auto škube

Více
15 roků 5 měsíců zpět #1 od Michael!!!
auto škube vytvořil uživatel Michael!!!
čau dy dnes jsem jel do školy...normál vše v pohodě pak najednou ke konci cesty se mia uto začalo dusit a nechtělo ject jelo až když jsem podražid a točil to jak mile jsem vyřadil tak byly ot.2 000 tak jsem dojel a chcítpl počkal až motr vychladne a juknul na svíčky svíčky byly v pohodě čistý a jiskra byla fajn říkám co to tedy je,zase nastartuju ot. v poho 900 ale vyjedu a to byl děj jsem musl dát na rozjest 3 000 jinak mi to chcípaloa nerozjelo no prostě děj dojel sjem pracně domů a a zase volnoběh 2 000 ot.§§§nevíte někdo co to ej za zradu???

Fiat Tempra 1.6i.e cat.kombi 1992!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #2 od hondzik1
Odpověděl hondzik1 pro téma Re: auto škube
chlape řešim to samý... Auto se dusí, netáhne... Pak najednou vše O.K.... Prostě hledám to svinstvo, který za to může... Zvýší se mi i spotřeba, když cuká...
Fakt mě to taky zajímá...

Fiat Tipo 2.0 i.e 8V GRANTURISMO
cca. 350 000 km už je K.O., jen motor je stále O.K.
Nyní Tipo 1.4, 51KW, které mě mile překvapilo..
Bude transplantace a znovuoživení 2.0 ie

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #3 od rs
Odpověděl rs pro téma Re: auto škube
To michael:
No u tebe uz clovek nevi.Zacal bych tesnosti sani a pokracoval tlakem paliva.
Samozrejme oblibena zavada tveho vstriku snimac klapky by todle taky mohl delat.

To Hondzik:
U tebe bych zacal tlakem benzinu a kontrolou snimacu teplot a tlaku.

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #4 od Michael!!!
Odpověděl Michael!!! pro téma Re: auto škube
chlape řešim to samý... Auto se dusí, netáhne... Pak najednou vše O.K.... Prostě hledám to svinstvo, který za to může... Zvýší se mi i spotřeba, když cuká...
Fakt mě to taky zajímá...
jj ta spotřeba je tam taky hrozně velká!!!...já už asi udělám to že tam lupnu jinej motor!!!A Bude snad pokoj nebo taky ne no!!!

Fiat Tempra 1.6i.e cat.kombi 1992!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #5 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: auto škube
Michale....proč zakládáš duplicitní témata? Píšeš do staršího, kde je mnoho odpovědí, tak v něm pokračuj a nezakládej nové. Za další, když chceš reagovat na něčí odpověď, je tu tlačítko "citovat". Už jednou jsem tě na to upozorňoval. Toto je moje druhé a poslední varování. Doufám, že pravidla jsi si přečetl a znáš je.

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #6 od Michael!!!
Odpověděl Michael!!! pro téma Re: auto škube
Charles
Ale já jsem přeci tohle téma založil poprvé to nemá nic společného stím co jsem měl za problémy před tím to se toho přeci vůbec netýká???...nebo je to také špatně???...já ti ted nerozumím Charlesi!!!

Fiat Tempra 1.6i.e cat.kombi 1992!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #7 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: auto škube
Co je špatně? Třeba to, že můžeš psát do jednoho tématu, které má titulek "škubání a malý výkon". Radek tam taky odpovídal, to téma zakládal myslím hondzik1. Takže proč nepoužiješ funkci "Vyhledávání" ( www.fiattipo.net/modules.php?name=FT_Search ) kde by jsi napsal škubání a ono by ti jako první vyjelo tohle téma. Prostě než založíš téma, i když je to tvoje první s jiným problémem, tak nejdřív pohledej, jestli to tu již nebylo. Pokud jsi četl pravidla, víš o tom, protože to tam je napsáno:

# Uživatelé tohoto fóra se zavazují k dodržování všech bodů pravidel. Dojde-li k porušení, administrátor si vyhrazuje právo uživatele potrestat individuálně, většinou domluvou a změněním hodnocení ve fóru, popřípadě udělit zákaz vstupu na několik dní, nebo i zablokování uživatelského účtu.

