SPOTREBA 1,9TD intercooler

Více
17 roků 2 měsíců zpět #1 od djrjay
SPOTREBA 1,9TD intercooler vytvořil uživatel djrjay
Mam otazku ci by sa nedalo nejako znizit spotrebu?Ked mu šlapnem tak si zobere aj 9l ale to je OK lebo ho nahanam,ale ked jazdim slusne tak sa mi ta spotreba nejako nezda ze by moc klesala.
Keď uberem na cerpadle naftu tak zniži sa spotreba?Počítam s tým že pojde dole vykon.

FIAT TIPO 1,9 TD intercooler 1994 66kw(90k),po uprave 75kw(103k),ABS,servo,4xkotúče BREMBO,turbo GREDDY.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #2 od rat21
Odpověděl rat21 pro téma Re: SPOTREBA 1,9TD intercooler
Ani mne spotreba moc nekolise, ci jazdim setrne alebo nie. Cez 7,5 sa nedostanem. Zral mi 9,5, ked mi brzdili zadne kolesa. Skus skontrolovat brzdy, ci ti nepribrzduju.

1.9 TDsX - r.v. 1991 - 270.000 km - po smrti :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #3 od djrjay
Odpověděl djrjay pro téma Re: SPOTREBA 1,9TD intercooler

Ani mne spotreba moc nekolise, ci jazdim setrne alebo nie. Cez 7,5 sa nedostanem. Zral mi 9,5, ked mi brzdili zadne kolesa. Skus skontrolovat brzdy, ci ti nepribrzduju.


Brzdy su v pohode.Nedavno som ich generalkoval.
Asi si budem musiet zvyknut.Nie je to predsa TDi.Skoda.
Sice ja ho zase ani nejako nesetrim.

FIAT TIPO 1,9 TD intercooler 1994 66kw(90k),po uprave 75kw(103k),ABS,servo,4xkotúče BREMBO,turbo GREDDY.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #4 od libenak
Odpověděl libenak pro téma Re: SPOTREBA 1,9TD intercooler

Ani mne spotreba moc nekolise, ci jazdim setrne alebo nie. Cez 7,5 sa nedostanem. Zral mi 9,5, ked mi brzdili zadne kolesa. Skus skontrolovat brzdy, ci ti nepribrzduju.


Brzdy su v pohode.Nedavno som ich generalkoval.
Asi si budem musiet zvyknut.Nie je to predsa TDi.Skoda.
Sice ja ho zase ani nejako nesetrim.


chmm, to je zvláštní, ale já se s mým TD blížím skoro k tabulkovým hodnotám, takže po městě se v zimně přibližuji k 7l/100km, jinak vloni jsem jel Chorvatsko s průměrnou spotřebou 5,9l/100km.<br>Doufám, že letos, jakmile vyměním výfuk, tak to bude stejné, tzn. zase jednu cestu (cca 900km) na jednu nádrž 8)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #5 od djrjay
Odpověděl djrjay pro téma Re: SPOTREBA 1,9TD intercooler

Ani mne spotreba moc nekolise, ci jazdim setrne alebo nie. Cez 7,5 sa nedostanem. Zral mi 9,5, ked mi brzdili zadne kolesa. Skus skontrolovat brzdy, ci ti nepribrzduju.


Brzdy su v pohode.Nedavno som ich generalkoval.
Asi si budem musiet zvyknut.Nie je to predsa TDi.Skoda.
Sice ja ho zase ani nejako nesetrim.


chmm, to je zvláštní, ale já se s mým TD blížím skoro k tabulkovým hodnotám, takže po městě se v zimně přibližuji k 7l/100km, jinak vloni jsem jel Chorvatsko s průměrnou spotřebou 5,9l/100km.<br>Doufám, že letos, jakmile vyměním výfuk, tak to bude stejné, tzn. zase jednu cestu (cca 900km) na jednu nádrž 8)


Akurát dnes som zistil že po týždni jazdy som zmeral spotrebu a nie je špatné.Vychádza mi to na nejakych 6,5l.Myslím že to asi OK.

FIAT TIPO 1,9 TD intercooler 1994 66kw(90k),po uprave 75kw(103k),ABS,servo,4xkotúče BREMBO,turbo GREDDY.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #6 od BlackJack
Já vždycky když naberu naftu, vynuluju aktuální stav kilometrů. Najedu zase do předešlého stavu a tak to dělám dokola. Spotřeba mi vychází do 6l/100km.

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #7 od djrjay
Odpověděl djrjay pro téma Re: SPOTREBA 1,9TD intercooler

Já vždycky když naberu naftu, vynuluju aktuální stav kilometrů. Najedu zase do předešlého stavu a tak to dělám dokola. Spotřeba mi vychází do 6l/100km.


MOže byť,lebo ja mam nastavene turbo aj čerpadlo na trochu ine hofnoty a nejak ho zas nešetrim.Mne uz turbo tlací od 2000rpm,takže si myslím že ta moja spotreba 6,5-7 je tak ukurat :!:

FIAT TIPO 1,9 TD intercooler 1994 66kw(90k),po uprave 75kw(103k),ABS,servo,4xkotúče BREMBO,turbo GREDDY.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.355 sekund
Powered by Kunena fórum