Tipo dymi, rada?

Více
10 roků 2 měsíců zpět - 10 roků 2 měsíců zpět #1 od lukaš 557
Tipo dymi, rada? vytvořil uživatel lukaš 557
zdravym mam dost zavazny problem neviete mi niekto poradit mam fiat tipo 1.9 td strasne dimy na biely husti dym a do neho ide aj kusok cierneho motor ide celkom dobre sice sa mi zda mensi vikon nedavno sa mi stala taka vec ze mi vihodilo hadicu co ide na interkuler a siel som na aute asi tak 120 km nemohlo sa tam stat nieco koli tomu voda nemizne olej tiez nie
Poslední změna: 10 roků 2 měsíců zpět uživatelem Charles. Důvod: priste lepsi nazev topicu

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 2 měsíců zpět #2 od hululu
Odpověděl hululu pro téma Re: j
Mne to dymi na čierno ale to kvôli cerpadlu lebo je pustene na plno ale hento my robilo turbo ja som mal športový filter plný oleja ten som vymenil vymenil som aj palivový filter a keď to popapalo čosi oleja tak to prestalo robiť niekedy my nechcelo udržať volnobech a max ako 2000 som nevytocilnwm môže byť veľa veci na tom aj cerpadlo môže byť zadrbene aj vstreky ;)

:D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • ZR
10 roků 2 měsíců zpět #3 od ZR
Odpověděl ZR pro téma Re: Tipo dymi, rada?
Ja som mal ten istý problém že auto dymilo na bielo a z výfuku bolo ešte aj cítiť zle.spálenú maftu ale s tým rozdelom že ja mám 1.7 čku ale možno ti pomôže čo pomohlo mne. Vymenil som zlé trisky a aj vzduchový filter. A je po probléme

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
8 roků 2 měsíců zpět #4 od 19jakub77
Odpověděl 19jakub77 pro téma Re: Tipo dymi, rada?
Pripájam sa tiež som mal podobný problé-vymenil som trisky a prestalo"oštievali sa"

Fiat Tipo 1,7 D r.v-1994
FACEBOOK:https://www.facebook.com/groups/1502965350005119/

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.282 sekund
Powered by Kunena fórum