Při opakovaném porušování pravidel bude uživatel označen Avatar ikonou
# neumím správně pojmenovávat témata
# porušuji pravidla fóra
# porušuji pravidla a brzy budu vyloučen
# nechovám se slušně
# vkládam spam
# uživatel byl vyloučen z klubu


# Dříve, než-li založíte nové téma, projděte všechny názvy témat. Pokud je již diskuse na Vámi hledané téma založena, napište Váš příspěvek tam. Jestliže ani po pečlivém prohledání nenaleznete diskusi týkající se Vašeho problému, založte novou.
# Používejte vyhledávání ve fóru!
# Nezakládejte diskuse, kde nadpis nebude popisovat problém, takže diskuse "Pomoooc!",
"Kdo mi poradí?" apod. NEZAKLÁDEJTE! Místo nich třeba toto: "Upadlo mi kolo"

Ale zajisté toto všechno znáš a řídíš se tím !!!

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #8 od jipaf
Odpověděl jipaf pro téma Re: auto škube
taky mi to škubalo a nechtělo jet, a ta samá závada byla u dvou kolegů fiaťáků, nevěřili mi a když mě vezli a škubalo jim to, tak jsem před nimi otevřel jejich nádrž, a víčko nešlo odlepik jak bylo podtlakem přisáté... po nacucnutí vzduchu do nádrže to zase chvilku jelo...
po výměně víčka vše OK
někdy dokáže potrápit i sebemenší blbost
ale můžete mít závadu někde jinde jinde v něčem jiném

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #9 od Michael!!!
Odpověděl Michael!!! pro téma Re: auto škube
nu to víčko jsem už také zkoušel zkoušel jsem jet bez něho a pořád je to stejné ale díky za radu!!!

Fiat Tempra 1.6i.e cat.kombi 1992!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #10 od Michael!!!
Odpověděl Michael!!! pro téma Re: auto škube
tak ej to zajmavé když s tím plynem cukám tak je to pohoda ale když ho dám celej najednou nebo jen půjku tak nic!!!chjooo

Fiat Tempra 1.6i.e cat.kombi 1992!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #11 od hondzik1
Odpověděl hondzik1 pro téma Re: auto škube

tak ej to zajmavé když s tím plynem cukám tak je to pohoda ale když ho dám celej najednou nebo jen půjku tak nic!!!chjooo


Přesně to samý... Pokud jakoby pumpuju pedálem plynu, je to v pohodě... Pokud normal, cuká... Jakoby se dusí...
Reaguje na to i ekonometr... Lehký dotek plynu a položí se za červené pole... A neklesá míň než na polovinu...
Místy ale klid, jede skvěle, nežere..

Už fakt nevím, kde hledat.. Už jsem vyměnil co šlo...

Fiat Tipo 2.0 i.e 8V GRANTURISMO
cca. 350 000 km už je K.O., jen motor je stále O.K.
Nyní Tipo 1.4, 51KW, které mě mile překvapilo..
Bude transplantace a znovuoživení 2.0 ie

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #12 od Michael!!!
Odpověděl Michael!!! pro téma Re: auto škube
no je to náké zamotane ted jsem se domluvil s kámošem on má celej motor z tipa 1.4 1992 tak já si z toho vezmu stříkačku komplet se vším a skusím vyměnit tohle tak potom dám vědít!!!snad to pomůže:)

Fiat Tempra 1.6i.e cat.kombi 1992!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #13 od 123321
Odpověděl 123321 pro téma Re: auto škube
Dobrej, Kdyz najedu do zatacky } prudsi zatacky a kdzy mne raficka ukazuje rezervu auto nereaguje na plyn a musim pockat az se asi neco spamatuje v nadrzi. aby auto reagovalo na plyn. Skratka mam pocit ze mam spinavou Pal. Nadrz / cim vice benzinu, tim mene cukani a skubani za jizdy ... Mate stimto nekdo nejakou zkusenost ?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #14 od Kůrkyn
Odpověděl Kůrkyn pro téma Re: auto škube
když je málo benzínu v nádrži, tak čerpadlo nemá co čerpat :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #15 od 123321
Odpověděl 123321 pro téma Re: auto škube
:D jo fakt :D ale v rezerve ma byt skoro 10 litru benzinu, takze kdyz tam mam rezervu a je vic vyjeta cuka to a naliju tam za 500 tak proc to cuka ale jen malo ? protoze tam to cerpadlo nema co sat ? a proc to dela vylozene v zatackach nebo kdyz tomu dupnu.. .ajo vlastne uz vim, protoze to nema co sat ale je tam skoro 30 litru .. chci vedet jestli jestli to muze byt bordelem v nadrzi .. a jak ho dostat ven kdyz nadrz nejde nejak otevrit ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.520 sekund
Powered by Kunena fórum