pomalu startuje jako když je vybitá baterie

Více
17 roků 2 týdnů zpět #1 od jakub
Zdravým mám takový problém muj fiat tipo 1.4 benzin startuje pomalu jako když je vybitá baterie ale tu mám novou a alternátor také tak nevím čím to může být prosím poraďte předem děkuji. :?: :?: :?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 týdnů zpět #2 od tommy
Muže to byt starter,zřejme kotva taky mě to dělalo...


1.6ie 93"

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 týdnů zpět #3 od Dresik
Jasný startér. Tohle také řeším. Mám tady téma. Mě to točí pomalu, jen, když je motor zahřátej. Ale u bývalé Lančky mi to dělalo pořád. Buď ho vyndej a dej jiný a nebo zkus rozdělat a zkontrolovat uhlíky a komutátor. Tam mužou být opálené zbytky uhlíku a tak. Dá se to lehce stočit třeba na soustruhu. Prodávají se i nová futra.

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 týdnů zpět #4 od tommy
tak,tak


1.6ie 93"

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 týdnů zpět #5 od jakub
Ahoj ja jsem naprostý laik a nevím kde je startér a ten komutátor ani ty uhlíky tak mi prosím skuste napsat nejáký návod a já to vyskouším díky moc a mimochodem už to nestartuje vůbec jsem s toho na nervi tak za všechny rady a návody moc díky. :?: :cry: :cry:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 týdnů zpět #6 od hovi
no tak starter nejdeš když se postavíš přd autoa tak zhruba uprostřed mezi chladižem a motorem (sou to takový 2 válce jeden velkej a jedn malej na něm :D ) a je to přišroubovaný 2 šroubama na převodovce ale jako když si takovej laik, tak nevim , já bejt tebou tak se do toho nepouštim a radši někomu řeknu :)

tipo 1.6 ie decent tuning - 14"alu , sportovní filtr,prahy,leddiodove neony,blinkry fabia,mračítka, M3 zrcátka ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 týdnů zpět #7 od jakub
Dík za radu už jsem ho našel. Já jsem zedník a v autech se moc nevyznám ale už jsem dost věcí na autě opravil a fungují dobře.A FIATA mám teprve dva roky tak ho pomalu poznávám 8) 8) :arrow:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 týdnů zpět #8 od scherer012
ak to urobíš, skontroluj si aj kontakty na zapojení a kostru- tá robí najväčšiu šarapatu (aspoň u mňa :D )

Fiat Tipo 1.7D
pomaly dávaný dokopy

po tráve sa nechodí- po tráve sa smeje
práca ma fascinuje- dokážem sa na ňu dívať celé hodiny

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 týdnů zpět #9 od jakub
Tak jsem rozebral startér,celej vyčistil uhlíky jsou v poho a kotva také.Tam jak je to ozubené kolečko a jak končí osa je ten otvor vybroušený do oválu a ta osa se hýbe do stran ale né o moc tak jeden milimetr.Má to na startování vliv.Jestli ne tak co jiného mám zkusit díky. :?: :?: 8) :arrow:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 týdnů zpět #10 od jakub
Můžu poprosit o upřesnění té kostry mě ze startéru vedou jen tři kabely dva malý a jeden velký vede od+baterie a ty dva se ztrácejí někde ve spleti dalších. :?:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 týdnů zpět #11 od scherer012
skús si potiahnuť hrubší kábel od -pólu akumulátora na telo štartéra, alebo ho daj pod maticu, ktorou priťahuješ štartér o blok prevodovky.
Ak to pomôže, treba nájsť kostru motora a očistiť ju :D

fiattipo.net/modules.php?name=News&file=article&sid=64

Fiat Tipo 1.7D
pomaly dávaný dokopy

po tráve sa nechodí- po tráve sa smeje
práca ma fascinuje- dokážem sa na ňu dívať celé hodiny

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 týdnů zpět #12 od petr1978

Ahoj ja jsem naprostý laik a nevím kde je startér a ten komutátor ani ty uhlíky tak mi prosím skuste napsat nejáký návod a já to vyskouším díky moc a mimochodem už to nestartuje vůbec jsem s toho na nervi tak za všechny rady a návody moc díky. :?: :cry: :cry:


Ještě než začneš kuchat startér se podívej na ukostření od převodovky k nápravnici. Je to takový měděný neizolovaný a placatý kabel co by měl vást zaspoda převodovky a napojovat se na karoserii.

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.419 sekund
Powered by Kunena fórum