Nemáte někdo fotky uchycení chladičů ?

Více
14 roků 9 měsíců zpět #1 od petr1978
Zdar Tipaři :) Potřeboval bych malou pomoc. Nemáte náhodou někdo nafocené uchycení Chladičů vzduchu a oleje na 1,9 TD?
Zrovna se trápím při přestavbě z 1. DOHC na 1.6 DOHC Turbo a nevím jak do karoserie dostt Intercooler a chldič oleje :(

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #2 od Honza

Zdar Tipaři :) Potřeboval bych malou pomoc. Nemáte náhodou někdo nafocené uchycení Chladičů vzduchu a oleje na 1,9 TD?
Zrovna se trápím při přestavbě z 1. DOHC na 1.6 DOHC Turbo a nevím jak do karoserie dostt Intercooler a chldič oleje :(


inspiruj se coupe.... je to stejný..

fiattipo.eu/anleitungen_oelkuehler.php alespoň oil cooler:)

coupe 2l 16V ... no cement
tipo 2l 8V RIP-> 2l 16V alive
stilo 1.8 16v
156 2.5 V6
bravo HGT 175 alive

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #3 od petr1978
Díky Honzo :) Škoda, že jsem to neviděl dříve, pěkně jsem se potrápil s uchycením motoru v místě filtru :( Musel jsem vyřešit problém jak dostat do jednoho místa držák motoru a ještě nádstavec na hadice olejového chladiče.
Tak ještě insporaci pro Intercooler a bude to super :)
Úplnou náhodou někdo nemáte nádstavec pro olejový filtr z Cupé?

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #4 od Toncek

Díky Honzo :) Škoda, že jsem to neviděl dříve, pěkně jsem se potrápil s uchycením motoru v místě filtru :( Musel jsem vyřešit problém jak dostat do jednoho místa držák motoru a ještě nádstavec na hadice olejového chladiče.
Tak ještě insporaci pro Intercooler a bude to super :)
Úplnou náhodou někdo nemáte nádstavec pro olejový filtr z Cupé?


je tam taky vlastně jenom strčený plech mezi silentblokem převodovky a kastlí a na něm je přišroubovaný coller,když zbyde zitra čas tak ti to bliknu

seat ibiza 1,9tdi,power plus 764
Lancia kappa 2,4jtd,pjetihrnek:-),už je pryč
fiat brava 1,9td,prodáno
tempra 1,9td,jede jak z praku,olej už nebere,ve stadiu oprav a úprav

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #5 od petr1978
Díky, budu fakt vděčný. Zatím mám všechno přišroubované jen tak provizorně, tak jak mě to zrovna napadlo. Mám chladiče z Lancie Delty, ale do tipa se nedají připasovat:-( Pak jestli budeš mít možnost, šlo by nafotit o pravý držák motoru? Rád bych viděl kde je umístěn filtr oleje a kde jsou výstupy na chladič.
Ještě jednou, díky moc :)

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.337 sekund
Powered by Kunena fórum