Vysoke otacky

Více
17 roků 9 měsíců zpět #16 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Vysoke otacky

Ahoj,
je možné, že by tento stav nezachytila řidici jednotka ??? Dle výpisu mám vše v pořádku, nicméně stálý volnoběh cca 1200 ot/min (mam DGT) a spotřeba, jak bych jezdil na sytič :(

Není náhodou tento stav (dle ŘJ vše OK, ale vysoký volnoběh) způsoben jen napnutým lankem plynu ?? Můžu zkusit ho povolit, aniž bych něco rozšteloval ??

Tak nejprve to muzes udelat tak, ze ten plyn vyradis s funkce. Plyn.lanko je pripojeno pres takove tahlo na vstrikovani, tahlo je jisteno pomoci dvou plisku, staci kdyz jedes stahnes. Pokud se neco zmeni, tak to je ten plyn, ale...
Muzes jeste vyzkouset povolit ten dorazovy sroubek, ktery je umisten na vstrikovaci jednotce (je to myslim M4 s kontra matkou, pri pohledu zeprede je to zprava,vedle mechanismu prevodu plynu na vstrikovani) a tim si trosku zmenis uhel na skrtici klapce. To by mohlo taky pomoct.
Pro rypaly, jeste uvadim, ze si urcite zapamatuj, jak to bylo predtim, at to mas moznost vyzkouset zpet.
Co se tyce spotreby, na to si musis zvyknout, ja ji taky nemam nejmensi (celorocni pr. 9,3l/100km). Nemas lambda sondu k.o.?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #17 od premek_k
Odpověděl premek_k pro téma Re: Vysoke otacky

..Nemas lambda sondu k.o.?

No ještě jsem neměřil, slepě jsem věřil ŘJ, která tvrdí, že je vše OK. Napohled ta lambda vypadá divně - jako by obšlehlá plamenem :?: :?: , je to jednovodičový typ....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #18 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Vysoke otacky

..Nemas lambda sondu k.o.?

No ještě jsem neměřil, slepě jsem věřil ŘJ, která tvrdí, že je vše OK. Napohled ta lambda vypadá divně - jako by obšlehlá plamenem :?: :?: , je to jednovodičový typ....

To ze je takova oslehana plamenem, nemusi znamenat, ze k.o. Je treba ji kontrolne promerit, navod je v clancich. Pokud mohu doporucit, tak si sezen ctyrvodicovou, a napoj si to vyhrivani (neni to nic sloziteho), planek Ti muzu poslat, ma vyhodu v tom, ze zacne fungovat jiz od nastartovani, coz ten jednodrat nikdy neudela - moznost, jak snizit spotrebu.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.290 sekund
Powered by Kunena fórum