Výfuky Ferroz

Více
16 roků 6 dní zpět #1 od čenda
Výfuky Ferroz vytvořil uživatel čenda
Jsou to levné polské výfuky, zatím nejlevnější, jaké jsem našel.
Máte s nimi někdo zkušenost?
Nečekám zázrak, potřebuju, aby vydržel tak 2 roky - nemá smysl, aby výfuk přežil auto :wink:

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 dní zpět #2 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Výfuky Ferroz
no co je polský tak to zajisté vydrží, mám jednu zkušenost s levným polským výfukem, kupoval se na jaře (přelom únor a březen) a v srpnu byl sežranej na šlupky, takže během roku se kupoval dvakrát novej výfuk....a už se nedivim, že se říká: Nejsem tak bohatej, abych mohl kupovat levné věci :lol:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 dní zpět #3 od čenda
Odpověděl čenda pro téma Re: Výfuky Ferroz
Už jsem to objednal, je jen o něco dražší, než co mi nabídli na vrakárnách v okolí.
Zkusím to preventivně dodatečně ošetřit proti korozi a uvidím. Pořád bude lepší než slepenec, který jsem tam měl dosud.

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 dní zpět #4 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Výfuky Ferroz
---

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 dní zpět #5 od čenda
Odpověděl čenda pro téma Re: Výfuky Ferroz

2Cenda: a cena je jaka? Nekdy je lepsi pridat par stovek a mit klid :wink:


Bohužel tam rozdíl pár stovek není. Ten polský je za asi 2200, ostatní, které jsem viděl (Bosal, Walker atd.) byly za nejméně dvojnásobek.

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 dní zpět #6 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Výfuky Ferroz
a kterej díl výfuku to je ???

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 dní zpět #7 od čenda
Odpověděl čenda pro téma Re: Výfuky Ferroz
Přední na 1,4 51 kW, od motoru po katalyzátor (trubky svedené do jedné, vlnovec, příruba).
Stávající jsem musel rozřezat flexou kvůli zarezlým šroubům na přírubě. Někdo ho tam už nastavoval (asi) lešenářskou trubkou od lambdy po vlnovec. Chvíli (za tmy a před demontáží) to vypadalo, že to má smysl svařovat, realita byla ale úplně jiná - ta navařená trubka byla jak cedník a celé to bylo už jednou svařené tak došišata, že už by se mi to tam po vyvaření asi nepovedlo napasovat :?

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 dní zpět #8 od SKV
Odpověděl SKV pro téma Re: Výfuky Ferroz
S polským mám dobrý zkušenosti - vydržel skoro 4 roky, ale nakonec vylítaly příčky na zadním díle. Jinak típko je denně používané! Viz: marix.biz/katalog.php?znacka=FIAT&mo...hp=&kw=&cat=

Tipo 1,4 iE, najeto
235 000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 dní zpět #9 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: Výfuky Ferroz
Já sem před čtyřma rokama kupoval Polmostrow oboustranně pohliníkovanej plech a dodneška slouží v zimě v létě pořád. O víkendu sem na něj letmo kouknul (jen tak přes podběh) a vypadal zatím dobře tak uvidíme kdy umře. Prodává se dnes za 2000, já ho kupoval o něco víc, ceny šli docela dost dolů...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.384 sekund
Powered by Kunena fórum