teplota motora + ovzdušnenie chladiacej sústavy

Více
5 roků 8 měsíců zpět #1 od ZR
Zdravím mám taký menší problém, menil som termostat a teraz mi drží stále teplotu okolo 90 stupňov (viem že je to prevádzková teplota dieselového motora) ale začalo mi vytláčať vodu a v expanznej nádržke sa tvorí nejaká penová hmota...začlo nadúvať aj hadice takže je v sústave asi ešte nejaký vzduch.chcem sa opytat ci niekto nevie kde treba umiestnit ovzdušňovací ventil Či trubicu pre prívod do kúrenia alebo na tú hadicu čo z kúrenia vychádza našiel som na internete že tie ovzdušňovaky majú byťt dva a mam len jeden tak ak niekto vie č o s tym dik za radu

Fiat Tipo 1.7 D
Fiat Tipo 1.9 TD
Fiat Tipo 1.9 T.ds.X
Fiat Tipo 1.6 i.e.
Fiat Tipo 1.4 i.e.
Fiat Tipo 1.9 TD

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
5 roků 8 měsíců zpět #2 od joki
Ak je chladiaca sustava ok -mala by sa odvzdušnit sama . Ja si myslým že aj bez odvzušbovaka.Pretože chladič je prepojený do dopuštacej nadoby tenkou hadičkov z vrchu.

Mimochodom-jeden odvzdušnovak by mal byt aj na vrchnej časti chladiča na strane spolujazdca.

jj

Více
5 roků 8 měsíců zpět #3 od ivobr
tak ako hovorí joki,pokial je všetko ok tak sa to odvzdušní samé. ja som tempru v živote neodvzdušnoval. možno ti prepálilo tesnenie pod hlavou alebo praskla hlava ked to tlakuje.

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d

Více
5 roků 8 měsíců zpět #4 od matko228
tiez som uvazoval ci to nebude hlava , alebo podfuknute tesnenie .. skus otvorit na mieste nadrzku a popridavat .. ak vyhadzuje vodu tak bud hlava , alebo tesnenie ..

Fiat Tipo 1.9 TD r.v 1994 66 kw :) No smoke , no fun :D

Vygenerováno za 0.312 sekund