Prodám Tempru 1.9 TDs 59 kw,1992

Více
12 roků 2 měsíců zpět - 12 roků 2 měsíců zpět #1 od sch
Auto je zatím na papírech a vcelku,odešel ventilátor topení a přestalo to včera startovat (točí ale bez start spreje nelapne,ty mrazy mu moc nesvědčí).Motor jel napohodu vzal si malinko oleje,turbo tlačí 3/4.Je to vhodný spíš na díly než na nějaké velké výlety.Kastle v dobrým stavu,pár puchýřu je ale spodek je zdravej bez děr nastříkán gumoasfaltem.
Obutý jsou protektory M+S vpředu 7mm,vzadu 5mm nechám klidně zvlášť za 600,-. Jestli o díly nebude zájem,jde to do šrotu.. nemám místo ani důvod to schovávat.. stk končí za 14 dní.Do auta už nechci vrážet další peníze. Abych nezapoměl,mám tu ještě litá kola z alfy který na tom byli kola-pneu-alu.sbazar.cz/lita-kola-alfa-r...trebic-o7032414.html
Světlé modrá barva,,fotky budou v případě zájmu.
Ceny dohodou,levně.
Kuba ,722 769 269, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Třebíč
Poslední změna: 12 roků 2 měsíců zpět uživatelem sch.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 měsíců zpět #2 od alain
Kolik by byla cena za celé auti.

Lancia Kappa 2.4 TDS v Kůží

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 měsíců zpět #3 od sch
Auto je psané na souseda,já jsem s ním akorát jezdil a abychom se vyhli eko poplatku,sepsali jsme spolu pouze smlouvu-EKOdaň zaplacená není.
Není problém zrušit a nechát do na díly.
Cenová představa za komplet auto bez hudby a baterky 3 500,- Není problém projet,vyzkoušet a dohodnout se.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 měsíců zpět #4 od sch

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 měsíců zpět #5 od sch
2 300,- bez baterky a kol, budou tam s min. vzorkem,

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 měsíců zpět #6 od sch
auto je s největší pravděbodobností prodané,liťáky stále k mání

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.373 sekund
Powered by Kunena fórum