Membrana na cerpadle

Více
13 roků 4 měsíců zpět #1 od Palinko46
Membrana na cerpadle vytvořil uživatel Palinko46
Zdravim ...chcem sa s vami poradit ...Ako sa prejavuje prasknuta pripadne zaseknuta membrana na cerpadle ktora ovlada davku nafty pod tlakom turba.Neviem najst pricinu jedno turbo sa odfajcilo pravdepodobne touto zavadou. Vymenil som turbo a auto stale netaha a tlak nie je dostacujuci max.O.4 bar pri com auto nedymi ani na cierno ani modro nijak.Ako keby malo nedostatok nafty.nadrz vycistena, filtre vymenene tak mi poradte ked je to ta membrana ako ju vymenit a na co si dat pozor.

FIAT TIPO 1.9TDs predosly majitel Majster.302 000 km motor super, uz je v novej kasni.Pomaly davany do kopy :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 1 měsíc zpět #2 od Palinko46
Odpověděl Palinko46 pro téma Re: Membrana na cerpadle
Takže chlapi.Membrana je cela, všetky hadičky som vymenil, vytlak turba je tesny, intercooler vyčisteny,nadrž vyčistena skuška turba len tak na volnobeh- odpojil som hadicu na vytlaku sania a pridal plyn na plno turbo tlači sami zda že dobre.ale zavada je stale ta ista tlak turba 0.5 bar max nech robim čo robim.V momente ak začina tlačit turbo na palubovke vidiet pekne ako tlači ale sa mi zda že neskor ako by malo a aj ked zatlači turbo žiaden zatah sa nedeje len plynule zrychlovanie.fakt už neviem čo mam robit a som z toho zufaly...už mi ostava asi len čerpadlo,lebo pred tym ak turbo zatlačilo bolo to uplne ine ako teraz.mam dojem akoby v tom momente kedy ma pridat naftu pri zatlačeni turba ju nepridalo.neviem fakt už neviem....alebo ešte rozvody boli menene,ale neviem či to bude nimi kedže auto štartuje dobre,alebo turbo no to bolo dobre ked som ho montoval.

FIAT TIPO 1.9TDs predosly majitel Majster.302 000 km motor super, uz je v novej kasni.Pomaly davany do kopy :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 dní zpět #3 od majster
Odpověděl majster pro téma Re: Membrana na cerpadle
ahoj
toto ti začalo po výmene rozvodov, tam bude chyba.
stačí aby bolo čerpadlo o zub posunutý, a nemáš predstih.

zapečeny fiaťak
marea 1.9 JTD 77/105
tipo 1.9 TDS 66/90-predane-s lutostou spominam
favo-lpg
favo-be - zosrotovane

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 8 měsíců zpět #4 od Palinko46
Odpověděl Palinko46 pro téma Re: Membrana na cerpadle
mechanik ma uistoval že su na 100% dobre spravene...ja mam na Teba otazku ak je to posunute nič neklepe štartuje stale vynikajuce ale keby to bolo posunute maly by to dymit? teraz nedymi vobec.Auto ide tak ako ked bolo pridrete turbo ked si spominaš...tento tyžden to posielam do servisu ....lebo ja na to nemam absolutne čas sakra sice už by som chcel mat ruky od oleja :D

FIAT TIPO 1.9TDs predosly majitel Majster.302 000 km motor super, uz je v novej kasni.Pomaly davany do kopy :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.314 sekund
Powered by Kunena fórum