Fiat Tipo 1.9 TD - chcípá

Více
9 roků 7 měsíců zpět #1 od HoumyYy
Fiat Tipo 1.9 TD - chcípá vytvořil uživatel HoumyYy
Zdravím. Minulý týden se mně stalo, že mně palivoměr ukazoval čtvrt nádrže a najednou mi auto chcíplo. Myslel sem, že prostě blbě ukazuje, ale včera se mně to stalo znovu, naštěstí sem dojel na neutral ki benzince. Tam sem natankoval do plna - což bylo na ukazateli 29,53 litru. Tzn. že opravdu nádrž nebyla prázdná a s palivoměr ukazoval dobře. Nevíte někdo, čím by to mohlo být, že jakmile klesne hladina nafta na nějakou uroveň, tak auto chcípne, jak kdyby došla nafta? Napadl mě naftový filtr, ten sem sice "nedávno"měnil, ale mohl byt to být. A nebo naftové čerpadlo? Díky za postřehy...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
9 roků 7 měsíců zpět #2 od Skyline
teď sem tohle řešil klukoj u astry, sice v benzínu ale pokaždý když jel a měl málo benzínu tak mu to chcípalo a chvíly trvalo než to znovunastartovalo, tak sem po 20 letech tomu vyměnil filtr vzduchu a paliva, víčko a palec rozdělovače a je to lepší ovšem stejně to udělá prej kdyžmá pod 1/4 nádrže (předtim to dělalo pod 1/2 nádrže).
doporučil sem mu vyčistit nádrž a myslim že to bude OK :) Astra ji má plechovou ještě kevšemu.

mě se to na tipu stávalo taky ale taky u benzína u 2.0 16v a měl sem spoustu bordelu v nádrži co mi ucpal filtr a čerpadlo.

s naftou bohužel nemám zkušenosti ale určitě vyčištění nádrže a nový filtr tomu neublíží

Fiat Tipo 1.8 swap 2.0 16v Turbo, 3dv., bílé - ve výstavbě
Fiat Tipo 1.4, 3dv., černé
Fiat 500 BlackJack 1.4 100HP
Alfa Romeo 156 sw 2.4 10v 110kw
bejvalé:
Fiat Tipo 5dv. 1.4, 1.6, 2.0 8v, 2.0 16v
Fiat Tipo 3dv. 1.4, 1.6

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
9 roků 7 měsíců zpět #3 od HoumyYy
Dík za odpověď. Neska jsem vlezl z kufru do nádrže a výtahl sem sací koš a nestačil sem se divit viz foto v příloze :) Už je mě vše jasný :)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
9 roků 7 měsíců zpět #4 od Brda
Odpověděl Brda pro téma Re: Fiat Tipo 1.9 TD - chcípá
Nedaří se mi ty přílohy otevřít...

fiat tipo 1.9 td

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
Více
9 roků 7 měsíců zpět #6 od Skyline
krásný povidla :)

Fiat Tipo 1.8 swap 2.0 16v Turbo, 3dv., bílé - ve výstavbě
Fiat Tipo 1.4, 3dv., černé
Fiat 500 BlackJack 1.4 100HP
Alfa Romeo 156 sw 2.4 10v 110kw
bejvalé:
Fiat Tipo 5dv. 1.4, 1.6, 2.0 8v, 2.0 16v
Fiat Tipo 3dv. 1.4, 1.6

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
9 roků 7 měsíců zpět #7 od HoumyYy
Jo moc :laugh: :laugh:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.368 sekund
Powered by Kunena fórum