověděl IceTipo pro téma Re: Teplota
no tak to bude orisek nekde jinde to palubka opravdu nebude.kdyz se ti sepnevetrak .to fakt je zajimava zahada.

2.0 ie V 83Kw cca 120Hp
Ice Tipo RamuS Tuning Club - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 10 měsíců zpět #9 od crusy
Odpověděl crusy pro téma Re: Teplota

no tak to bude orisek nekde jinde to palubka opravdu nebude.kdyz se ti sepnevetrak .to fakt je zajimava zahada.


Tak sem zkusil jinou palubku a se stejným výsledkem,z čehož mi vyplívá,že to asi palubkou nebude.Zaráží mě že ten motor běží v pohodě.Nevim co by to mohlo dělat.Přes počítač teplota nejde ne?Bejt někdo z "klubu" poblíž,že by sme se porejpali.Já to vzdávám.Jinak autíčko je super.Áááááááááááááááách jo. :cry:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 10 měsíců zpět #10 od petr1978
Odpověděl petr1978 pro téma Re: Teplota

no tak to bude orisek nekde jinde to palubka opravdu nebude.kdyz se ti sepnevetrak .to fakt je zajimava zahada.


Tak sem zkusil jinou palubku a se stejným výsledkem,z čehož mi vyplívá,že to asi palubkou nebude.Zaráží mě že ten motor běží v pohodě.Nevim co by to mohlo dělat.Přes počítač teplota nejde ne?Bejt někdo z "klubu" poblíž,že by sme se porejpali.Já to vzdávám.Jinak autíčko je super.Áááááááááááááááách jo. :cry:


Zkus si opsat čísla z čidel a najdi na netu jaké tam opravdu patří. Mohlo by to být klidně v čidle teploměru a v tom čidle co je na chladiči. To spíná ventilátor. V obchodě kde ti to prodali mohl být nějaký mamlas a zaměnit čidla na jiný motor. :(

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 10 měsíců zpět #11 od IceTipo
Odpověděl IceTipo pro téma Re: Teplota

no tak to bude orisek nekde jinde to palubka opravdu nebude.kdyz se ti sepnevetrak .to fakt je zajimava zahada.


Tak sem zkusil jinou palubku a se stejným výsledkem,z čehož mi vyplívá,že to asi palubkou nebude.Zaráží mě že ten motor běží v pohodě.Nevim co by to mohlo dělat.Přes počítač teplota nejde ne?Bejt někdo z "klubu" poblíž,že by sme se porejpali.Já to vzdávám.Jinak autíčko je super.Áááááááááááááááách jo. :cry:


Zkus si opsat čísla z čidel a najdi na netu jaké tam opravdu patří. Mohlo by to být klidně v čidle teploměru a v tom čidle co je na chladiči. To spíná ventilátor. V obchodě kde ti to prodali mohl být nějaký mamlas a zaměnit čidla na jiný motor. :(

ano stemito mamlasi mam take stejny problem ale kdyz to nevyresi inet tak potom snad uz jen skus do servisu na pocitac a ten by ti snad mel vyresit onen problem.

2.0 ie V 83Kw cca 120Hp
Ice Tipo RamuS Tuning Club - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 10 měsíců zpět #12 od IceTipo
Odpověděl IceTipo pro téma Re: Teplota
tak v praci mi poradil kluk aby jsi se podival na kostru palubky a celkovou kostru.

2.0 ie V 83Kw cca 120Hp
Ice Tipo RamuS Tuning Club - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 10 měsíců zpět #13 od crusy
Odpověděl crusy pro téma Re: Teplota

tak v praci mi poradil kluk aby jsi se podival na kostru palubky a celkovou kostru.


Takže problém vyřešen.Přeměřeno,odzkoušeno - KOSTRA,minus kabel.Kdo by to byl řekl!! :lol: :twisted:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 10 měsíců zpět #14 od IceTipo
Odpověděl IceTipo pro téma Re: Teplota

tak v praci mi poradil kluk aby jsi se podival na kostru palubky a celkovou kostru.


Takže problém vyřešen.Přeměřeno,odzkoušeno - KOSTRA,minus kabel.Kdo by to byl řekl!! :lol: :twisted:

no bohuzel ale i blba kravinka stoji za velkym problemem

2.0 ie V 83Kw cca 120Hp
Ice Tipo RamuS Tuning Club - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #15 od crusy
Odpověděl crusy pro téma Re: Teplota

tak v praci mi poradil kluk aby jsi se podival na kostru palubky a celkovou kostru.


Takže problém vyřešen.Přeměřeno,odzkoušeno - KOSTRA,minus kabel.Kdo by to byl řekl!! :lol: :twisted:

no bohuzel ale i blba kravinka stoji za velkym problemem


Ale toho potu,slz,probdělích nocí,sebesiodříkání,krve.....! :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.490 sekund
Powered by Kunena fórum