Expanzka u chladice - da se koupit samostatne? (1.4ie/89)

Více
16 roků 3 měsíců zpět #1 od jaluvkap
Vcera jsem zjistil,ze kdyz se zahreje chlad.kapalina a stoupne tlak, tak mi skrze expanzku u chladice a jeden svar zacina strikat voda ... da se ta expa koupit samostatne? Co jsem zatim narazil (napr. autokelly), tak ji prodavaj jen jako komplet i s chladicem ...

Fiat Tipo 1.4 ie (1989)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #2 od drto
nie som si uplne isty ale na 1,4 je to aj s chladicom a samostatne sa to kupit neda. ja som kupoval tiez cely novy chladic aj s nadobkou :wink: vysiel ma 2200,- Sk

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #3 od jirkaR

Vcera jsem zjistil,ze kdyz se zahreje chlad.kapalina a stoupne tlak, tak mi skrze expanzku u chladice a jeden svar zacina strikat voda ... da se ta expa koupit samostatne? Co jsem zatim narazil (napr. autokelly), tak ji prodavaj jen jako komplet i s chladicem ...


možná bych měl starší za hodně rozumnou cenu :wink:

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #4 od jaluvkap
Mno takze jsem se vcera dival na ten chladic a expanzka je tam tak blbe, ze se to da asi fakt ledak oupit samostatne nebo se na to vy... ... taxem to zalepil a uvidime, co to bude delat

Fiat Tipo 1.4 ie (1989)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #5 od drto

Mno takze jsem se vcera dival na ten chladic a expanzka je tam tak blbe, ze se to da asi fakt ledak oupit samostatne nebo se na to vy... ... taxem to zalepil a uvidime, co to bude delat


ja ked som mal problamy s chladicom tiez som ho skusal zalepit ale nebolo to k nicomu aj tak som musel kupit potom druhy. ono taketo platanie nie je na dlho. po case sa ti zavada vrati znovu :wink:

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #6 od jaluvkap

Mno takze jsem se vcera dival na ten chladic a expanzka je tam tak blbe, ze se to da asi fakt ledak oupit samostatne nebo se na to vy... ... taxem to zalepil a uvidime, co to bude delat


ja ked som mal problamy s chladicom tiez som ho skusal zalepit ale nebolo to k nicomu aj tak som musel kupit potom druhy. ono taketo platanie nie je na dlho. po case sa ti zavada vrati znovu :wink:

mno jeste je v planu tam supnout nejakou zaplatu a stahnout kovovym paskem ... mozna,ze se to vrati, ale to risknu ... v planu je na pristi rok nove auto, tak to snad do te doby prezije bez uhony

Fiat Tipo 1.4 ie (1989)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #7 od drto

Mno takze jsem se vcera dival na ten chladic a expanzka je tam tak blbe, ze se to da asi fakt ledak oupit samostatne nebo se na to vy... ... taxem to zalepil a uvidime, co to bude delat


ja ked som mal problamy s chladicom tiez som ho skusal zalepit ale nebolo to k nicomu aj tak som musel kupit potom druhy. ono taketo platanie nie je na dlho. po case sa ti zavada vrati znovu :wink:

mno jeste je v planu tam supnout nejakou zaplatu a stahnout kovovym paskem ... mozna,ze se to vrati, ale to risknu ... v planu je na pristi rok nove auto, tak to snad do te doby prezije bez uhony


tak to ano ak si neplanujes nechat to auti aspon 3-4 roky tak investicie asi nemaju moc cenu. aj ked ho ale budes potom predavat tak ho koli takymto drobnostiam predas za ovela nizsiu cenu :wink:

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.612 sekund
Powered by Kunena fórum