OTACKY

Více
17 roků 8 měsíců zpět #1 od reyen
OTACKY vytvořil uživatel reyen
Prosim pomoc!Jak zvýšit volnoběžné otáčky?Mam benzin 1.6 motor 835.c1
MONOJETRONIC

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #2 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: OTACKY
Blbá otázka : Jak je u tohoto motoru ovládán plyn. Je to pomocí lanka anebo již elektronicky ? Jestli to máš ovládáno pomocí lanka tak dle mého názoru by se dali volnoběžné otáčky zvýšit regulačním šroubkem,co je na mechanismu škrtící klapky. Mám to tak u dvoulitra,že je tam určitý doraz,který zajišťuje právě tento šroubek. Neím jak to je u tohoto motoru.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #3 od reyen
Odpověděl reyen pro téma Re: OTACKY
No je to ovladane lankem ale uz jsem na to prisel!Na zadni strane vtriákovaci jednotky je krabicka ana ni je pripojena svorka se 4 kabely.V te krabicce je posuv ktery je rizeny motorkem.Stacilo s nim otocit o par otacek a hned to bylo znat...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #4 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Re: OTACKY
u 1.8-2.0 jdevolnoběh naštelovat regulačním šroubem na škrtící klapce- zasouvá/vysouvá se do kanálu kterej obtejká klapku a tímse šteluje základní volnoběh

u 1.4-1.6 nevím...

coupe 2l 16V ... no cement
tipo 2l 8V RIP-> 2l 16V alive
stilo 1.8 16v
156 2.5 V6
bravo HGT 175 alive

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #5 od crusy
Odpověděl crusy pro téma Re: OTACKY

Prosim pomoc!Jak zvýšit volnoběžné otáčky?Mam benzin 1.6 motor 835.c1
MONOJETRONIC


Trochu se přiživím,mám 1.4 DGT s opačným problémem,jak je snížit,Jdou mi furt 1000-1100.Nebo je to normální?/Podle chytrý knížky 800/.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #6 od Criton
Odpověděl Criton pro téma Re: OTACKY

Trochu se přiživím,mám 1.4 DGT s opačným problémem,jak je snížit,Jdou mi furt 1000-1100.Nebo je to normální/Podle chytrý knížky 800/.


mám 1.6 DOHC DGT a taky mám problem s vysokejma otáčkama, mám je při teplým motoru někde kolem 1000

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #7 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: OTACKY
K tomu vysokýmu volnoběhu. Všechny gumový propojovací hadičky , zda nejsou děravý anebo zvrdlý. Může to nasávat falešnej vzduch. Já to měl u dvoulitra, ale myslím si,že u 1.4 a u 1.6 je to řešený stejně.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #8 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: OTACKY

Trochu se přiživím,mám 1.4 DGT s opačným problémem,jak je snížit,Jdou mi furt 1000-1100.Nebo je to normální/Podle chytrý knížky 800/.


mám 1.6 DOHC DGT a taky mám problem s vysokejma otáčkama, mám je při teplým motoru někde kolem 1000

Mam taky DGT a taky mi ukazuje okolo 1000ot, ale mam tam 850ot (info z emisi), takze se nad tim nepozastavuji.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #9 od Criton
Odpověděl Criton pro téma Re: OTACKY

Mam taky DGT a taky mi ukazuje okolo 1000ot, ale mam tam 850ot (info z emisi), takze se nad tim nepozastavuji.


tak to je fajn.... takže říkáš, že se na to mám vy*** a i když to ukazuje 1000, tak je tam míň....?

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #10 od JohnnyTD-GT
Odpověděl JohnnyTD-GT pro téma Re: OTACKY
no me 1.9TD ukazuje 1000, ale podle zvuku je to blbost (rek bych tak 750, este to chci zvednout)takze spatne ukazuje otackomer (analog), este ze u diesla je jednoduchy volnobeh nastavit :D

Fiat Tipo 1.9TD granturismo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #11 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: OTACKY

Mam taky DGT a taky mi ukazuje okolo 1000ot, ale mam tam 850ot (info z emisi), takze se nad tim nepozastavuji.


tak to je fajn.... takže říkáš, že se na to mám vy*** a i když to ukazuje 1000, tak je tam míň....?

Presne tak, vy.. se na to. Kdyz uz mas pochybnosti, tak zajdi na emise nebo pal test, tam to jsou schopni zmerit (Nebo nekoho, kdo ma osciloskop).

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.439 sekund
Powered by Kunena fórum