1.7 D nejede

Více
10 roků 10 měsíců zpět #1 od 02lukasm02
1.7 D nejede vytvořil uživatel 02lukasm02
Ahoj potřeboval bych poradit mám Tipo 1.7 D. Opravoval sem celou kastli už to bylo chudák celé schnilé teď je jako nové ale asi 2 roky to stálo a když jsem to celé složil tak jsem to natočil ujel jsem asi 1,5 km jen mezi domy protože mám značky ješte v depozitu. Potom to zase asi týden stálo a po týdnu když jsem to chtěl natočit tak už to jen točí a nechytne. Přišlo mi že po otočení klíčku necvaká ventil který zavíra a otevírá naftu do čerpadla tak jsem koupil nový a auto stejně nechytne, pořád jen točí a žádná snaha. Nalil jsem tam 25l nafty takže tím to nebude ventil jsem koupil nový jak už jsem říkal a už mě nenapadá čím by to mohlo ještě být. Nesetkal se s tím už někdo náhodou? Napadlo mě jestli se nemohlo stát něco s čerpadlem když to stálo tak dlouho.

Fiat Tipo 1.7 D
Fiat Marea Weekend 1.9TD
Fiat Stilo Multiwagon 1.9 Multijet

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 10 měsíců zpět #2 od KarlosNěmců
Odpověděl KarlosNěmců pro téma Re: 1.7 D nejede
když to točí kouří to bíle? jestli ne tak tam nepujde nafta a typoval bych že po 2 letech stání bude ucpana nějaká hadička, ty bych sto pro vyměnil na přepadech a tak, a zkus vyndat a vyčistin to síto co je v tom kyblíku v nádrži já ho měl na svým taky úplně zasraný.

Fiat Tipo 1.9 Td 66kw r.v.1991 bile
Fiat Tipo 1.9 Td 66kw r.v.1995 seda metaliza

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 10 měsíců zpět #3 od 02lukasm02
Odpověděl 02lukasm02 pro téma Re: 1.7 D nejede
Když točím tak to kouří bíle no. Dneska udelam ty hadice a hadičky a pak napíšu. Zatím dík

Fiat Tipo 1.7 D
Fiat Marea Weekend 1.9TD
Fiat Stilo Multiwagon 1.9 Multijet

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 10 měsíců zpět #4 od KarlosNěmců
Odpověděl KarlosNěmců pro téma Re: 1.7 D nejede
tak když to kouří tak by to mělo bejt ready to můžou bejt hadičky dobrý přece jenom bych je ale vyměnil, a taky to můžou bejt žhavičky zkus je vyndat a napoj je na baterku a uvidiš jestli žhaví nebo ne?

Fiat Tipo 1.9 Td 66kw r.v.1991 bile
Fiat Tipo 1.9 Td 66kw r.v.1995 seda metaliza

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 10 měsíců zpět - 10 roků 10 měsíců zpět #5 od ivobr
Odpověděl ivobr pro téma Re: 1.7 D nejede
zmeraj skúšačkou či ide na ten ventil na čerpadle šťava a potom skús či ide aj do žhavičov. nemyslím že by odišli žhaviče len tak a ešte všetky naraz,tak by som ich zbytočne nevyberal,keby boli len dva dobré tak by aspon zbrblal ten motor. aj tie hadičky by som vylúčil,maximálne ak si to nieke na prívode paliva chyta vzduch a spaduje nafta. najskôr niekam nejde elektrika

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d
Poslední změna: 10 roků 10 měsíců zpět uživatelem ivobr.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 10 měsíců zpět #6 od 02lukasm02
Odpověděl 02lukasm02 pro téma Re: 1.7 D nejede
Tak hadice jsou všechny průchozí v pořádku, na ventil proud jde, ventil funguje a stejně to točilo a nic. Tak jsem vyšrouboval přepadový šroub na čerpadle, zalil jsem ho naftou dvakrát to otočilo a vrčelo ale jen na plny plyn a ze sytičem.

Fiat Tipo 1.7 D
Fiat Marea Weekend 1.9TD
Fiat Stilo Multiwagon 1.9 Multijet

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 10 měsíců zpět #7 od 02lukasm02
Odpověděl 02lukasm02 pro téma Re: 1.7 D nejede
Tak dnes sem šel zase zkoušet a opravdu už nevím kde je problém. Odpojil jsem hadici od filtru(přívod na čerpadlo) strčil jsem ji do lahve s naftou, čerpadlo sem zase nalil plné nafty, natočil jsem to chytne to už hned ale vrčí to jen na volnoběh jakmile přidám tak chcípne. A vrčí to do té doby dokud je v čerpadle nafta a z té lahve nebo nádrže to je jedno to novou nenasaje tak už nevím co s tím.

Fiat Tipo 1.7 D
Fiat Marea Weekend 1.9TD
Fiat Stilo Multiwagon 1.9 Multijet

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 10 měsíců zpět #8 od 02lukasm02
Odpověděl 02lukasm02 pro téma Re: 1.7 D nejede

02lukasm02 napsal: Tak dnes sem šel zase zkoušet a opravdu už nevím kde je problém. Odpojil jsem hadici od filtru(přívod na čerpadlo) strčil jsem ji do lahve s naftou, čerpadlo sem zase nalil plné nafty, natočil jsem to chytne to už hned ale vrčí to jen na volnoběh jakmile přidám tak chcípne. A vrčí to do té doby dokud je v čerpadle nafta a z té lahve nebo nádrže to je jedno to novou nenasaje tak už nevím co s tím.


Ještě jsem vzal balonek dal jsem ho na hadici a když napumpuju naftu do čerpadla ručně tak to vrčí normálně ale samo prostě ne.

Fiat Tipo 1.7 D
Fiat Marea Weekend 1.9TD
Fiat Stilo Multiwagon 1.9 Multijet

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.400 sekund
Powered by Kunena fórum