Olej do serva

Více
12 roků 2 měsíců zpět #1 od DURI123
Olej do serva vytvořil uživatel DURI123
Ahojte, vieme szistit specifikaciu pre olej do serva? alebo pri tomto type auta na tom az tak nezalezi? mohlo by tma ist napr toto?:
obchod.damoslovakia.sk/katalog/oleje-a-m...leje/castrol-chf-1l/

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 2 měsíců zpět - 12 roků 2 měsíců zpět #2 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Olej do serva
Musí mít klasifikaci DEXTRON ll. Já jsem ho koupil na čerpací stanici OMV. Píše se to i chytré knize. Už se to taky řešilo.

www.fiattipo.net/index.php/forum/17-moto...t=15&start=15#115170
Poslední změna: 12 roků 2 měsíců zpět uživatelem jumbo.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 měsíců zpět #3 od Skyline
Odpověděl Skyline pro téma Re: Olej do serva
je nějaký rozdíl v oleji se klasifikaci DEXTRON ll a v hydraulickým co lijem v práci do soustruhu? de mi o to jestli to poznám na volantu :)

Fiat Tipo 1.8 swap 2.0 16v Turbo, 3dv., bílé - ve výstavbě
Fiat Tipo 1.4, 3dv., černé
Fiat 500 BlackJack 1.4 100HP
Alfa Romeo 156 sw 2.4 10v 110kw
bejvalé:
Fiat Tipo 5dv. 1.4, 1.6, 2.0 8v, 2.0 16v
Fiat Tipo 3dv. 1.4, 1.6

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 měsíců zpět #4 od ivobr
Odpověděl ivobr pro téma Re: Olej do serva
ja do serva davam obyčajný hydraulický olej a nemám problém. :huh:

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 měsíců zpět - 12 roků 2 měsíců zpět #5 od Ricsi257
Odpověděl Ricsi257 pro téma Re: Olej do serva
Ja davam Castrol ATF toje taka ista norma nez DEXRON 2 s kvalitou od castrolu :) www.profivodic.sk/obchod/castrol-atf-dextron-ll
Poslední změna: 12 roků 2 měsíců zpět uživatelem Ricsi257.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 měsíců zpět #6 od DURI123
Odpověděl DURI123 pro téma Re: Olej do serva
ok, a navod na vymenu je aky? na octavke to bolo tak ze som na riadeny uplne dole vykrutil srobu a vytocenim kosiel sa olej vypumpoval, potom sa olen nalial, par krat sa vykrutili kolesa-odvzdusil osa to samo a bolo to... moze sa tento postup aplikovat aj tu???
cca kolko tam ide toho oleja?

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 měsíců zpět #7 od Ricsi257
Odpověděl Ricsi257 pro téma Re: Olej do serva
Ide tam 0.75litra, spon ze do 2.0ie :D a postup je stejny na vimenu len na vipustanie tam treba dat dole niektoru hadicku na riadeni a parkrat pootocit volantom (Bez nastartovania) a pekne vytlaci olej :D potom len naliat novy :)) a odvzdusnit ako si to aj pisal,nastartovat a pootacat par krat nadoraz volnatom :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 měsíců zpět #8 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Olej do serva
prej 0,75l :D to bych rád viděl, to jsi vyměnil sotva polovinu náplně...já když to dělal u svého tipa, tak jsem tam nalil 1,9l :D koupil jsem od firmy Hekra červený olej do hydraulických převodovek a servořízení...

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 měsíců zpět #9 od Ricsi257
Odpověděl Ricsi257 pro téma Re: Olej do serva
Ospravedlnujem sa za zle udaje :) ale to 0,75litra pise virobca jeto tak pisane v katalogu :) ja som uz tiez vymienal a stacilo mi jedna flasa toho ATF takze neviem mozno mam iny tip serva :D :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 měsíců zpět #10 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Olej do serva
no já jsem ten olej se snažil vypustit úplbě všude, odpojil jsem hadice a i servo jsem vylil...ale je fakt, že pak jsem to ještě při natočeném motoru vypustil a prolil...ale je pravda, že by měl stačit hydraulický. Jen pozor na to, aby nežral gumu :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 měsíců zpět #11 od joki
Odpověděl joki pro téma Re: Olej do serva
Ja som menil cele servoriadenie mal som dole všetky hadičky a trubky menil som všetky medene tesnenia ,Starý olej bol vypustený na 98%.
Noveho oleja som potreboval menej ako 1l tych 0,75 môže byť.

jj

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.434 sekund
Powered by Kunena fórum