nefunkční ukazatel tlaku

Více
12 roků 2 týdnů zpět #1 od mirekheza
ahoj lidi.
pořeboval bych poradit, dostal jsem fiat tipo 1.9 TD a na palubce mi nefunguje ukazatel tlaku turba, jak se to dá opravit nebo kde může být chyba. děkuji za jakoukoliv radu.
MIRA

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 týdnů zpět - 12 roků 2 týdnů zpět #2 od DURI123
Odpověděl DURI123 pro téma Re: nefunkční ukazatel tlaku
treba ti odskusat cidlo tlaku, je primontovane pri olej filtri... je to klasicke odporove cidlo cize ho naposis na ohm meter a ked don pustis vzduch /tlka oleja/ tak ti musi klesad odpor... ak to tak bude chybu budes mat v kabelazi

fiattipo.net/index.php/forum/5-elektro-i...t=15&start=15#126998

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)
Poslední změna: 12 roků 2 týdnů zpět uživatelem DURI123.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 týdnů zpět #3 od sláva
Odpověděl sláva pro téma Re: nefunkční ukazatel tlaku
Zdravím,nechci do toho mluvit,ale nefunguje mu tlak turba,to nemá s tlakem oleje nic společného.To funguje na tlaku ze sání,zkontroluj hadičku,jestli není porezní (vadná)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 týdnů zpět #4 od ivobr
Odpověděl ivobr pro téma Re: nefunkční ukazatel tlaku
duri sa pomýlil a rieši tu tlak oleja. :) neviem ako je to na analogovej palubke ale ja to mám na digitálnej nasledovne. zo sania mi ide hadička na vrch palivového čerpadla kde si pridáva tlakom turba palivo,s tade ide druhá hadička do nejakého prevodníka ktorý je namontovaný pred baterkou a ten potom pomocou nejakého potenciometra udáva hodnotu ktorá sa zobrazuje na budíku. z toho prevodníka idú do budíka tri káble. jeden je odpojený,druhý ide ešte cez čidlo na saní do prístrojovky a ten tretí tam ide priamo. takže treba najskôr popozerať či nieje niekde odpojená hadička a potom či sú zapojené všetky káble. na analogovej myslím že tu niekto písal ide priamo hadička z čerpadla do budíka.

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 týdnů zpět #5 od mirekheza
chlapi dík za rady já mám taky digitál, až budu mít chvilku času tak se na to mrknu a pak dám vědět jak jsem dopadl. zatím fakt dík. Mira

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 týdnů zpět #6 od DURI123
Odpověděl DURI123 pro téma Re: nefunkční ukazatel tlaku
jasne sorry videl som tlak a hned som pisal o oleji heh sorry

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.340 sekund
Powered by Kunena fórum