Jaký Fridex?(Tempra1,6 benzín r.v.1991)

Více
15 roků 10 měsíců zpět #1 od BOBO
Prosím o radu.Jaký je lepší Fridex do Tempry?Prý existují dva,jeden modrý a druhý jiný.Jeden z nich jsem slyšela,že ničí hlavy a tak nevím,zda to není něco jako jedna paní povídala....Děkuji za radu zkušenějších :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #2 od drto
no ja pouzivam modry - modro zeleny (nie fridex). ale su este sa mi zda cerveny a zlty. mala by si mat hlinikovu hlavu tak treba pouzivat na hlinikove motory :wink:
ten modry by mal byt ok :D

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #3 od BOBO
Díky! Tak jsem si to už zjistila!(zeptala jsem se opraváře,jaký mi tam vloni nalil a je to :? nechápu,že mně to nenapadlo hned.)Nalijeme modrý. :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #4 od drto
neni zac ja rad :lol:

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #5 od Předseda
Na barvy nekoukej, je i zelený a růžový. Hlavně musí být na láhvi napsáno, že je na hliníkové hlavy. Pak je totiž ještě na starší motory s litinovou hlavou a ten skutečně hliník vyžírá.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #6 od mk-tec
...pokud se jedná o ty barvy a FRIDEX, tak ten modrý je G48. Je určený pro naše typy motorů. Doba výměny je po 3 letech. Pak je ten rádoby červený, který je na celohliníkové motory a zde je interval výměny 5 let - i ten můžeš v pohodě použít - má lepší vlastnosti a je stálejší.

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #7 od Tomas-Oaza
presne tak G48 tam ma byt. jeste min tyden sem mel a nabizel sem ho za 55,-/ltr. bohuzel nic uz nezbylo. mozna by se dal jeste obednat ale kvuli 10 ltr nevim nevim

Lancia Kappa 2,4 TDS
Škoda Favorit čundrbudka

www.lanciaklub.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #8 od BOBO
Díky pánové.Nakonec na pumpě měli jen univerzal,ale je tam napsáno že je na hliníkové hlavy,tak doufám že jsem nic nezkazila. :? Nebo ano?Ještě tam není nalitý..... :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #9 od Tomas-Oaza
ee, v poradku :wink:

Lancia Kappa 2,4 TDS
Škoda Favorit čundrbudka

www.lanciaklub.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #10 od mk-tec
...pokud je to na to určený, tak by to mělo být v pohodě. Akorát nevím, proč na pumpě, kde je to o dost dražší... Jinak určitě vypusť celý obsah a dej komplet nový a podívej se na dobu výměny - i když teplota použitelnosti se skoro nemění, časem ztrácí antikorozivní vlastnosti... Pokud bude voda, co vypouštíš, příliš kalná, doporučil bych ještě průplach. Ale je potřeba vědět, v jakým stavu je celý chladící systém, aby se ti průplachem neuvolnilo i to, co drží těsnost v systému... :)

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #11 od BOBO
AHA? A to jsem si myslela,že je to na pumpě levnější.(3l 257,-Kč)Nojo,to bude tím,že v drogerii brouzdám v úplně,ale v úplně jiných regálech :D .On u nás ve Volyni stojí benzín 24,70Kč,tak jsem předpokládala,že budou seriozní i v ostatním. 8)
A jinak moc děkuji za radu s výměnou.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #12 od drto

AHA? A to jsem si myslela,že je to na pumpě levnější.(3l 257,-Kč)Nojo,to bude tím,že v drogerii brouzdám v úplně,ale v úplně jiných regálech :D .On u nás ve Volyni stojí benzín 24,70Kč,tak jsem předpokládala,že budou seriozní i v ostatním. 8)
A jinak moc děkuji za radu s výměnou.


si z volyně :D tam sa nakrucalo slnko, seno a .... ze? :lol: :lol:

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #13 od BOBO
Ano ano.:D Přímo v Hošticích u Volyně."to je co bys kamenem hodil".

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #14 od Předseda

AHA? A to jsem si myslela,že je to na pumpě levnější.(3l 257,-Kč)Nojo,to bude tím,že v drogerii brouzdám v úplně,ale v úplně jiných regálech :D .On u nás ve Volyni stojí benzín 24,70Kč,tak jsem předpokládala,že budou seriozní i v ostatním. 8)
A jinak moc děkuji za radu s výměnou.


To je v pohodě, já teď kupoval normálně v supermarketu, 3 litry za 270,-.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.492 sekund
Powered by Kunena fórum