Vysoke otacky

Více
17 roků 9 měsíců zpět #1 od sega
Vysoke otacky vytvořil uživatel sega
Zdarek. Mam takovy problem. Z niceho nic mi po nastartovani vyletnou otacky jako kdybych mel zapnuty sytic. A porad se to tak drzi... Nevi nekdo co s tim??? Pred tim mi to nikdy nedelalo.

Fiat tipo 1,6 DOHC 66kW r.v.90

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #2 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Vysoke otacky

Zdarek. Mam takovy problem. Z niceho nic mi po nastartovani vyletnou otacky jako kdybych mel zapnuty sytic. A porad se to tak drzi... Nevi nekdo co s tim??? Pred tim mi to nikdy nedelalo.

Zrejme se Ti zasekava kromotor volnobehu, ktery reguluje otacky nebo Ti pomalu odchazi cidlo teploty vody, muze vsak toho byt vice. To chce projit cidla a promerit je avometem.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #3 od sega
Odpověděl sega pro téma Re: Vysoke otacky
mam uplne stejny motor jako ty. 1.6 DOHC 66 kW. Kde bzch nasel ten kromotor nebo co... nemas nejakz fotkz motoru??

Fiat tipo 1,6 DOHC 66kW r.v.90

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #4 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Vysoke otacky

mam uplne stejny motor jako ty. 1.6 DOHC 66 kW. Kde bzch nasel ten kromotor nebo co... nemas nejakz fotkz motoru??

Posli mi na PM svuj e-mail, mam nafocenou vstrikovaci jednotku, tak Ti mohu poslat fotky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #5 od sega
Odpověděl sega pro téma Re: Vysoke otacky
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fiat tipo 1,6 DOHC 66kW r.v.90

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #6 od HAJECEK
Odpověděl HAJECEK pro téma Re: Vysoke otacky
prosím já bych také prosil... Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FIAT TIPO 1.6 sx DOHC, 66kW - DGT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #7 od sega
Odpověděl sega pro téma Re: Vysoke otacky
kdyby to byl ten krokomotor,jak to mam promerit???Nebo jak mam zjistit, ze by byl spatnej. Ten obrazek je dobrej. Nevis kde bych nasel jeste cidlo otacek???Kdyztak to taky nafot,jestli muzes,dik...

Fiat tipo 1,6 DOHC 66kW r.v.90

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #8 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Vysoke otacky

kdyby to byl ten krokomotor,jak to mam promerit???Nebo jak mam zjistit, ze by byl spatnej. Ten obrazek je dobrej. Nevis kde bych nasel jeste cidlo otacek???Kdyztak to taky nafot,jestli muzes,dik...

Cidlo otacek by melo byt ulozene v rozdelovaci (pro ten nas typ), ostatni Tipka, jej maji na setrvacniku/prevodovce.
Merit se to ma tak, ze postupne meris odpor jednotlivych konektoru (okolo 50ohm). Muzes to jeste vyzkouset pripojit na napeti (12V) melo by se to vysouvat (uzavirat obtokovy kanal skrtici klapky), vyzkousej, zda se Ti pri otoceni klicku do polohy 1 vysune kolik, nebo se to seka.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #9 od sega
Odpověděl sega pro téma Re: Vysoke otacky
Tak jo diky...rozdelovac snad najdu.. :))

Fiat tipo 1,6 DOHC 66kW r.v.90

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #10 od sega
Odpověděl sega pro téma Re: Vysoke otacky
tak jsem dneska roydelal ten krokomotor a nevim jestli je v cajku. Mel jsem ho vyndanej a zapl jsem zapalovani.A to jak tam jezdi mi vyskocilo i s tou pruzinkou. nemas nejakou fotku nebo popis jak to ma fungovat?Myslim,ze mi to tam moc nedrzi a vzdycky to vyskoci. Jinak to dela porad. Jak zjistim jestli ty ostatni cidla fungujou? Jo a jednou jsem to startoval a jako bz se mi jen protocil motor. Myslim, ze by to mohla byt pricina. Nevi nekdo co by to bylo? Diky za odpovedi...

Fiat tipo 1,6 DOHC 66kW r.v.90

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #11 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Vysoke otacky
No nevim presne jak to je v tom Tvem aute (mas 1.4 nebo 1.6?), ale jsou dva typy reseni regulace krokomotorem. Bud se to reguluje pomoci
1. otevirani/zavirani skrtici klapky, nebo
2. krokomotor uzavira/otevira obtokovy kanal okolo skrtici klapky (pristup vzduchu)-to je muj pripad.
Pokud mas tu 1.4 s Bosch vstrikovanim, tak by tam mela byt ta prvni varianta. Krokomotor je v podstate servo motorek, ktery ma v sobe civky a pomoci napeti a indukce posouva kolik a tim provadi regulaci.
No zjistil si teda jestli se to zasekava nebo to pracuje rovnomerne?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #12 od sega
Odpověděl sega pro téma Re: Vysoke otacky
mam presne to co ty...ten obrazek jak jsi mi poslal,tak to mam stejne. Na tech 12V jsem nevedel jak to pripojit. Ale normalne jsem to vyndal a zapnul zapalovani.To mi to vystrelilo ven.Pak jsem to tam zkusil zasroubovat a nejdriv to zasunulo a pri vypnuti zapalovani to vyjelo. Tak nevim. Dneska to zkusim rozdelat jeste jednou. A uvidim.

Fiat tipo 1,6 DOHC 66kW r.v.90

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #13 od premek_k
Odpověděl premek_k pro téma Re: Vysoke otacky
Ahoj,
je možné, že by tento stav nezachytila řidici jednotka ??? Dle výpisu mám vše v pořádku, nicméně stálý volnoběh cca 1200 ot/min (mam DGT) a spotřeba, jak bych jezdil na sytič :(

Není náhodou tento stav (dle ŘJ vše OK, ale vysoký volnoběh) způsoben jen napnutým lankem plynu ?? Můžu zkusit ho povolit, aniž bych něco rozšteloval ??

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #14 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Re: Vysoke otacky
otáčky 1200 a spotřeba jak na sytič bych viděl na špatný čidlo teploty chladící kapalibny pro ŘJ.- takhle oblbujeme ŘJ v coupe aby to drželo volnoběh a nechcípalo..(vačky 300/295 udělaj s volnoběhem svý :lol: )

neboli v teplu nevodivým obalu máme schovaný ještě jedno čidlo teploty vody vyndaný mimo motor a to říká ŘJ že motor má max 40-50°C .. jakmile zapojíme čidlo v motoru, tak to začne chcípat, protože to 900ot/min neudrží....
takhel to máme oblblý že to jede furt na sytič

coupe 2l 16V ... no cement
tipo 2l 8V RIP-> 2l 16V alive
stilo 1.8 16v
156 2.5 V6
bravo HGT 175 alive

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #15 od sega
Odpověděl sega pro téma Re: Vysoke otacky
Jak mam pripojit ten krokomotor na tu baterku?Mam tam ctyri diry...Kdyz to pripoji do dvou tak to jen cukne a nic...Zkousel jsem to kombinovat a ani jednou to neslo...

Fiat tipo 1,6 DOHC 66kW r.v.90

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.512 sekund
Powered by Kunena fórum